Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kistesó születése iskolakezdéskor... fórum

Kistesó születése iskolakezdéskor... (beszélgetős fórum)


2008. nov. 16. 07:35
Köszönöm a hozzászólásokat,sokat segítettetek.
5. 9cb35398ff (válaszként erre: 3. - D942ca69e3)
2008. nov. 15. 19:33

Ha nem féltékeny típus, akkor maga a suli nem lesz trauma, az én lányom szereti, és ahogy a többi gyereket is elnézem tetszik nekik!

Az elején nem tanulnak komolyan, inkább ismerkednek, játszva tanulnak.

Biztos nem lesz semmi probléma.

Neked lesz kicsit nehezebb, de a gyerekekért ugye mindent! Sok sikert a babához és a sulihoz!

4. fe1fe85329 (válaszként erre: 1. - D942ca69e3)
2008. nov. 15. 18:43

Szia!! Na nekem pont ez a szitu volt...Lacikám szeptember 1én ment suliba, és 4. megérkezett a kishuga...semmi gond nem volt az ég világon...nekem Lacus nagyon büszke volt a suliba a tesó születésére,a 4nap kórház alatt sem volt semmi gond hisz ekkor még úgy sem tanultak semmi komolyat csak ismerkedtek....


nekem egy kicsit talán hamarabb kellett összekapnom magam mint egyébként....de nem volt rázós egyáltalán..Üdv:Rose

3. d942ca69e3 (válaszként erre: 2. - 9cb35398ff)
2008. nov. 15. 18:35
Nem, nem volt féltékeny, mikor a lányom született.Én, ahogy elképzelem, nem lenne ilyen probléma.Dehát sajnos nem tudom, hogy az iskolakezdés alapban mennyire viseli majd meg.
2008. nov. 15. 18:24

Ez gyerekfüggő, ha féltékeny volt a 4 éves kistesóra is, akkor lehetséges hogy rosszul élné meg, nálunk hál isten nem volt gond.

Igaz 3 hónapos volt a kicsi mikor Evi kezdte a sulit idén szept-ben, nagyon sokat beszélgettünk.

A nyáron mindenbe belevontam, együtt csináltunk mindent, sokat jászottunk ( már amennyit lehet egy újszülött mellett )

2008. nov. 15. 13:07
Van egy 4 évesem és egy 6.5 évesem. A nagy szeptemberben kezdi a sulit. Szeretnénk még egy babát.De ha véletlen elsőre összejön, pont iskolakezdés környékén születne meg.Hogyan élné meg ezt a nagy?Suli is, baba is... Volt már valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook