Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányoknak (oviba) cicanaci v. harisnyanaci? :) fórum

Kislányoknak (oviba) cicanaci v. harisnyanaci? :) (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 13. 10:47
Én a lányomnál a cicanadrágot rétegnek használom a harisnya tetejére, csak az odaútra és a kinti játszásra. Miért viszketne bárki a harisnyától? Egy jó minőségű harisnya kellemes viselet. Már sok fajtát kipróbáltam, Olíviánál a H&M harisnyái váltak be leginkább. Megbízható a méretezése és kellően elasztikus, pamutos.
2010. okt. 9. 19:05
Én nem szeretem a harisnyát, mert viszketek tőle. Sztem inkább cicanaci.
9. pmjudit (válaszként erre: 5. - 9bbaa658f2)
2010. okt. 9. 18:52

Én is így gondolom.

Harisnáyban naciban megy, bentre szoknya- udvarra szoknya le, kinti naci fel - semmi macera és csini!

2010. okt. 9. 18:40
Nekem nincs kislányom, de a fiúkat cicanaciba vittem télen, Nem tekeredett meg a lábukon, mint mondjuk egy harisnyanadrág. A másik nem tudom hogyan tervezik ezeket, de hol a lábhossz volt rövid, hol a talprész. A cicanacival nincs ilyen gond és télen, ha átázik a zoknit könnyebben cseréli ki egyedül. A fiúk erre esküsznek és bevallom én "nő" létemre szenvedek, ha harisnyanadrágot kell venni.
7. Ekka
2010. okt. 9. 18:29

Én cicanacira szavazok:)

okok:

-Lányom nem bírja a harisnyát, vakarózi kezerrel.

-Cicanaci praktikusabb.. egy hosszabb felsővel tökéletes, nem kell szenvedni pisiléskor még a szoknyával is

-alváskor pizsamáznak, így csak letolja- felhúzza a nadrágot (3 évesen nem tartom túl praktikusnak a harisnyát, ha egyedül kell öltözni)

-ez is ugyanolyan jó nadrág alá:)


Több okom nincs :D

2010. okt. 9. 18:25

harisnyával hadiláb :)

viszont a zokni és cicanaci a szoknyát is könnyebb ráadni :)

benn az oviban és könnyebb átvenni egy zoknit a téli udvarozás után, mint egy harisnyát, ha esetleg vizes lesz a lábfeje.

de szerintem ez teljesen egyéni

5. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - Panka78)
2010. okt. 9. 18:17
Vidd harisnyában és naciban,ott leveszed róla a nacit és mehet rá a nőcis pörgős szoknya...S vaúú egy igazi csajszi...
4. c191c35515 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2010. okt. 9. 18:13
Igen...kényelem szempontjából az!:)
3. c191c35515 (válaszként erre: 1. - Panka78)
2010. okt. 9. 18:11
Harisnya jobb!!Az a lábfejet is fedi!!(zokni)
2010. okt. 9. 18:11

Cicanaci!

Könnyebben tudják "kezelni" :)


EZ nem csavarodik, nem tekeredik. Kényelmesebb!

2010. okt. 9. 18:10
Kislányoknak (oviba) cicanaci v. harisnyanaci? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook