Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kistestű kutya nevek fórum

Kistestű kutya nevek (beszélgetős fórum)

1 2
55. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 54. - Gigi>)
2020. júl. 1. 21:56
Már képzelem is... :)
54. gigi> (válaszként erre: 52. - D7ba7bf7ff)
2020. jún. 30. 20:18
:)) Igen,vagy csak egyszerűen kiáll a kapuba a ház ura és kiabál,hogy r...nc gyere haza :D :D Megnézném a szomszédok reakcióját :D
2020. jún. 30. 20:15
Tipikus yorki kutyus név Odin. Egy pici kutyust így neveztek el. 😁
52. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 46. - Gigi>)
2020. jún. 23. 20:22
"Gyere R*BANC enni!"
51. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 23. 20:21
Dzsepettó vagy Tücsök
50. Dzsenniferkata (válaszként erre: 48. - L.luiselotte)
2020. jún. 22. 22:14
Jó a név választás, mert Picike jelenleg is kisebb,mint 🦁 😁. Már nincs növésben, úgyhogy az oroszlánt nem fogja utolérni, és mindketten cicák.
2020. jún. 22. 08:25
Nálunk szoktak járni vörös színű macskák. Nem kövérek úgyhogy nem Garfield a nevűk, hanem az egyik szomszéd elnevezte Tóbiásnak a régi vörös macskát, a mostanit meg TóthBercinek. 😁 Valószínűleg kandúrok. 🐈
2020. jún. 22. 08:20
Ne becézős kicsinyitőképzős nevet adjatok neki. Amikor a macskámat találtuk, a tenyeremben elfért, igy lett a neve Picike. Most 5 éves és 8 kg, de megszokta a nevét, ami jelen állapotában elég furcsa.
47. andi6020 (válaszként erre: 37. - Alessandro)
2020. jún. 22. 08:06
vagy patikasó
46. gigi> (válaszként erre: 30. - Guruljka)
2020. jún. 22. 06:11
Csak az udvarból 🤣 Egy ismerősöm cicájának neve:Riba.... c. Képzeld el mikor ők hívják be enni vagy épp haza a macsekot 🤣🤣
2020. jún. 22. 00:55
Emberi nevet adnék neki. Sanyi, Zoli, Béci, Bandi stb. Ha épp rendetlenkedik lehet magázni
44. andita1 (válaszként erre: 34. - Garabonciás)
2020. jún. 22. 00:32

Nekünk nincs ilyen gondunk a kutyánkkal. 😄 Elvileg kotorék vért örökölt, de.. ..nem.

Semmit sem kap el, ha jobbra mutatunk, ő balra fut, stb. Ezért a beceneve Tompanyíl.

2020. jún. 21. 23:51
Szamóca
42. Guruljka (válaszként erre: 41. - Garabonciás)
2020. jún. 21. 23:30
Néha én is.
41. Garabonciás (válaszként erre: 36. - Guruljka)
2020. jún. 21. 23:09
:D Tetszett a történet, kár hogy a vége ilyen szomorú. A túl eleven macskuszok sose élnek sokáig. De lehet hogy csak elkóborolt. Néha én is ezzel vigasztalom magam.
2020. jún. 21. 23:02
Gizi
39. Garabonciás (válaszként erre: 38. - Garabonciás)
2020. jún. 21. 22:54
Bocs, jelentéktelen. Egy l-lel.
38. Garabonciás (válaszként erre: 37. - Alessandro)
2020. jún. 21. 22:54
Na ezek a nevek után én tök aprónak meg jellentéktelennek érezném magam. Szerencsétlen kutya. Meg van bélyegezve egy életre :D Akkor már inkább tényleg a Big Ben. :D Vagy Colos. :D
37. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 21. 22:51
ribizli, pindur, picur, pötyi, zseton, kolibri, Mikrobi, mütyür, dugó, virsli, vakarcs, simlis, szutyok, nokedli, tarhonya, pöcök, giliszta, tornacipő.... 😀
2020. jún. 21. 22:47

Egy macska miatt nem néz a szembeszomszédom semmibe.

Nyilvánvalóan teljesen bolond vagyok szerinte.

Volt egy macskám, pici korában a rendelő előtt kóborolt, majdnem bement a patikába is. A védőnő rábeszélt, hozzam haza.

Patika lett a neve, hallgatott rá, de egyszer fent maradt a veranda padlásán, nem mert lejönni.

Kint álltam a verandán,és persze hívogattam, gondoltam, valahogy csak elkapom. Egy idő után hagytam, oldja meg a Patika, ha így nem mer lejönni, majd lejön, ahiogy felment.

Ekkor láttam meg a szembeszomszédot a háza előtt állva valakivel beszélgetni. Azonnal tudatosult bennem, hogy néhány perc úgy telt, hogy a veranda plafonját nézve gyógyszertárért üvöltöztem. (Az utcáról nem látszott a padlás nyílása, a macska meg végképp nem.)Szóval nem rovom fel a szomszédnak...


Patika szép nagy kandúr lett, önfejű és karakán. Őt, ha beteg volt, nem lehetett kezelni, de egyszer, amikor éppen két benzines bozótvágó dolgozott az udvaron, a kicsit betegeskedő Patika jókor került elő, megmutattam az éppen nálunk járt állatorvosnak.

Ketten fogtuk Patikát, az állatorvos, amit lehetett, elég sebesen beadott neki.

Úgy ordított közben a macska, hogy a két bozótvágó pasi leállította a motort és csak nézték, hogy tényleg nem elevenen nyúzzuk a macskát, csak injekciót és féreghajtót kap...

Elengedni is óvatosan kellett, nagyon dühös volt. A gyógyszert szedni sem járt haza, csak éjszaka enni - ezután eltűnt.

35. Garabonciás (válaszként erre: 34. - Garabonciás)
2020. jún. 21. 22:18
Mármint macska. Nem kutya. Én inkább macskás vagyok.
34. Garabonciás (válaszként erre: 29. - Bnedora)
2020. jún. 21. 22:17
Ez tényleg így van. Ránézel, oszt tudni fogod mi a neve. Nekem volt egy Jaffám. A színe miatt. Csak úgy ránéztem aztán beugrott. De már sajna nem él. Pedig ő volt a kedvencem. Minden reggel hozott nekem friss gőzölgő húst, verebet vagy egeret. Lerakta az ajtó elé. :D Mindig vadászott a kis csöppem. Azt nem kellett etetni, elátta magát. :D
33. levarosbukta (válaszként erre: 31. - Guruljka)
2020. jún. 21. 22:12
Ilyet én is tudok! :) Lökinek hívták a kutyát, mert a gazdája szerint tiszta lökött volt :)
32. 5236d12e25 (válaszként erre: 30. - Guruljka)
2020. jún. 21. 22:07
Nekem egyik gyerekkori ismerősőmnek ez a beceneve 🤣 mikor kicsi volt megcsípte a kakas a fütyijét. Azóta mindenki így hívja. 🤣🤣
31. Guruljka (válaszként erre: 28. - Levarosbukta)
2020. jún. 21. 22:06

Ismertem egy keverék kutyát, Csóri volt a neve. Kérdeztem, miért? A gazdája szerint csk rá kellett nézni... Hát ami azt illeti, tényleg nem volt egy szépség, sőt a kiállása sem volt nagyom daliás.

De csúfságában is annyira kedves volt! :D

30. Guruljka (válaszként erre: 23. - Gigi>)
2020. jún. 21. 22:04

Fütyi???

Milyen messziről hívnád?


Fütyikém, gyere be... 😂😂😂

2020. jún. 21. 22:04
Szerintem várjátok meg, míg meglesz a kutyus. Én úgy adtam nevet mindig a kutyusomnak, ami ránézésre illet hozzá.
28. levarosbukta (válaszként erre: 21. - Guruljka)
2020. jún. 21. 22:03

Míg családi házban laktunk volt több kutyánk is, de sosem a mérete alapján adtunk nekik nevet, hanem hogy mi illik rá :)

Volt egy spánielünk, szegénykém istentelen bugyuta egy jószág volt ő csak simán Spáni volt. Volt egy dobermanunk ő volt a Dobi, befogadott kutya volt számtalan betegséggel sajnos nem sokáig élt velünk. Meg a Csufi, ő egy ezervérű roppant aranyos jószág volt, nem tudom miért ragadt rá a Csufi név. Mikor beköltöztünk panelba akkor lett egy palotapincsink, ő Kata lett. 9 évig élt, nagyon szerettük. Most van egy kínai meztelen kutyusunk ő Lola, nagyon illik rá a név. :)

2020. jún. 21. 22:02

Nekünk lány kutyánk van, de ha kan lett volna Milo (Májló) lett volna.

Ami még tetszik :puszedli, zserbó, lupi. Gyerekkorom kedvenc kutyája pedig Zsebi volt.

26. Garabonciás (válaszként erre: 24. - Dzsenniferkata)
2020. jún. 21. 22:02
Chacon akkor kiütéssel ott is győzött. :D K.O. Koko :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook