Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kitaláltam, hogy kimegyek a többiekkel, amikor cigiznek fórum

Kitaláltam, hogy kimegyek a többiekkel, amikor cigiznek (beszélgetés)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. Érdekes73 (válaszként erre: 10. - ~ Luna ~)
jún. 8. 20:59
Utáltam gyerekként
jún. 4. 21:08
Ezen én is gondolkoztam. Főleg azért, mert nálunk a dohányzó helyen fontos döntések is születnek. Jó tudni, ki mit sutyorog a többiek fülébe.
12. 55Judit (válaszként erre: 10. - ~ Luna ~)
jún. 4. 16:21
Szomorú. Ne legyen ebből bajod később se!
11. ,zumba (válaszként erre: 8. - Cilabogyó)
jún. 4. 15:39
Sosem dohányoztam, viszont néha kimentem friss levegőt szívni.
10. ~ Luna ~ (válaszként erre: 6. - 55Judit)
jún. 4. 12:49
Most belegondoltam, hogy én már gyerekként passzív dohányos voltam. Anyám meg apám az 1 szobás lakásban folyamatosan ott pöfékeltek előttem. Pfú 😖
9. 55Judit (válaszként erre: 8. - Cilabogyó)
jún. 4. 12:45
Ügyes!
8. cilabogyó (válaszként erre: 7. - ,zumba)
jún. 4. 12:35
Én összeadom a "cigarettaszüneteket" (vagyis amit a dohányosok eltöltenek kint) és lemegyek cserébe bevásárolni. Fél óra alatt végzek.
7. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 11:24
Helyes. Nem kell a füstöt szívni, kicsit odébb állva Te is eltöltheted a cigarettaszünet idejét nem dohányzóként.
6. 55Judit (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 07:15
Kockázatos passzív dohányosként élni. Nem ér annyit szerintem hogy másokat megmosolyogtassál. Én ott viccelődnék ahol nincs bagós a közelemben.
5. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 07:14
🫧☺️
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Anyagi)
jún. 4. 06:43

Tegnap mar el is kezdtem.

Mindenki mosolygott. 😃

jún. 4. 02:42
Jó.
jún. 3. 21:05

Ez nagyon aranyos!!!!

Kérlek, tedd is meg!

🤣🤣🤣

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook