Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányom beteg, de nem engedi, hogy az orrába/fülébe cseppegtessek! Mit tegyek? fórum

Kislányom beteg, de nem engedi, hogy az orrába/fülébe cseppegtessek! Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 22. 18:21
Igen, muszáj lenne megérteni a férjednek, hogy a gyerek az gyerek és nem fogja fel, hogy majd mehet a kórházba, ugyanis fogalma sincs róla, mi az... Viszont ha ott kötne ki szegényke, a nővérek is ugyanúgy lefogják a kicsiket, mert ez a dolguk. És akkor pedig apuka felháborodik, hogy micsoda szadisták és/embertelenek a nővérek!!
2010. nov. 22. 17:51

Nem segít lefogni?

Miért? AZ ő gyereke is!!! Vagy ennyire érdekli az egészsége?!?!?!??!

10. Jéghegy (válaszként erre: 9. - Mimmo33)
2010. nov. 22. 17:47

Ez tök jó ötlet:)

Kipróbálom!!!!

Aranyosak vagytok, igazán!!!!


Kicsit elszomorít a férjem hozzáálása, de mindegy...:S

9. mimmo33 (válaszként erre: 7. - Jéghegy)
2010. nov. 22. 17:45
Ha nem segít, csináld egyedül.Leülsz terpeszbe, és a lábad közé fekteted.Két kezét átvezeted a lábaid alatt.Így nem tud kapálózni.A fejét pedig "szorítod" a comboddal.És cseppentesz.Én így orr-szívózok, amikor csak két kezem van;)
2010. nov. 22. 17:44
Szerintem is fogjátok le, aztán egy idő után már úgyis hagyja magát. Az Ő érdekében csináljátok! Én is lefogtam anno mindegyiket, orvosság dolgában nem ismertem/rek pardont. :) Másképp tényleg csak rosszabb lesz a helyzet. :(
7. Jéghegy (válaszként erre: 3. - Mimmo33)
2010. nov. 22. 17:42

Szerintem is, de a férjem azt szajkózza, hogy Ő nem fog szenvedni vele, ha nem engedi, az Ő baja. Majd mehet a kórházba!!!


Tipikus hü..e férfi!!!!

2010. nov. 22. 17:42
Nálunk az vált be,hogy hamar megtanitottam,hogy magának cseppentsen,mert már nagyfiú,nekem ugyanis fiam van,először vettem egy üres cseppentőt a patikába,bele tettemvizet és a babának cseppentett ő,aztán meg magának!
5. Ekka (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2010. nov. 22. 17:41
Te férjed is olyan okos lehet, mint az enyém :D
4. 7f1efd4c7b (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2010. nov. 22. 17:41
HÁT Pedig le kell fogni mi is leszoktuk nekem sem engedi mondhatok fűt fát neki!
3. mimmo33 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2010. nov. 22. 17:40

Pedig csak ez a megoldás, ha nem engedi.Le kell fogni!

Hagyni kell?!Annak csak az lesz az eredménye, hogy komolyabb baja lesz, ha nem kezelitek:(

2010. nov. 22. 17:36

Kislányom 3 éves, és mindenféle csepegtetés ellen kézzel lábbal tiltakozik.

Próbáltam már szép szóval, jutalmazással, de nem jutok előre..

Annyira bénának érzem magam!

Ráadásul már tök ideg vagyok, mert 4 félét kell csepegtetnek az orrába, és az napi 10 cseppentés.

Se kedvem, se türelmem a hosszas imádkozásoknak.


Férjemet már megkértem, hogy fogjuk le a gyereket, mert jobbat nem tudok.

Esze ágában sincs segíteni.. szerinte, ha nem engedi, hát nem engedi, hagyni kell!!! :S

2010. nov. 22. 17:34
Kislányom beteg, de nem engedi, hogy az orrába/fülébe cseppegtessek! Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook