Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kiütés fórum

Kiütés (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 27. 14:13

Minden vizsgálat tökéletes, a vérkép is. Azt mondta a dokinő szedjen egy kis C vitamint, mert lehet, hogy a kapilláris erek kicsit gyengék, közben eszünkbe jutott, hogy volt egy nagy-nagy birkózás hétfő este apával meg a kisöcsivel. Mivel fehér bőrű, azt mondja a doki, lehet, ez látszik rajta.

Köszönöm a válaszokat!

4. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Bujuli)
2011. ápr. 27. 11:05
Nyugi. Az én lányom 4,5 éves, előfordult néhányszor rajta ilyen kiütés. Ő így dolgozza fel a vírusfertőzést.
2011. ápr. 27. 09:18
Az enyém jóval kisebb, még csak 1 éves, és orvos sem vagyok, de szerintem ha eleven és jó az étvágya, akkor ne aggódj. Jó kezekben van, elvitted vizsgálatokra is. Na. És akkor most jöhet olyan is aki átment már hasonló betegségen :)
2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Bujuli)
2011. ápr. 27. 09:17

Milyen formája van a kiütéseknek?


A fiamnak volt régen egy rózsás bőrhámlásos virusos fetőzése, ami nem ragályos. Neki is a hajlatokban volt.Folt szerű kiütések voltak, amelyek nem viszkedtek, nem fájtak, csak ott voltak. Annyi volt a teendő, hogy nem járhatott uszodában, nem lehetett ülőfürdőzni, csak tusolni. Magától gyógyult.

2011. ápr. 27. 09:09
Sziasztok! 7 éves kisfiam testén /ágyék, has alsó része, hónalj/ pontszerű bevérzés jelentkezett tegnap reggelre.A gyerekorvos azt mondja, lehet vírusfertőzéstől. Ma reggel trombocita- meg egyéb vizsgálatot rendelt el, székletet és vizeletet is kellett vinnem. Volt valakinek hasonló esete? Nagyon aggódom... Egyébként a gyerek teljesen aktív, jó az étvágya, nagyon eleven.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook