Kitaláltam, hogy kimegyek a többiekkel, amikor cigiznek (beszélgetés)
Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.
14. Érdekes73 (válaszként erre: 10. - ~ Luna ~)
jún. 8. 20:59
Utáltam gyerekként
13. martini64
jún. 4. 21:08
Ezen én is gondolkoztam. Főleg azért, mert nálunk a dohányzó helyen fontos döntések is születnek. Jó tudni, ki mit sutyorog a többiek fülébe.
12. 55Judit (válaszként erre: 10. - ~ Luna ~)
jún. 4. 16:21
Szomorú. Ne legyen ebből bajod később se!
11. ,zumba (válaszként erre: 8. - Cilabogyó)
jún. 4. 15:39
Sosem dohányoztam, viszont néha kimentem friss levegőt szívni.
10. ~ Luna ~ (válaszként erre: 6. - 55Judit)
jún. 4. 12:49
Most belegondoltam, hogy én már gyerekként passzív dohányos voltam. Anyám meg apám az 1 szobás lakásban folyamatosan ott pöfékeltek előttem. Pfú 😖
9. 55Judit (válaszként erre: 8. - Cilabogyó)
jún. 4. 12:45
Ügyes!
8. cilabogyó (válaszként erre: 7. - ,zumba)
jún. 4. 12:35
Én összeadom a "cigarettaszüneteket" (vagyis amit a dohányosok eltöltenek kint) és lemegyek cserébe bevásárolni. Fél óra alatt végzek.
7. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 11:24
Helyes. Nem kell a füstöt szívni, kicsit odébb állva Te is eltöltheted a cigarettaszünet idejét nem dohányzóként.
6. 55Judit (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 07:15
Kockázatos passzív dohányosként élni. Nem ér annyit szerintem hogy másokat megmosolyogtassál. Én ott viccelődnék ahol nincs bagós a közelemben.
5. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 07:14
🫧☺️
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Anyagi)
jún. 4. 06:43
Tegnap mar el is kezdtem.
Mindenki mosolygott. 😃
3. birebora
jún. 4. 02:42
Jó.
2. Anyagi
jún. 3. 21:05
Ez nagyon aranyos!!!!
Kérlek, tedd is meg!
🤣🤣🤣
jún. 3. 21:05
További ajánlott fórumok:
- 14-18 éves fiatalok drogot, alkoholt fogyasztanak, sőt cigiznek is!
- Mi van olyankor, ha én nem mondom fel a közcélú munkát és kimegyek külföldre?
- A Biblia mely részei lehetnek igazak, illetve mely részei kitaláltak?
- Minden diákomnak kitaláltam év végén egy díjat, hogy ne...
- Ha kitaláltam egy új arckrém-receptet, akkor hogy tudom azt forgalomba hozatni? Mik a kezdeti lépések?
- Apukám kitalálta, hogy ennének kocsonyát, fáradt voltam de...