Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kismedencei összenövés okozhat állandó komoly fájdalmat? fórum

Kismedencei összenövés okozhat állandó komoly fájdalmat? (beszélgetős fórum)


2020. máj. 13. 13:37
Nekem is sűrűn fáj az alhasam bal oldalon. Már vagy 10 éve, akkor kivizsgáláson is voltam, nem találtak semmit. Utána elmúlt, de pár éve visszatért. Főleg a ciklusom félidejében nagyon fáj. Sajnos én is az összenövésre gyanakszom.
5. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 3. - 5236d12e25)
2020. máj. 13. 13:21
Ja és hormon spirálom volt most vették le...
4. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 3. - 5236d12e25)
2020. máj. 13. 13:21
Nekem laparoszkópos műtétem volt tavaly, bal petefészek egy részét és petevezetőt távolitották el, az egész alhasam és a bal oldal fáj és én is bélre gyanakodtam... de hát összenőhetett épp ott. Neked mindig egyformán fájt??
2020. máj. 13. 12:47

Nekem első császárom hozadéka, + 9 hónapig ragaszkodtam a hormon spirálhoz amit viszont a testem nem fogadott el. Folyamatos gyulladásban voltam.

Szóval 2.császárnál derült ki, hogy mindenem mindennel összenőtt, a vastagbelem megtekeredett rosszul rossz helyre tapadt, csoda, hogy nem halt el!a méhem a hasfallal, plusz annyira letapadt, hogy ki se tudták emelni, a lányomat úgy nyomták ki. Mindkét petevezető összenőtt. 2 órát műtöttek.

Nekem egyedül a beleimmel volt gondom. A bal oldalam mai napig érzékeny.

De azt tudom, hogy összenővés okozhat fájdalmat. Ha nincs rá semmi tényfeltáró ok, akkor bizony összenővéseket kell keresni.

2. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2020. máj. 13. 11:47
Ja és evés után még rosszabb de éjjel is fáj.
2020. máj. 13. 11:24
Elsősorban az érdekelne, hogy petefészek-béllel összenőve okozhat ilyet előző laparoszkópos műtét és esetleges kismedencei gyulladás után? Volt hasonló valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook