Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kivagyok a koraszülés gondolatától fórum

Kivagyok a koraszülés gondolatától (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. febr. 20. 09:45

Tudom nem kellene ilyeneket olvassak, csak mindig aggódom, eszembe jut valami aztán utánanézek, elolvasom, aztán meg csak idegbeteg leszek a gondolattól hogy velem is ez lessz.

De már többet nem olvasok ilyet, mert beleőrülök

2019. febr. 20. 09:37
Inkabb a Titok cimű könyvet olvassgasd..rengeteg szörnyűség van a vilagban ennél még rosszabbak is ne ezekkel foglalkozz
2019. febr. 20. 08:43

Azt ugye tudod hogy ezt a sok félelmet, szorongást a gyereked is megérzi? Saját botorságoddal nyomorítod magadat és talán a gyerekedet.


Valami pozitív szemléletet, mert a végén szerencsétlen gyerek lelki beteg lesz tőled.

4. Flóra76 (válaszként erre: 3. - 585a7aa9ec)
2019. febr. 20. 08:37

Ez nálad valami perverzió?


Nem először írod.Szerintem nézzél, olvassál inkább utazással kapcsolatos dolgokat, pl. :)

3. 585a7aa9ec (válaszként erre: 2. - Lapbarna)
2019. febr. 20. 08:27
Hát többet nem is fogok az biztos, mert kikészít, meg tiszta ideg leszek, eddig a vetéléstől rettegtem, most meg a koraszüléstől, mert állandóan ilyeneket bújok
2019. febr. 20. 08:21
Pont ilyeneket nem kéne olvasnod-nézned terhesség alatt. De még gyermekágyasként sem.
2019. febr. 20. 07:45

Hát, amit az előbb olvastam az annyira megindító volt, hogy majdnem sírtam.

Többet nem olvasok ilyeneket.

Egy anya 19 hetesen megszületett a babája, és ami a legszörnyűbb hogy még pár percig élt, vert a kis szíve, húúúúú,,, borzasztó, képek is voltak, ez nagyon megindított.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook