Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányom 7-én múlt 7 hónapos! Elég ha már csak villával töröm neki össze az ételt? Vagy még turmixoljam? fórum

Kislányom 7-én múlt 7 hónapos! Elég ha már csak villával töröm neki össze az ételt? Vagy még turmixoljam? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 3. 20:39

Az én Lányom 8 hónaposan már simán ette. A fogak számához semmi köze, az ínyükkel rágnak.

Szerintem próbáld meg, ha nagyon nem megy, vagy öklendezik, akkor majd később.

6. misz
2010. aug. 15. 22:37

Szerintem megpróbálhatod nyugodtan. Ha jól emlékszem mindkét gyerekemnél 8 hónapos koruk körül kezdtem átérni a villás törésre.


Sok sikert! :)

5. babszibobó (válaszként erre: 4. - Andy03)
2010. aug. 15. 15:05
Egy próbát tuti megér!!!:-)Sok szerencsét :-)
4. Andy03 (válaszként erre: 3. - Babszibobó)
2010. aug. 15. 15:02
4 foga van és rágcsál állandóan mindent. Cumisüveget, kanalat, stb... lehet megpróbálkozunk vele holnap :)
2010. aug. 15. 14:55

Szia!

mennyi foga van?

Az én fiam 9 hónapos lesz pénteken és csak egy hónapja kezedet azzal a 3 fogával úgy igazán rágcsálni!Előtte próbáltam adni neki, pl a darabos univert és nem esett jól neki, most meg nagyon szereti az ilyeneket!

Próbáld ki, szerintem, amúgy az ínyük is elég erős.

2010. aug. 15. 14:54

Szia!

Szerintem elég,de először próbáld meg egy picike adaggal,hogy megtudja e enni,ha nem fulladozik,akkor okés.

2010. aug. 15. 14:21
Kislányom 7-én múlt 7 hónapos! Elég ha már csak villával töröm neki össze az ételt? Vagy még turmixoljam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook