Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kit válasszak? fórum

Kit válasszak? (beszélgetős fórum)


25. moonlight13 (válaszként erre: 22. - 3c56a9b72a)
2014. febr. 1. 07:24
Szabad tudnunk, mi lett a 3 pasival?
24. moonlight13 (válaszként erre: 16. - 3c56a9b72a)
2014. febr. 1. 07:23

Jaaaj! Nehogy azt hidd, hogy ha mindhárommal találkozol, mindhárom fog is tetszeni! Vagy Te mindegyiknek tetszel!

Ez nem így működik, hogy kapsz valamennyi levelet, és rögtön mindenki kölcsönösen szerelembe esik!!

Örülj neki, ha a háromból legalább egy összejön! Először találkozz azzal, amelyik a legszimpatikusabb, másnap már fogod tudni, hogy egyáltalán kölcsönös-e a szimpátiátok. Ha nem, azonnal léphetsz a másodikra. Ha szimpatikus, akkor a másik kettőnek megírhatod, hogy bocsi, de most találkozgatsz valakivel. Ez a legtisztább!

2014. jan. 31. 22:08
engem
22. 3c56a9b72a (válaszként erre: 20. - C0dfe81001)
2012. nov. 4. 14:10

Nem voltál közhelyes:) Hálás vagyok minden véleményért! Azt írod ne itt ismerkedjek..?Akkor hol?

Munka,gyerek,háztartás,egy mókuskerékben él az ember,és sajnos a mai pasik(mint korábban már írtam)a "való életben" nem mernek kezdeményezni....

21. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 3c56a9b72a)
2012. nov. 4. 13:06
Szerintem is találkozz mind a hárommal! Lehet, hogy életben már legalább 2 nem is fog tetszeni!
20. c0dfe81001 (válaszként erre: 16. - 3c56a9b72a)
2012. nov. 4. 00:53

Hidd el itt senkinek sem néz hülyének téged. :) Sokkal jobb, ha ez ember felteszi a kérdéseket önmagának vagy másnak, mert akkor nem folytódnak el bennünk. Lehet, hogy nálad nem ez a megfelelő eszköz a társkeresésre. Szerintem te egy intuitívabb személyiség vagy, mint az átlag és az a fajta tudatosság, amit egy társkereső oldal von maga után, az téged lekorlátoz és megzavar, mint ahogy írtad is.

Hallgass magadra, hiszen te tudod a legjobban, hogy mi az amire szükséged van. Remélem nem voltam túl közhelyes. :)

19. 657cb515d9 (válaszként erre: 1. - 3c56a9b72a)
2012. nov. 4. 00:02
Nyugodtan levelezz mind a hárommal, hidd el ők is ugyanezt csinálják!
2012. nov. 3. 17:04

Szia,

hát valahol megértelek. :) Tavaly sokat társkeresőztem, és voltak hasonló kérdések a fejemben. Mondjuk nekem főleg a gyomromra ment rá az egész, mert egy idő után csak úgy zsongtak a fejemben a nevek.:D Az egész tud egy kicsit megterhelő lenni idegileg már a randik előtt is.

Azt tudom tanácsolni, hogy egyelőre ne válassz senkit. Találkozz mindenkivel, hiszen nagyon-nagyon messze vagy attól, hogy egy fel nem vett telefon miatt bárki bármit számonkérhessen rajtad. Talán az a legegyszerűbb, ha a randi idejére némítod a telefont, aztán később visszahívod azt, aki keresett. Nem kell hazudni, de nyilván nem kell az orrára kötni sem a másiknak, hogy most te randira indulsz, hiszen semmi köze hozzá, csak ismerkedtek.

Egyébként szerintem annak, hogy időnként keresnek többen, időnként meg senki, az attól is függ, hogy a keresési találtokba a rendszer hová teszi az adatlapodat. Ha sok pasinak adja ki mint találatot mondjuk az első oldalon, akkor több levelet fogsz kapni. Én is így jártam, bár egy jó ideje nem léptem már be, a keresések így nyilván el is maradtak.

17. c548cc9d99 (válaszként erre: 1. - 3c56a9b72a)
2012. nov. 3. 16:58
teszteld őket naponta,a legjobb majd marad
16. 3c56a9b72a (válaszként erre: 14. - C0dfe81001)
2012. nov. 3. 16:51
Van aki hülyének néz,hogy miért tettem fel ezt a kérdést...,de szerintem nem olyan könnyű erre a válasz.Az egyik ok pont ez,amit írsz,hogy nem tudok egyre összpontosítani,megoszlik a figyelmem,felületes leszek,és ezt szerintem megérzi a másik fél...Hazudni sem tudok,egyszerre meglátszik rajtam ha füllentek...Például mit mondjak,ha egyikkel randizom a másik meg telefonon hív..(voltam már ilyen szituban az elmúlt 2 év során..,nem is egyszer..)
15. c0dfe81001 (válaszként erre: 10. - 3c56a9b72a)
2012. nov. 3. 16:36
Nekem a gimis matematika tanárnőm is egy társkeresőn talált férjet magának. Ezelőtt 4 éve. Tavagy össze is házasodtak és már babájuk is született. Tény, hogy nem mindeki számára a táskereső oldal a legjobb eszköze a társkeresésnek, de azért akadnak kivételek. Csak kevés. :)
14. c0dfe81001 (válaszként erre: 1. - 3c56a9b72a)
2012. nov. 3. 16:31
Szia! Én azt javaslom, hogy válaszd ki azt egyet a 3 közül, akit a legszimpatikusabbnak gondolsz. Ne tarts több vasat a tűzben. Mert az eletereli az egyikről a figyelmedet a másikra és összezavar. Én a helyedben egyszerre csak arra az egy vakaire koncentrálnék. Azt az egyvalakit viszont minnél jobban próbálnám megismerni. Niylván határok között. Így nem lesz benned az akétely, hogy: "Nem lehet, hogy inkább a másikat kellett volna választanom?".
13. acuko
2012. nov. 3. 14:03

Én úgy vagyok most, hogy nagyon nagyot csalódtam. Társkeresőn ismertem meg Őt, de hónapokig csak telefonon beszélgettünk, meg irásban. Mindig tologatta a találkozót, és mivel nekem ő kellett ezért mással nem találkoztam.

Végül 1 hónapos hallgatás után úgy döntöttem, nem várok rá többet. Nem hivott, nem keresett, levélre nem válaszolt.

Már bánom, hogy mással nem randiztam, rá pocsékoltam 8 hónapot feleslegesen.

Most újra keresgélek, nem adom fel, biztosan lesz valaki, aki nekem megfelelő és viszont.

De már óvatosabb vagyok. Ragaszkodok a személyes találkozáshoz, ha kifogásokat keres és talál, nem veszem komolyan. Jöhet a következő.

Neked is azt ajánlom, találkozz mindhárommal, és majd kiderül, melyik a szimpatikusabb.

12. revi11 (válaszként erre: 10. - 3c56a9b72a)
2012. nov. 3. 14:01

Ne add fel!!!!Csak változtatass kicsit a hozzáállásodon.

És ne foglalkozz azokkal,akik negatívan állnak a dolgokhoz.

Képzeld el,milyen társra vágysz.Legyenek határozott elvárásaid,pl.legyen autója,szeressen kirándulni....stb.

És magadról is megírhatod azokat a dolgokat,amikből nem engedsz.

Lényeg,hogy legyél nyitott.

Meglátod,te is megtalálod majd a párodat.

:-)

2012. nov. 3. 14:00
Mindegyik jelölttel találkozz, ez még nem kapcsolat. Ha az lesz, ráérsz monogámkodni;)
10. 3c56a9b72a (válaszként erre: 8. - Revi11)
2012. nov. 3. 13:56
De jó ilyet látni!!Már több,mint 2 éve keresek..,nem gondoltam,hogy ilyen nehéz lesz.Sokan állítják,hogy így nem fogok komoly társat találni.Néha már én is elhiszem ezt,de most Te is megerősítesz,hogy nem szabad feladni..
2012. nov. 3. 13:54
Találkozz mindegyikkel. Vagy egyikkel sem.
8. revi11 (válaszként erre: 1. - 3c56a9b72a)
2012. nov. 3. 13:51

Találkozz nyugodtan mindhárom jelölttel,valószínű,ők is így tesznek.

Én társkeresőn ismertem meg a férjemet.

A személyes találkozás a legfontosabb,ha nincs kémia,megette a fene az egészet.

Drukkolok neked,hogy megtaláld a párod.:-)

7. Sylvia81 (válaszként erre: 1. - 3c56a9b72a)
2012. nov. 3. 13:46

Szigorúan mindhárommal!!!

Hazudni meg nem kell, ne is említsd, hogy van más is. Ha meg ő kérdez rá, mondd az igazat: többen is kerestek már, de semmi konkrét.


Én is voltam fent társkeresőn, még valamikor az "őskorban", kb. a kutya sem keresett. Volt egy nyilvános üzenőfelület, oda kezdtem írogatni unalmamban. Nagyon egy hullámhosszon pendültünk egy sráccal, egy idő után már szívdobogásom volt, ha megláttam a nevét.

Aztán találkoztunk. Kb. 200 km-t utazott "értem".

Hatalmas csalódás volt... De szerintem kölcsönösen, mert utána kölcsönösen nem nagyon törtük magunkat... Már a nevére sem emlékszem, talán Laci volt, de egyáltalán nem biztos.

Utána még 2-3 alkalommal léptem fel az társkeresőre...

Ezt most csak azért írtam le, hogy lásd, hiába pendültök egy hullámhosszon, attól még a személyes találkozón dől el minden. Ezért találkozz mindhárommal! :)

2012. nov. 3. 13:40
Találkozz mind hárommal, mit kéne ebben hazudozni? nem tartozol még elszámolással egyiknek sem. Hidd el ök sem csak veled beszélgetnek, találkoznak csak. Késöbb ha valamelyikkel komolyabb lesz, több randi csók stb akkor természetesen már csak ő legyen.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - 3c56a9b72a)
2012. nov. 3. 13:34
Mindhárommal. Még szép.
2012. nov. 3. 13:33
Úristen de jó neked! Én is felmentem nemrégen, bár - lehet mivel új vagyok - nekem napi legalább 15 levelem érkezik, de mindegyik illetőt defektesnek találom. Én is keresgéltem, és számoltam... 1000 emberből egyetlen egy volt minden téren kedvemre való, de sajnos úgy néz ki, ő nem is létezik és a társkeresőn sem volt fent a két évvel ezelőtti regisztrációja óta. Ez az én formám. Bár én nagyon kacifántos ízlésvilággal rendelkezem. :)
2012. nov. 3. 13:31
Hülye kérdés. Mindhárommal találkozz! :)
2012. nov. 3. 13:30
Mindegyikkel találkozz, hiszen úgy gondolom ez a célja a társkeresésének, ha nem spontán adatik meg.
2012. nov. 3. 13:26
Fentvagyok egy társkeresőn.Hetekig senki sem keres,de ha jelentkezik valaki ,akkor az tuti,hogy pár órán belül még néhányan megkeresnek.Ez már rendszeresen így van...Most éppen 4 pasival levelezek.Egyet biztosan kizártam..Viszont a másik 3 nagyon szimpatikus.Mit csináljak?!Nekem nem megy,hogy hazudozzak,de szeretném mindhármat megismerni.Adjatok tanácsot!Köszi:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook