Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányom földagadt orrának története..Avagy vannak gonosz 5 évesek? fórum

Kislányom földagadt orrának története..Avagy vannak gonosz 5 évesek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
6. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - 9678a02221)
2013. márc. 14. 22:59
Ez Angliában történt?
2013. márc. 14. 22:57
Hát én konkrétan szóhoz se jutok.. Ez nem normális. 3 órát van oviban és egy óvónő se lát semmit? Nézd, itt nem nagyon van mit tenni. Szólni kell az óvónőknek, beszéljenek a lány szüleivel, mert rettegnek a lánytól a csoport társai. Ha több szülőnek volt vele gondja, akkor többen jelezzétek. Valamit csinálni kell a kislánnyal (és itt most nem fenyítésre gondolok, hanem valamire, amivel megérti, hogy nem verhet lilára mindenkit).
4. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 9678a02221)
2013. márc. 14. 22:56

Nagyon megértelek és ha ez magán ovi, akkor pedig egyenesen a vezetőhöz kell menni, Vele megbeszélni és az Ő kötelessége rendet tenni.

A másik kislány szüleivel ő beszéljen a történtekről, főleg ha nem a Te lányod az egyetlen, akit már bántott.

3. e28c748947 (válaszként erre: 1. - 9678a02221)
2013. márc. 14. 22:56

Magánovi és az ovónőnek nincs semmi véleménye?

Lehet, az esetet pont nem látták, de a következményeket igen.....

A lányaim is magánoviba járnak, de ennyi pénzért elvárom, hogy RENDESEN odafigyeljenek, v legalábbis kiderítsék és orvosolják a dolgokat.

Mellékesen, ha mindenki a kislány jelenléte ellen van, összefogva, el lehet tanácsolni simán az oviból, magatartási problémák miatt.

2013. márc. 14. 22:54
Legalább kiírtad magadból.
2013. márc. 14. 22:45

Hetfon a lanyom foldagadt orrocskaval es egy csikarassal az orra jobb oldalan allitott haza az ovibol.Kerdesemre hogy Mi tortent? a 'Nem szeretnek beszelni rola' valaszt kaptam..Nem akartuk eroltetni a dolgot,lekezeltem a pici orrat ..Kedd reggelre meg mindig dagadt volt es kezdett az orrcimpaja is dagadni.Betelefonaltam a vedononek azt mondta tutira nincs eltorve ne izguljak..Oviban kerdeztem ovoneniket megis mit tudnak az esetrol,egyik sem latott semmit..A kislanyom nem sirt,semmi problemarol nem tudnak..(15 fos a csoport 3-4 ovonenivel) Kedden este a kislanyom folhuzta az apjat az emeletre a sotet szobaba,es a fulebe sugta melyik kislany utotte meg viszont kikototte hogy nem mondhatja el senkinek,mert ez TITOk es o bajba kerul ha kiderul megis elarulta ki bantotta..Ennel tobbet nem lehet azota sem kihuzni belole,pedig igazan cserfes kislany mindent elmond,mesel be sem all a szaja..Este lefekveskor aztan a tesoja elszolta magat,neki hatfon elmondta ki utotte meg,azt is hogy O semmit sem csinalt,csak kezett mosott a rozsaszin szappannal,es a kislanynak ez nem tetszett,mert neki csak a sarga szappan jutott.EZERT verte orrba a gyerekemet:( A kiscsaj 5 eves es 35 kg..Az en lanyom 4 es 18..Csak hogy erzekeltessem az erofolenyeket..

Szerdan delutan elkezdett a lanyom szeme dagadni,a boren nehany ora leforgasa alatt kiutesek jelentek meg..Betelefonaltam a dokihoz de csak ma reggelre kaptunk idopontot mivel nem volt surgossegi (laza nem volt stb)

Ma voltunk dokinal,az orraban nincsenek verrogok,minden ok,de valoszinu nagyon megutotte a lany (talan okollel is) ezert van bedagadva az orra a kiutesek pedig az elfertozodott csikarastol vannak..

Ma a ferjem beszelt a lany anyjaval,de az nem mondott semmit,csak annyit hogy majd beszel a lanyaval,es ertesit..

Az ovonok tovabbra sem tudjak mikor es hogyan tortent az eset..

A szomszedom szerint (aki idegrangast kapott mikor meglatta a lanyomat) Fotot kell kesziteni megkeresni egy ugyvedet es foljelenteni az ovit mert ok felelnek a gyerekert abban a 3 oraban amig ott van..

A kislanyom egyebkent korulmenyekhez kepest jol viseli az arcan levo ronda gennyes kiuteseket :(

Csak annyit jegyzett meg ma hogy Fel ettol a lanytol es most inkabb nem menne oviba egy ideig:(

A lannyal egyebkent mr tobb szulonek volt ilyen jellegu problemaja,egy masik ovibol mar kidobtak.Hozzank novemberben kerult.Egyeduli gyerek es gondolom nincs sok onbizalma a testalkata miatt..

En mindezt megertem..De MIERT a tobbi 14 gyereknek kell egy ilyen gyerektol rettegnie egy MAGANOVIBAN???

Valamint engem marhara elgondolkodtatott hogy egy 5 eves lany,hogyan fenyegethet meg masik gyereket akit o bantott hogyan felemlitheti meg annyira hogy meg a szuleinek sem meri elmeselni mi tortent?

Most nem megyunk oviba egy ideig azt hiszem..Amig ezeket a sorokat irtam,megprobaltam nem atadni azt a haragot es ketsegbeesest amit most erzek..A duhtol szinte mar sirok.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook