Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kistestvér érkezik :-) fórum

Kistestvér érkezik :-) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
406. Toprengo (válaszként erre: 405. - Zsuzska1425)
2014. máj. 3. 06:59

Gratulálok! Remélem, jól vagytok! Írj majd, ha tudsz.

Jó egészséget kívánok nektek!

2014. máj. 1. 08:21

sziasztok,bocsi,h eltűntem,nem tudom mikor lesz időm olvasni titeket!

sajnos 1 hónapig voltunk kórházban,mire végre megindították a szülést,addigra komplikációk merültek fel,így sűrgősségi császárral,de makk egészségesen 2014.04.16án,21:26 perckor megszületett kislányunk,Raffer Brigitta Gréta,3860 g,60 cm

nagytesó nagyon lelkes,óvatos,aranyos,de nagyon akaratos,dacol.....egyszer ezen is túlleszünk :-)


remélem ti jól vagytok!

404. Toprengo (válaszként erre: 403. - Babidoo)
2014. ápr. 8. 08:42

Szia!

Ne aggódj, idő kell Borcsának, hogy megszokja a hugicáját.

Amikor hazavittük Bogit, Dani csak ránézett, és játszott tovább. Az első pár hónapban nemigen foglalkozott vele, sőt, ha sírt Bogi, idegesítette őt. Mióta Bogi mozgékony lett, azóta játszanak, azóta élvezi Dani a kistesót.

Én rátettem egy lapáttal, mert sokszor mondtam Daninak: nézd, Bogi mennyire örül neked, nagyon szeret téged.

A lényeg, hogy légy türelmes, próbáld meg bevonni Borcsát a baba körüli teendőkbe, de ha nincs kedve, ne erőltesd. Ha Veruska nagyobb lesz, meglátod, könnyebb lesz. Borcsa rájön majd, hogy lehet vele játszani. :-)

403. babidoo (válaszként erre: 402. - Toprengo)
2014. ápr. 7. 20:24

Szia!

Tényleg ritkán jutok most már ide.

De édes lehet Bogika! Mlyen okos! Nagyon tudják mutatni, hogy mit szeretnének. És milyen jó lehet látni, hogy szeretik egymást! Én kicsit aggódom emiatt. Borcsa olyan nagyon tartózkodóan közeledik hozzá, ha közeledik egyáltalán. Nagyon ritka és nagyon félve érinti meg. Ez a kötődés köztük nyilván időbe telik, de valahogy azt hittem jobban fogja szeretgetni, simogatni.

Nálatok is időbe telt?

Nem én viszem oviba, hanem apa, egyenlőre. Majd ha mobilabbak leszünk Verussal, akkor megyünk hármasban. :-)

402. Toprengo (válaszként erre: 401. - Babidoo)
2014. márc. 29. 14:48

Gondolj arra, hogy nyáron úgyis együtt lesztek majd Borcsával is, bár lehet, hogy te viszed őt oviba, nem tudom.

Mi jól vagyunk. Bogi sokat "szövegel", kiabál. :-D Mászik, feltérdel, feláll. Képzeld, megtanult tapsolni, imádnivaló kisbabám! Ma reggel hintázott négykézláb, és a cédé-lejátszóra mutatott. Mondtam neki, hogy majd később hallgatunk zenét. :-D

Még csak 6 óra volt, az apja még aludt.

Olyan édes kislány, imádom! Dani sokat játszik vele, nagyon szeretik egymást. Jó ezt látni!

401. babidoo (válaszként erre: 400. - Toprengo)
2014. márc. 28. 19:56

Szia!

Ritkán jutok ide, zajlik az élet.:-) Így kicsit könnyebb, hogy Borcsa jár oviba, de nagyon hiányzik:-( Ha itthon van, betölti a házat, mindenhol Ő repked mint egy kis madár:-) Mindenhol ott van, énekel, fecseg, hangosan játszik folyamatosan.:-)

Veruska tényleg nagyon aranyos, főleg szopizás után "beszédes", mint aki elmeséli milyen finom volt:-) Nagyon nagyon nő! Már egy csomó rugit ki kellett válogatnom, mert nem tudjuk használni.:-)

Sajnálom nagyon Danikádat! Nagyon rossz lehet a szemüveg ilyen kis korban (is). Megígértem a lézeres kezelést megkérdezem, amint találkozom velük. Nem felejtettem el! Bogika hogy van? Miket tud már? Édes lehet!

Szép hétvégét Nektek!

400. Toprengo (válaszként erre: 396. - Babidoo)
2014. márc. 22. 22:12

Hű de ügyes Veruska! Nagyon aranyos lehet! Hogy bírod a két gyermekkel? Megszoktátok már?

Drukkolok, hogy elkerüljön benneteket a bárányhimlő!

Mi jól vagyunk. Csak azért vagyok szomorú, mert Dani szemüveges lett, és úgy néz ki, nem fog javulni a szeme. Sírni tudnék, ha ránézek, ehelyett mosolygok...

399. babidoo (válaszként erre: 398. - 72497ec515)
2014. márc. 21. 20:44
Sajnálom hogy betegek vagytok! MI a baj? A picik most mennyi idősek is? Három fiú!!!!!!!!!!! Ez igen!:-) Biztos nagyon büszke a férjed! :-) Mi lányos csapat lettünk :-)
398. 72497ec515 (válaszként erre: 396. - Babidoo)
2014. márc. 21. 15:27
Mi betegek vagyunk az ikrek ,mi is a férjemmel +ba a nagyobb fiam is :( Nagyon ügyes a kisbabád csak így tovább!!
397. 72497ec515 (válaszként erre: 395. - Babidoo)
2014. márc. 21. 15:25
2 fiú :D
396. babidoo
2014. márc. 21. 09:02

Sziasztok!

Nagyon rég voltam itt.... De zajlik az élet! :-)


Olvastalak azért Benneteket, amikor tudtam.


Kikericske csuda ügyes!!!!!!!!


Toprengo, jól vagytok?


Zsuzska? Ti mikor is szültök?


Képzeljétek, Veruskánk már gügyög!!!!!!!!!!! :-)

Ga, Ge, Gü, Gi, A, E - ez a repertoár. Két hét múlva lesz 3 hónapos. El sem hiszem hogy ilyen ügyes!


Borcsa oviba jár, de sajnos bárányhimlő van. Drukkoljatok, hogy ne hozza haza!


Szép napot mindenkinek!

Remélem most már többet tudok jönni!

395. babidoo (válaszként erre: 389. - 72497ec515)
2014. márc. 21. 08:58

Kikericske!

Gratulálok!!!!!!!!!!! Milyen ügyesek vagytok! Kislány- kisfiú, hogy is van, nem emlékszem!?

394. Toprengo (válaszként erre: 393. - Zsuzska1425)
2014. febr. 25. 14:04

:-(

Remélem, nem lettetek megint betegek!

393. Zsuzska1425 (válaszként erre: 391. - Toprengo)
2014. febr. 22. 15:50

köszi,igen

sőt...lehet,most megint elkapjuk

392. Toprengo (válaszként erre: 389. - 72497ec515)
2014. febr. 19. 22:50
Gratulálok! Mostantól nem lesz időd írni, de ez az élet rendje. :-)
391. Toprengo (válaszként erre: 388. - Zsuzska1425)
2014. febr. 19. 22:48

Egyáltalán nem hülyeség, én is hasonlóan gondolom.

Meggyógyultatok már?

Dani rendbejött, most Bogi van megfázva. Szívnom is kell az orrát.

390. Zsuzska1425 (válaszként erre: 389. - 72497ec515)
2014. febr. 19. 09:29
itt is gratulálok!
2014. febr. 15. 20:12
Sziasztok megszülettek a kicsikéim 2450g 47cm, 2510g 50cm rel spontán a tegnapi nap ,ennél szebb Valentin napi ajándékot nem is kaphattam volna :D
388. Zsuzska1425 (válaszként erre: 387. - Toprengo)
2014. febr. 15. 14:45

köszönöm!


már kicsit jobban vagyuk....remélem ti is gyógyulgattok!


én alapból nem vagyok egy plázacica,sőt igazán a nőcis és sportos dolgok is vonzanak,így kombinálom amennyire lehet,tehát a kislányomat sem úgy képzelem el,h kizárólag rózsaszín és lila habos-babos legyen a ruhája,és minden más körülötte...inkább unisex,vagyis színes,minden színnel,és nem csak csajos,persze az is.....

engem nem zavar a zöld babakocsink,sem a barna kengurunk.....főleg,h szeretnénk még babát....de persze enélkül is így gondolnám! :-)


lehet hülyeség,de ilyen vagyok....

387. Toprengo (válaszként erre: 386. - Zsuzska1425)
2014. febr. 12. 07:37

Gyógyuljatok meg hamar!

Dani is meg van fázva még.

A mi babakocsink is fiús: narancssárga és sötétszürke. Még a kisfiamnak vettük meg 6 éve, amikor terhes voltam, azóta már a 3 éves keresztlányom is használta, és most Bogi a 3. gazdája. :-D

Amúgy most még ráadok Bogira fiús tipegőt is, ha kapok ismerősömtől olyat.

386. Zsuzska1425 (válaszként erre: 385. - Toprengo)
2014. febr. 11. 11:52

hát nem igazán vásárolunk,van zöld kocsink,meg barna kengurunk,és néhány babaruhánk...iszonyat kevés...majd jövő hónapban szeretnénk,ha esetleg előbb jön a bébi,akkor apa belehúz kicsit...:-)


igen,szemüveges vagyok,de már cserélnem kell,mert gyenge,viszont a terhesség alatt nem írnak fel,majd utána kis idővel....


mi nem voltunk hasmenésesek,de én összeszedtem vmi megfázást,aztán a fiam és a párom,majd visszakaptam tőlük.....remélem már vége...jobbulást a fiadnak

385. Toprengo (válaszként erre: 384. - Zsuzska1425)
2014. febr. 9. 21:21

Ejha, nagyon elnézték a kisfiadat! :-D

Hogy tudtok így vásárolni? Semleges ruhákat vesztek, vagy lányosakat?

A hányás-hasmenésből kigyógyultunk, mivel én is elkaptam. Most meg van fázva Dani, előtte mi voltunk náthásak párommal.

A szemműtétem régen volt, 17 éve már. Utána egy darabig nem láttam jól, de amikor "beállt" a szemem, akkor teljesen jó volt a látásom. Az eltelt évek alatt romlott a szemem, most szerintem -2 dioptria körüli lehet. Persze nem tudom.

Az orvos mondta, hogy a műtéttel nem gyógyítja meg a szemem, csak korrigálta a fénytörési hibát.

Még most is rövidlátó vagyok.

Akkor te szemüveges vagy, vagy kontaktlencsét hordasz?

384. Zsuzska1425 (válaszként erre: 383. - Toprengo)
2014. febr. 9. 10:46

sajnálom,h beteg lett,talán jobban van már....

nekem pluszos volt a szemem kiskorom óta,mostmár szinte se közelre,se távolra nem látok normálisan,meg is beszéltük párommal,h terhesség után alapos vizsgálat,és új szemüveg....de azt hiszem a műtétet nem engedhetjük meg magunknak....ahogy hallottam több százezres tétel,talán 1-2 év múlva,de remélem nem lesz rá szükség......én is voltam a kisfiammal,mert a státuson nem látott jól,de áprilisra van időpontunk,remélem nem vészes


egyébként így műtét után teljesen jó lett a szemed,vagy csak javult a látásod?

bocs,h ennyit kérdezek....


elvileg kislányunk lesz,mert 1x mondott 1 doki giút,aztán a terhesgondozóban 2x lányt,itt én is láttam,de nem élem bele magam,mert kisfiamat is 38.hétig kislánynézték,aztán láss csodát,igazi kis pasi :-)

383. Toprengo (válaszként erre: 381. - Zsuzska1425)
2014. febr. 7. 08:01

Kislányt vagy kisfiút vártok?

Nem tudtunk elmenni a szemészetre, mert Dani elkapta a hányás-hasmenés vírust. Február végére kaptunk új időpontot.

Én rövidlátó vagyok, 12 dioptriás volt már a szemem a műtét előtt (mínuszos). OEP nem támogatta. Nem fájt a műtét, csak az fájt nagyon, amikor nőtt vissza a szaruhártyám.

382. Zsuzska1425 (válaszként erre: 376. - Babidoo)
2014. febr. 6. 21:50
ti hogy vagytok?milyen a babázás?
381. Zsuzska1425 (válaszként erre: 380. - Zsuzska1425)
2014. febr. 6. 21:49
látom fiaddal szemészeten voltatok,mi lett az eredmény?neked pluszos,v mínuszos volt a szemüveged?milyen volt a műtét?OEP támogatja?
380. Zsuzska1425 (válaszként erre: 379. - Toprengo)
2014. febr. 6. 21:45

április 9 a hivatalos,de reményeim zerint 14. lesz :-)

vásárolni jövő hónapban foguk,mert a butik elvitte a megtakarítást,így most nulláról kezdtünk.....de még van 9 hét,úgyhogy ráérünk

nem vettem okoskodásnak,és egyet is értek,igyekszünk kiélvezni az időt...

remélem ti is jól vagytok....

379. Toprengo (válaszként erre: 378. - Zsuzska1425)
2014. febr. 4. 21:17

Már nincs sok időd a szülésig. :-) Mindent be tudtatok szerezni a babának? Lányt vagy fiút vártok? Használd ki még ezt a pár hetet a kisfiaddal, mert szülés után nem lesz rá időd egy darabig.

Nem okoskodni akarok, csak visszaemlékeztem...

Sajnálom, hogy bezártátok a boltot, viszont az jó hír, hogy újra meg fogjátok nyitni. :-)

Mikorra vagy kiírva?

2014. febr. 4. 19:35

sziasztok,kicsit eltűntem!


már a 31.héten vagyunk,szerencsére minden ok,leszámítva,h fáradékony vagyok.....a boltot bezártuk,máshol fogjuk újra nyitni,mert nem jó helyet választottunk...de most első a baba.....kisfiam dacol,talán most kezd féltékeny lenni a páromra,hisz eddig nem kellett osztozkodnia,és sok volt a változás is,nehéz időszakban vagyunk....de túl leszünk rajta



többiek?hogy vagytok?ígérem egyik nap visszaolvasok,de most már késő van

377. Toprengo (válaszként erre: 376. - Babidoo)
2014. jan. 21. 21:00

Köszönöm, ha megkérdezed.

Nekem is lézerrel műtötték a szememet régen, már nagyon sok dioptriás szemüvegem volt előtte.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook