Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kissé el van ferdülve a fogam. Ferdülhet tovább? fórum

Kissé el van ferdülve a fogam. Ferdülhet tovább? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 4. 21:46

Az évek során, mindig változik a fogak helyzete. Az én fogaim már több mint 30 évesek :D de még mindig azt veszem észre, hogy változtatják a helyzetüket.

Elöl egy kicsit összébb voltak nőve, most meg már széjjelebb állnak. Stb. ....


A fogak helyzet olyan, mint a fa. Mindig változik.

8. dc4a2d5ac1 (válaszként erre: 7. - SDitti)
2013. ápr. 4. 15:37

Ez már kicsit jobb hír.. :)

Még fél év a 18-ig, de pszt.. :D

Köszönöm!

7. SDitti (válaszként erre: 5. - Dc4a2d5ac1)
2013. ápr. 3. 21:35

Szerintem, ha a nyeléseddel lenne gond, akkor az már nem újkeletű lenne, hanem régen jelentkezett volna a probléma.


Azt orvos tudná megmondani, hogy rögzített vagy kivehető fogszabályzó kellene. "Jó" korban vagy, ilyenkor még könnyebben mozgathatóak a fogak. A rossz hír pedig az, hogy mivel betöltötted (?) a 18-at ezért már nincs rá támogatás.

6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Dc4a2d5ac1)
2013. ápr. 3. 19:05

Ferdülhet, bizony!

Vagy azért, mert rossz a nyelésed, vagy azért, mert esetleg jön ki a bölcsességfogad és attól kezdett el torlódni.

5. dc4a2d5ac1 (válaszként erre: 4. - SDitti)
2013. ápr. 3. 19:00
Hát ez szuper... köszönöm a válaszod. Egy kicsit el van ferdülve 1-2 fogam...nem annyira látszik elölről de mintha egyre rosszabb lenne a helyzet. És lehet ezt fogszabályzó nélkül helyrehozni?? Vagy éjszakai fogszabályzóval? Egyébként hézagok is vannak közte...
2013. ápr. 3. 17:19
Kérdésedre a válasz: Igen, változtathat a helyzetén, főleg, ha mondjuk a bölcsességfog tolja előre a többit. (Van olyan akinél a bölcsességfog növése az első fogakat kuszálta össze.)
2013. ápr. 3. 17:17
A fogad ferdül vagy a sorba nem helyezkedik már úgy? (Kilóg, kiáll, fordult stb.)
2013. ápr. 3. 17:14

Ferde egy kicsit egy-két fogam. Az utóbbi időben azt vettem észre, mintha még ferdébb lenne mint volt. 18 éves vagyok...

A kérdés: ferdülhet tovább a fogam??

2013. ápr. 3. 17:13
Kissé el van ferdülve a fogam. Ferdülhet tovább?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook