Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kislányom nagyon köhög fórum

Kislányom nagyon köhög (beszélgetős fórum)


1 2
16. globus (válaszként erre: 15. - Globus)
2022. máj. 18. 13:42

[link]


Helyi tapasztalatok

15. globus (válaszként erre: 14. - Kiccila)
2022. máj. 18. 13:40

Próbálj meg egyszerű házi praktikát.

[link]

Talán beveszi kanalanként.

14. kiccila (válaszként erre: 13. - PöttyösPanka)
2022. máj. 18. 13:37
Tegnap kora délelőtt óta nem merem adni. Mert fel nem szakad semmi. Mostmár köhögéscsillapítót adok legalább enni tudjon. Korog a kis hasa de annyira irritálja az evés már egy falatnál köhög nagyon
13. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Kiccila)
2022. máj. 18. 13:34
A köptető fokozza a köhögést. Estére nem is szabad adni, nehogy ne tudjon aludni miatta.
12. kiccila (válaszként erre: 10. - Shanalyl)
2022. máj. 18. 13:31
Nekem a hörgőtágítót irták. Szteroidos inhalátor. De azt tüdőgyulladásra. Nem tudom mit mondanak majd meglátom.
11. kiccila (válaszként erre: 9. - Syduri)
2022. máj. 18. 13:30
Írtam hogy beviszem ha így lesz délután is. A kedve jó. Csak nem volt még ilyen köhögése.
2022. máj. 18. 13:06

Ha ennyire rosszul van, én is elvinném valami más dokihoz, ügyelet vagy valami, pedig én nem vagyok az az orvoshoz mászkálós, sőt.


Érdemes egy inhalátort beszerezni, nekünk is nagyon megtérülő befektetés volt, mi is használjuk, ha valami légúti nyavalyánk van, nem csak a gyerek.

2022. máj. 18. 12:49
Ha ennyire rossz a helyzet, és így aggódsz érte, akkor a cukorba forgatott pék lapátért nem viszed be az ügyeletre????
2022. máj. 18. 12:36

A közelmúltig nem lehetett felső légúti panaszokkal orvoshoz menni (bár nem tudom, a gyerekekre vonatkozott-e ez), de már eltörölték ezt az előírást. Úgyhogy nem tudom, miért nem fogadta :(

Ha nagyon rossz, vidd be tényleg.

Jobbulást neki!

7. Léna123 (válaszként erre: 4. - Kiccila)
2022. máj. 18. 12:34
Nekünk doki javasolta az inhalátort. Kompresszorost vettünk, ha jól írom. Nagyon jó, ha csak kicsit köhög sima salvus víz, ha jobban akkor paxirasol és salvus keveréke megy. Ha nagyon nagyon mélyről köhög, akkor pedig hörgőtágítót teszünk a salvushoz, de az vényköteles, így azt orvossal mindenképp egyeztetni kell. Nekünk érdemes volt beruházni rá, használ a gyerekeknek. Amúgy nem tudom milyen köptetőt írt a dokitok, de azt érdemes napi 2 szer, este meg csillapítót, pl. Sinecod. A Tussirex állítólag mindenféle köhögésre jó, mi egyszer próbáltuk, nekünk sokat nem ért. De ha azt adod, ahhoz már akkor én nem adnám a köptetőt.
6. kiccila (válaszként erre: 5. - Cc7a88f96d)
2022. máj. 18. 12:30
Volt decemberbe tüdögyuszink. Apuka meg én úgy nem gondolnánk hogy az. De ha igy marad én beviszem. A dokink meg egy 0. Egyedül arra jo hogy igazolást adjon ki ha oviba visszamegyünk taknyosság után. Semmi más haszna. Egyik itteni ismerősömnek. Lábára irt Diclac kenőcsöt. Kiderült korházba hogy vizesedik. A tüdeje..így a lába is. Na kb ennyi
2022. máj. 18. 12:20

Inhaláló jó ha van odahaza is,sokan mondják,hogy tényleg használ.

A gyömbér tea is jó lehet valamennyire.

Ha szerinted tüdőgyulladásgyanús,vidd be ügyeletre.A dokit pedig tutira lecserélném...az nem normális,hogy gyereket nem fogad még aznap!!Én tutira kiosztanám

2022. máj. 18. 12:07
Decemberbe ugyanezt eljátszotta egy pénteki nap az orvosunk. Hétfőig csillapítsam ha lázas. Nem vártam Vasárnap bevittem ügyeletre. Vasárnap a gyerekosztályon befogták. Fertőző tüdőgyulladás. Kapott inhalálót. Meg sópipa. És antibiotikum. Köszönhetően a dokinak. Majdnem meghalt szinte a gyerek mert a hasa ment..hányt. Már annyira rossz állapotba volt hogy megülni nem tudott.
3. kiccila (válaszként erre: 2. - Csillagszem38)
2022. máj. 18. 12:05
Remélem énis hogy használ. Szegénykém már kifárad. Még enni se tud jóizüen úgy irritálja. (Szombat este kezdett köhögni) vasárnap éjjel volt egy láz. Meg Zöldes orrfolyás hétfő reggel. Ezért irt antibiotikumot hétfőn az orvos. De kaoja a 2x 10ml-t a Supraxbol. Mégrosszabb lett q köhögés. Éjjel megint láza volt. Mint irtam ma már nem tudja meghallgatni. Holnap vigyem be. Ennyi. (Addig meg fulladjon meg a gyerek)
2. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Kiccila)
2022. máj. 18. 11:56

Jobbulást kívánok!


Biztos használni fog a gyógyszer, de nem értem miért kapott antibiotikumot is. Régóta lázas?

2022. máj. 18. 11:19
Sziasztokm 5évesem jól összeszedett valamit oviba. Éjjel már annyira köhögött hogy majdnem hányt. Ma a dokink egész egyszerüen nem fogadta. Majd holna 8-9közt vigyem be meghallgatja. Hétfőn hivtam a dokit hogy köhög. Irt köptetőt és Suprax antibiotikumot. Éjjelre mégrosszabb lett. Ennek ellenére ma nem fogadta meghallgatni. Menten patikába és Tussirex köhögéscsillapítót ajánlottak. Azt adtam neki. Jó ez a köhögés csillapításra? Legalább enni aludni tudjon. Mert enni is alig tud úgy ingerli szegényt ☹
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook