Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kismamaruha szabásmintát keresek, hol találhatnék? fórum

Kismamaruha szabásmintát keresek, hol találhatnék? (beszélgetős fórum)


12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - _anatha_)
2013. ápr. 16. 21:02
Én sem tudok varrni, mégis varrtam a gyerekemnek mikor pici volt kertésznadrágot, mert nagyon drágán adták készen. :)
11. _anatha_ (válaszként erre: 10. - Moonlight13)
2013. ápr. 16. 17:40
Hát a hogyot nem firtatnám, de a muszáj nagy úr :)))
10. moonlight13 (válaszként erre: 9. - _anatha_)
2013. ápr. 15. 21:04
Hááát aki így tud varrni! :)
2013. ápr. 15. 15:12

Köszi a tippeket, ha jól emlékszem, akkor a 2010/6-ost találtam meg (egyelőre), és mentem is a textilboltba - jól bevásároltam, vagy három nadrágra, szoknyára és pár tunikára való anyagot :) Már csak idő kell, hogy összedobjam a kényelmes kis ruhákat.

Köszi még egyszer a konkrét számokat, a másik kettőt még megpróbálom fellelni otthon :)


Tesz-vesz és társai: az a baj, hogy én kicsit finnyás vagyok e téren :) Szóval szeretek kicsit egyedibben öltözködni, de mégis elegánsan (munkahely miatt pláne), úgyhogy a boltokban kapható és emiatt a teszen és vaterán árusított ruhák nem igazán felelnek meg. De ha még a C&A kínálatát is végignézve is csak azt mondhatom, hogy mindenhol ugyanaz: fekete nadrág, farmernadrág, béna mintás felsők, még a Brendonban talán van egy-két szép darab, de azok meg olyan drágák, hogy kb. negyedannyiból megvannak, ha az ember maga varrja őket otthon.

Vagy még annyi sem :)

És akkor tuti nem szalad veled szembe ugyanaz a ruhadarab az utcán.

8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - _anatha_)
2013. ápr. 11. 21:46
És a tesz-vesz v. vaterán nincs kismama ruha, ami megfelelő lenne?
7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Secret!)
2013. ápr. 11. 21:45
Persze, ha megvan az újság, az a legolcsóbb, de ha nincs olyan, ami megfelelő, szerintem elég egy-két mintát venni, és máris lehet variálni a színekkel, anyagokkal!
6. secret! (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2013. ápr. 11. 10:50
Igen, kapható külön is az újságban szereplő több szabásminta is, ha megvan neki az újság, olcsóbb, ha abból készíti, mint kifzetni egy mintáért nem kevés pénzt. De van, rá lehet szűrni a német burda oldalon, ha a keresőjébe az umstandsmode szót beírjuk. Ott vannak a kismamamodellek.
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - _anatha_)
2013. ápr. 10. 21:04
A Burda boltban nincs ilyen? Lehet kapni egy-egy szabásmintát becsomagolva, bár én normál ruhákban láttam ilyet, lehet,h. kismamiban is van.
2013. ápr. 10. 16:34
Nagyon szívesen, valamelyik korábbiban is volt, ott irodai kismama ruházat volt,az pedig a 2010/6-os szám. Minőség, profi színösszeállítás, nagyon szeretem a Burdát. Más újságot nem járatok ilyen témában, így nem tudom, hogy van e máshol. Ezek a modellek nagyon szépek.
3. _anatha_ (válaszként erre: 2. - Secret!)
2013. ápr. 10. 16:25

Köszönöm!!! Az szerintem meg kell legyen... megnézem otthon majd.


Valamelyik kismama újságban is szoktak állítólag lenni szabásminták. Valakinek van tapasztalata ezekkel kapcsolatban? Milyenek a ruhák, jók-e a szabásminták stb.

2013. ápr. 10. 16:05
Megnéztem neked, a 2012/2 Burda kiadásban vannak ilyen ruhák.
2013. ápr. 10. 15:53

Sziasztok!

Mivel botrányos a kismamaruha választék - vagy nincs, vagy van horror áron, ezért varrni szeretnék nadrágokat, szoknyákat, tunikákat stb. Van otthon néhány Burda újság is, de nem találok bennük pocakosoknak valókat, pedig kell, legyen valamelyikben ilyen is (egy másik fórumban olvastam, hogy a 2006/8-as számban például volt pár féle).


Tud bárki segíteni? Melyik számban keressem esetleg, vagy van-e valami jó lelőhelyetek, ahol találok szabásmintákat? Munkába járós ruhákra lenne főleg szükségem, de mindenféle ötletet szívesen veszek.


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook