Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kíváncsi kistesók fórum

Kíváncsi kistesók (beszélgetős fórum)


19. c73db520ef (válaszként erre: 15. - Massalhangzo)
2016. aug. 2. 21:13

De nem anyos, hanem az anyuka sajat anyja...

Ha az anyos lenne, mar reg hamvasztast ajanlottatok volna.

18. 388b941089 (válaszként erre: 14. - 23629beeed)
2016. aug. 2. 16:37
Miert nem?! Miert van ott mikor furdenek a gyerekek? Segit?
17. andi6020 (válaszként erre: 14. - 23629beeed)
2016. aug. 2. 13:42
Együtt éltek, és egy szoba van, az is a fürdő, vagy miéer?
16. massalhangzo (válaszként erre: 14. - 23629beeed)
2016. aug. 2. 13:31
a nagyi hogy kerul oda minden furdeteskor, miert nem lehet nelkule, egyutt eltek?
15. massalhangzo (válaszként erre: 13. - Jozsi.38)
2016. aug. 2. 13:28

szerintem is ez normalis, de a forumindito nem irta le, hogy mi jelent a vizsgalgatjak egymast :D altalaban a gyerekeknel a nezes, kerdezesben ki is merul az ujdonsag varazsa es nem lesz belole problema


abbol gondolom, hogy itt mas van, hogy ez egyaltalan felmerul problemakent minden furdeteskor, es az anyos azt mondja, hogy beteges. mert azt en sem tartanam normalisnak, ha minden furdetes alkalmaval fogdossak egymast, es a szulo rahagyja, hogy hat gyerekek, csinaljak. valahogy nem hiszem, hogy az anyos azon akadna ki, ha a gyerek kozli, hogy nekem futyim van a tesomnak meg puncija :D


vannak prud anyosok, de vannak olyanok is, akiknel peldaul apa-lanya tizeneves korig egyutt furdik, egymast mosdatva, es normalisnak tartjak, ugyhogy nem minden szulo egyforma

2016. aug. 2. 13:04
Köszönöm a hozzaszolasokat,en is ugy latom ahogyan ti de kellett egy kis erösites nekem..a nagymamat kiiktatni,az vicces volt..de nem megoldhato.
13. jozsi.38 (válaszként erre: 11. - Massalhangzo)
2016. aug. 2. 08:47

mondjuk megnézik a másik fütyijét/nuniját, nem fogdossák, ebbe a felnőttek látnak bele szexualitást, a gyerekek nem. Erről egyébként a fórumindító tud érdemben nyilatkozni.

Az enyémek is kíváncsiak voltak egy időben, megnézték egymás nemiszervét fürdéskor, és beszélgettünk róla, ebben ki is merült a téma. Gyerekeknél ez teljesen normális. Ha ügyet csinálunk belőle, akkor persze elhúzódik ,és érdekessé válik, mert tilos

12. csikil4ny (válaszként erre: 1. - 23629beeed)
2016. aug. 2. 07:54
A szüleink korosztálya elég prűd szexuális kérdésekben - tisztelet a kivételnek. Ha tartott neked annak idején értelmes szexuális felvilágosítást, akkor hagyatkozhatsz a meglátására, ha nem, akkor nincs miért rá hallgass. Mit szól akkor a gyerekkori maszturbáláshoz?
11. massalhangzo (válaszként erre: 9. - Jozsi.38)
2016. aug. 1. 21:41

a szerinted az nem jelenti, hogy ugy is lenne. minden gyerekben felmerul, hogy neki miert futyije van vagy puncija, masnak miert nem :D de akkor nem lenne ez a forum, mert gondolom, nem par napja tortent nagy felfedezes es egymasra csodalkozas


nem hiszem, hogy az anyukaja azert mondja, hogy beteges, mert egymast neznek. azt sem lehet betegesnek nevezni egy kisgyereknel, ha fogdossa a masikat, nyulkal, csak nem szabad hagyni, foleg nem hetekig, rendszeresitve furdesi ceremoniakent, mert valoszinuleg itt ez a helyzet


szerinted mit jelent a vizsgaljak egymast, hogy mikroszkoppal nezegetik?

10. c73db520ef (válaszként erre: 1. - 23629beeed)
2016. aug. 1. 21:24
Fogdossak egymast??
9. jozsi.38 (válaszként erre: 8. - Massalhangzo)
2016. aug. 1. 20:19
szerintem nem fogdossák egymást, egy kicsit túlzásba estél.
8. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 23629beeed)
2016. aug. 1. 18:36

mit jelent az, hogy megvizsgaljak egymast? boven eleg, ha latjak es elmondod nekik egyszeruen a dolgot


nem beteges, ha fogdossak egymast, gyerekek, de en sem hagynam es nem biztatnam oket erre. te sem venned szivesen, ha az oviban mas gyerekek fogdosnak oket, mert ez van otthon is, nem?

7. Magdalénia (válaszként erre: 6. - Jozsi.38)
2016. aug. 1. 18:24
Nem biztos, hogy elég, mert az ilyen nagymama, amikor az anyuka nem hallja, - "piszkálja" a gyerekeket. :(
6. jozsi.38 (válaszként erre: 4. - Magdalénia)
2016. aug. 1. 18:15
vagy el kell távolítani fürdés idejére a gyerekek közeléből
5. spann (válaszként erre: 1. - 23629beeed)
2016. aug. 1. 18:06
az anyukát kiiktatni
4. Magdalénia (válaszként erre: 1. - 23629beeed)
2016. aug. 1. 17:59
Ha együtt laktok anyukáddal, keress neki irodalmat a témáról és add a kezébe. Több kárt tud csinálni, ha ilyen a hozzáállása.
3. Magdalénia (válaszként erre: 1. - 23629beeed)
2016. aug. 1. 17:53

Semmi esetre sem beteges! Anyukád elfelejtette, hogy ő is volt gyerek. :)

Természetes, hogy a különbségeket felfedezik egymáson és érdekesnek találják. Az lenne a furcsa, ha ezt észre sem vennék.


Koruknak megfelelően megmagyarázzuk nekik, de nem kell külön felhívni a figyelmüket. Együtt fürdeni lehet, én nem különíteném el ovis korban, hiszen ott van a szülő is velük és kellően megmagyaráz dolgokat, ha éppen a különbözőségükkel foglalkoznak.

2016. aug. 1. 17:49
semmi gond nincs ezzel, anyádat pedig állítsd le határozottan. A gyerekek kíváncsiak, van náluk ilyen időszak, hogy kíváncsiak a nemi különbözőségekre. Ha tiltod, meg úgy állítod be, mint valami titkolni való rossz dolgot, azzal több kárt csinálnál
2016. aug. 1. 17:37
Sziasztok,van kisfiam,kislanyom,ovisok.Most jutottunk el oda hogy kivancsiva teszi öket a nemi kulönbözösegek.Szerintem nincs azzal gond hogy furdeskor megvizsgaljak egymast,hisz nincs ebben semmi de anyam kikeszit szerinte ez mar beteges...mondjatok velemenyt,esetleg tippet ki hogy esett tul az ilyen kenyes dolgon.Ök nevetnek ezen es en furdetem kulön oket de megis kivancsi vagyok mas anyuka hogyan latja ezt,szivesen vennem a velemenyeteket,köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook