Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kiszakadt ágyéki gerincsérvet állapítottak meg ma. Mire számíthatok? fórum

Kiszakadt ágyéki gerincsérvet állapítottak meg ma. Mire számíthatok? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 18. 20:45
28.-án kell mennem idegsebészhez Debrecenbe,az idegsebészeti klinikára.Gondolom,majd ott tudom meg a részleteket.
2011. okt. 18. 20:43

Szia! nekem is kiszakadt sérvet állapitottak meg. és már meg is műtöttek, még 2004-ben, 30 évesen. ha nem mentem volna bele, akkor lebénultam volna, vagy a vérkeringésem omlott volna össze. A lábamat műtét előtt már csaptam, nem tudtam megemelni, és az idő előrehaladtával, már húztam magam után, mint a rongyot. Irtó rossz volt. A műtét segít!!! Nekem nagyon jól sikerült! Azóta fiziko és massázs, és napi karbantartás :) Lehet vele élni, sőt kell is!!! Csak felfogás kérdése! Azóta már nincs fájdalmam, a járásomon pedig már nem látszik az, hogy valaha csaptam-húztam volna.

Csak orvost válassz jót! Engem Miskolcon az idegsebészeten műtöttek. Ne halogasd, mert csak rosszabb lesz. Ha túl vagy a műtéten jöhet a rehab, és helyrejössz!!!! Nem fogsz lebénulni!!!! Ha még kivi vagy valamire írj privátra.

2011. okt. 18. 20:40
Szerintem műtét SOS. 2 hónapig szigorúan pihenés, ülni 15 percet lehet max., gyógytorna. Olyan 3 hónap múlva egészen jó lehet már. Van egy ismerősöm, neki így volt.
2011. okt. 18. 20:38
Félek nagyon...
2011. okt. 18. 20:35
műtétre
2011. okt. 18. 20:32
Kiszakadt ágyéki gerincsérvet állapítottak meg ma.Mire számíthatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook