Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kiszámítható az adóelőleg? fórum

Kiszámítható az adóelőleg? (tudásbázis kérdés)

9. Regin_a (válaszként erre: 8. - Regin_a)
2014. máj. 18. 19:32

számitópre= számítógépre

Na :)

8. Regin_a (válaszként erre: 6. - PumaNyuszi)
2014. máj. 18. 19:31

Ennyi erővel a számitópre is letötheted az NAv oldalárol az AbevJavat és kitöltöd

Rögtön jelzi ha nem jó a számolás


Az apeh nem számolgat neked már semmit, annak a határideje februárban volt

2014. máj. 18. 19:27
Holnap még meg tudod kérdezni a bérszámfejtőktől. Akkor tuti pontos lesz az összeg...
2014. máj. 18. 19:12

A bruttó béremet azért tudom, mert a jövedelemigazolási papíromat megtaláltam a mappámban, de ebben nem szerepel az adóelőleg.


Maximum leadom személyesen a bevallást, és leelenőriztetem; a NAV-nak is 1 kattintás leellenőrizni, ha "beismerő vallomást" teszek. :)

5. Regin_a (válaszként erre: 1. - PumaNyuszi)
2014. máj. 18. 19:07

Akkor kérjél egy másolatot róla, mert 5 évig meg kell őrizni

A brutto bér sem olyan kerek hogy "brutto" , oszt' annyi

Honnan tudod mennyinek a 16%-a?

[link]

2014. máj. 18. 18:58
Köszönöm szépen, 0-ás biztos nem lesz, mert azért nem is kérhettem egyszerűsített bevallást, mert 7-es adószámmal szerzett jövedelmem is volt, de így legalább a főállás adóelőlegét bátrabban be merem írni. :)
2014. máj. 18. 18:54

Persze!


A bruttó bér 16%-a.

2. Elfriede (válaszként erre: 1. - PumaNyuszi)
2014. máj. 18. 18:54
Az éves bruttó bér 16%-a.Gondolom ennyit is vontak le, így nullás lesz a bevallásod.
2014. máj. 18. 18:47

Sziasztok!


Sajnos nem találom - ha kaptam egyáltalán - azt a papíromat, ami a 2013as levont adóelőlegem összegét tartalmazza.


Ki lehet ezt számolni bizonyos adatok ismeretében az éves bruttó bérből(nem jár számomra kedvezmény, főállásban dolgoztam, teljes munkaidőben)? Köszönöm a válaszokat előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook