Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kismama ruha házilag fórum

Kismama ruha házilag (beszélgetős fórum)


2013. júl. 7. 09:16

ytubon sok sok varrásos cucc van. Ha ngolul beírod kismamaruha, tuti találsz. Táska, foltvarrás, kötöseket rengeteget. Ilyent is találsz, holt ziher...

Pólóból kreáltam kerti nacit, kizárólag oda. Az még szerintem neked is jó lenne. ( ruhás naplómba van pár kép, ha kicsit is tudsz varrni, érteni fogod )

2013. júl. 7. 09:03
Köszi. Igazából én is megtámadom majd a turit, de gondoltam mivel az időmbe belefér,varrogatok kicsit. :)
3. vikucka (válaszként erre: 1. - MPolly)
2013. júl. 7. 09:00

Én fillérekért vettem (max. 2-300) forintért 1-2 felsőt turiban, amik most jó szolgálatot tesznek.


Nadrágot esetleg át tudsz alakitani, egy régi farmerra, ami csipőben jó, esetleg egy gumis bandázst, vagy valami pamut anyagot varrni.


Egyébként én sima kicsit hosszabb felsőket hordtam, simán jók rám igy a 38. hét végén azok a felsők, amik még a terhesség előtt voltak. Mondjuk én tök szeretem a pocimat kihangsúlyozni, nem pedig elrejteni.


a neten, esetleg külföldi oldalokon találhatsz szabásmintát, ha nagyon szeretnél varrni.

2013. júl. 7. 08:51
Szerintem annyira drága az anyag, hogy nem éri meg varrni. Inkább menj be egy turiba és keress ott ruhákat vagy egy kínai boltba, és persze nem kell sok ruha, mert utána mit csinálsz vele?
2013. júl. 7. 08:42

Remélem tud nekem valaki segíteni. :)

Itthon vagyok táppénzen,sok szabadidővel,és szeretnék magamnak varrni kismama ruhákat,mert kezdem kinőni jelenlegi ruhatáramat. De sehol nem találok kismama szabásmintát. Valakinek ötlet? :) :)

Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook