Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismamák, nálatok is volt alvászavar? Meddig tartott? fórum

Kismamák, nálatok is volt alvászavar? Meddig tartott? (beszélgetős fórum)


2020. júl. 22. 08:53
Szülésig. Rengeteget aludtam.
6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 21. 21:25
Igen, bár nekem az utolsó jó pár hónapban volt inkább. 4-6-ig fent aztán aludtam kb 9-ig. Azóta csak rosszabb mert én tudnék aludni de a már egy évesem nem hagy, sokat ébred. Amúgy 4-től nem alszik már olyan mélyen és nehezebb a vissza altatás mint amúgy az ejjeli ebredéseknél. Na de majd csak fogunk egyszer aludni újra 😬
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Fauna10)
2020. júl. 21. 19:22
Ha legközelebb megyek, megkérdezem van-e valami javaslat. Nem tudom én sem mi a baj, az ágy kényelmes, az álom később jön a szememre, de az még elmegy. Csak az zavar, hogy minden éjjel 3-fél 4 között felébredek, forgolódok és nem tudom az okát... Nem mondanám, hogy sokat agyalok, nyugodtnak érzem magam. Mire visszaaludnék már kelnem kell, így aztán délutánra eléggé enervált vagyok. De ahogy olvasom, másoknal is volt ilyen... Remélem idővel jobb lesz.
2020. júl. 21. 16:28
Nekem a vége volt nagyon kényelmetlen, amíg meg nem találtam a szopipárnát 😊 a meleg tej jól szokott eseni, vagy a citromfű teáról olvastam hogy segít aludni, de bevallom azt most meg nem mondom hogy várandósan lehet e. Orvost, védőnőt kérdezted már? Hátha van valami tippjük. Nem jön álom a szemedre, vagy kényelmetlen az ágy, vagy csak túl sokat gondolkozol? (nekem ez utóbbi problémás a mai napig, mindig nagyon sokára alszom el)
2020. júl. 21. 15:36
Szia! Mindhárom terhességem alatt rosszul aludtam, emlékszem, hogy olvastam egy csomót éjszaka. Szülés után mindig helyrejött. Azóta rájöttem, hogy csak előjáték volt a változókori alvászavarhoz. DD!
2020. júl. 21. 14:51

Nagyobbik fiam 3èves mùlt,kislànyom 3hònapos...mai napig tart😆ès nem feltètlenül a gyerekek miatt,hanem mert rossz alvò lettem.Virrasztok ha ùgy van hajnali 3tòl stb...

Szerintem ez emberfüggő.

2020. júl. 21. 14:15
Sziasztok! Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Még csak az első trimeszterben vagyok, de teljesen felborult az eddig megszokott alvási ritmusom. Esténként nehezen alszom el, és minden éjjel ugyanabban az időpontban felébredek, nem tudok visszaaludni, csak vergődök. Egyébként pedig nagyon jó alvó voltam eddig. Ez normális? Más is tapasztalt hasonlót? Valakinek valami jól bevált praktika? Köszönöm, ha megosztod a tapasztalatodat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook