Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » "Kitolás"- Hálapénz nélkül nem megy fórum

"Kitolás"- Hálapénz nélkül nem megy (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Kitolás"- Hálapénz nélkül nem megy

1 2 3
2007. dec. 4. 11:30

Sajnos nekem is hasonlo dologban volt reszem.(Rossz emlekeim vannak ezzel a temaval kapcsolatban)Tenyleg megalazo es kellemetlen!

Eleg egyertelmu miert nem vallalnak gyereket a parok....

Mar a terhesseg es a szules is az anyagiassagrol szol.Nem,hogy segitenek az embert(azt ugye ne felejtsuk el,hogy fogy az orszag nepessege),nem meg hatraltatjak...

A rossz dolgokat leszamitva gyonyoru terhessegem es nagy szep emlekezzetes szulesem volt. :)

2007. dec. 4. 10:05

Ez borzasztó. Ahol te hetekig potyautasként érezted magd, azokon a helyeken minden egyes vizsgálatért, ellátásért, megkapták az OEPtől a finanszirozást, a dolgozó pedig az adott intézménytől a fizetését.

felháborító hogy amikor az ember a legkiszolgáltatotabb helyzetben van akkor ilyen nem is találok megfelelő szavakat, )( Hoxa kitiltana) milyen módon azt az érzést keltik a babaváró kismamában, hogy egy potyaleső.

Szégyen.

Az egészségügy már réges-rég nem a beteg emberek ellátásáról szól,, hanem kőkemény üzleti-politikai menedzseri játszma ahol a beteg élete, ellátása csak egy mellékes körülmény.

2007. dec. 4. 09:55
Sziasztok!Ez egyszerűen szörnyű,ez a helyzet ami van.Bár hozzáteszem én is eü-ben dolgozom ápolónőként.De látja a z ember hogy mi történik körülette.Mindenhol felháborító,de pont amikor az ember nagy fájdalmak közt egy kis embernek ad életet ,és megszenved érte,ilyen dolgok történnek.És akkor csoda ha nem akarnak több gyereket a családok?Nagyon sajnálom amin keresztül kellett menned,de sok boldogságot kívánok a babátokhoz.
2007. dec. 4. 09:44

Mindez sajnos nem csak a szülészeten fordul elő, hanem saját tapasztalatom szerint a begyógyon (SŐT!), és a gyermekosztályokon is.

Nagyon méltatlan, és szomorú, hogy kiszolgáltatott helyzetben, az orvosok anyagi igényeit is ki kell elégíteni.Tisztelet a kivételnek, amit szintén tapasztaltam, hogy szinte nincs is.

Nuvanda jó egészséget, és sok-sok örömet kívánok Neked, és családodnak is, és minél hamarébb felejtsd el,a szülésed rossz emlékeit, és csak a kisbabádra gondolj.

2007. dec. 4. 07:50

Ez valóban tükrözi a mai eü. helyzetét!

Felháborít, hogy belepiszkáltak a szülészetbe, nőgyógyászatba, pont amire a legnagyobb odafigyelést kellene fordítani. Én a Nyírőbe szültem,de vidéki vagyok. A terhesgondozás végig a magánrendelésen zajlott,nem keveset hagytam ott. Ráadásul a végén nem is nála szültem,hanem a helyettes orvosnál. Alapjaiban minden jól sikerült, persze nálam is volt boríték...

Nyáron kiderült,hogy ott is 150e ft a szülés, nem tudom mi lesz, ha bevállunk még egy babát,mert a körzeti kórház egy "sintértelep"...

2007. dec. 4. 07:23
Nagyon sajnálom a helyzetet, amibe többszörösen is kerültél :(((
2007. nov. 27. 13:38
Amikor teherbe esünk az első dolgunk felkeresni orvosunkat, hogy megbizonyosodjunk a várva várt kisember létéről és megbeszéljük a teendőket. A terhesség kezdetén nekem is volt orvosom, természetesnek vettem,hogy egy ember kíséri végig a bennem fejlődő csoda kialakuló életét.

Ugrás a teljes írásra: "Kitolás"- Hálapénz nélkül nem megy
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook