Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kispesten a Hársfa oviról (Eötvös u-i) van valakinek tapasztalata? Segítsetek!!! :) fórum

Kispesten a Hársfa oviról (Eötvös u-i) van valakinek tapasztalata? Segítsetek!!! :) (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 8. 18:52
A fiam odajárt 2ooo-2oo4 között, nagyon szerettem, Farkas Gabi volt az óvónéni és Saci néni, igaz ő már nyugdijba ment...Szinvonalas jó foglalkozásokat tartott, sok kézműves dolgot csináltak, sok verset tanultak, jók voltak a kirándulások... 2 évig nagyon intenziven részt vettem a csoport életében...uszni is jártam velük minden héten. Én csak jót irhatok...
4. Oghomwen (válaszként erre: 3. - Erika_darts)
2010. ápr. 8. 18:50

Köszönöm, az is érdekel. Rád bízom, hogy ide írod vagy privibe.

Ahogy a Hársfa vezetőjével beszélgettem, mondta, hogy a Bóbita a "társovijuk", pl. a nyári nyitvatartásnál váltják/helyettesítik egymást.

2010. ápr. 8. 18:47

Szia,

mi a Csokonai u-i Bóbitába járunk. Az nagyon jó. Erről tudok egy két infot mondani.

2010. ápr. 8. 18:44

Kisfiam nyáron lesz 3 éves, ovit keresünk neki.

Május első hetében lesz a beiratkozás, és nem feltétlenül a körzetes oviba szeretnénk menni. Ahol volt már nyílt nap, elmentünk. Ilyen az Eötvös u-i Hársfa ovi is, ami nagyon tetszett nekünk (vajon csak jól marketingelték magukat??)

Több embertől is hallottam, hogy ha tehetem, vigyem máshová a gyerkőcöm, mert sok az elégedetlen szülő, viszik el onnan a gyerekeket.

Ha oda jár v. járt a gyermeked, van bármi infód róluk, kérlek segíts!

Nagyon köszönöm!

2010. ápr. 8. 18:38
Kispesten a Hársfa oviról (Eötvös u-i) van valakinek tapasztalata? Segítsetek!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook