Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismama fürödhet a Balaton vizében? fórum

Kismama fürödhet a Balaton vizében? (tudásbázis kérdés)


2018. júl. 15. 16:00
12. Guruljka (válaszként erre: 11. - Valakivalaki20)
2018. júl. 15. 15:59

De van mérettáblázatuk!

[link]


Tankini van náluk sokféle, érdemes nézegetni. Igaz, az a kis kék tényleg helyes.

2018. júl. 15. 15:55
Dejóóó :) nagyon Szépen köszönöm 😘😘 tényleg nagyon csini ez a kis tankini szerintem biztos hogy azt fogom megrendelni csak az a baj hogy a méretekkel nem vagyok tisztában mert nem írja hogy s,m,l,xl hanem számozással van feltüntetve és úgy kell kiválasztani és én meg nem tudom hogy pl az 56 os az milyen méretnek felel meg :)
2018. júl. 15. 14:35

[link]


Vagy ott nézel egy helyes kis tankinit:


[link]

2018. júl. 15. 14:31
Sziasztok 😘 köszönöm hogy írtatok csajok ,még ha nem is megyek bele teljesen de térdig biztosan:)))ám tudtok olyan oldalakat ahol lehet rendelni kismama fürdőruhát ??:))) illetve fürdőháló? Annyi oldalt nézegettem de sehol nem találtam egy olyat ami kis csini lenne: )) 😘😘😘😘😘😘😘
8. lapbarna (válaszként erre: 6. - Valakivalaki20)
2018. júl. 14. 21:04

Nekem az orvos azt mondta, hogy élő vízbe minden további nélkül, a lentebb említettek mellett, lehet fürdeni.

Strandot, fürdőt ő sem javasolta.

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Valakivalaki20)
2018. júl. 14. 20:54
Boldog babavárást és egészséges babát kívánok! ☺
2018. júl. 14. 20:41

Sziasztok köszi szépen csajok hogy írtatok: ) 😘 Gondolom biztos sokan lesznek a vízben mint ahogy szoktak is,meg biztos ne olyan tiszta a víz sem de őszintén mondom hogy félek bele menni lehet csak térdig fogok majd,de azért az orvost is megkérdezem biztos ami biztos.:) Igen amúgy sokan mondják hogy ők bele mentek fürdeni a vízbe mindenféle strandon és semmi baj nem lett de én meg úgy vagyok vele hogy amilyen szerencsétlen vagyok nekem biztos lenne valami baj és ezért is félek nagyon.Első terhességem féltem a babámat hogy még véletlen se okozzak semmi olyat ami rá rossz hatással legyen vagy valami rosszat okozzak a terhességemnek.

Egyebként 22 hetes múltam :) 😘

2018. júl. 14. 16:46

Amennyire tudom, az első és az utolsó hat héten nem szabad fürödni, a fertőzésveszély miatt.


A közbülső időben meg gondolom, attól is függ, mennyire tiszta a víz, mennyire vannak sokan az adott strandon, mennyire van meleg. És nyilván, csak zárt méhszájjal lehet bemenni, bár ez valószínűleg magától értetődő.


Szóval én ezeket tudom, de a végső szót tényleg mondja ki az orvos.


Remélem, tudsz fürödni. Jó nyaralást!

2018. júl. 14. 16:35

Ha a vízben ázás a kérdés lényege: én bizony terhesen is szerettem ázni a kádban.

Mondjuk annyira forró vizet nem csináltam, ahogy igazán szeretem, de áztam nem is egyszer.


Ami a Balatont illeti: fogalmam sincs, nincs-e pl. fertőzésveszély, főleg melegebb időben.

3. Bless the child (válaszként erre: 1. - Valakivalaki20)
2018. júl. 14. 16:31
Én fürödtem
2. lapbarna (válaszként erre: 1. - Valakivalaki20)
2018. júl. 14. 15:49

Én fürödtem 18 hetesen. Kevés ideig voltam a vízben egyszerre, utána azonnal lezuhanyoztam, és száraz fürdőruhát vettem fel.

Jó pihenést!

2018. júl. 14. 15:45

Sziasztok. :) Kérdésem lenne hogy kismama bele mehet fürödni a Balaton vizében ??? Férjemmel nyaralni készülünk hamarosan.

Persze az orvost is megfogom kérdezni efelől de azért a Ti véleményeitekre is kiváncsi vagyok. Hallottam már olyanról hogy ha belemegy egy terhes a vízbe elvetél meg ilyenek .Szerintetek ? Köszi ha írtok egy két információt 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook