Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kiskunfélegyházán a kórházba mikor vizsgál a nődoki mennyi pénzt illik adni? fórum

Kiskunfélegyházán a kórházba mikor vizsgál a nődoki mennyi pénzt illik adni? (tudásbázis kérdés)


1 2
24. Juca80 (válaszként erre: 20. - Tündi7)
2010. márc. 22. 17:49

Az Altorjay csuda jó figura (vannak persze rossz napjai is, akkor keveset beszél), rengeteget viccelődik. 5000-6000 forintot kért, amikor pocakosan jártam hozzá. Havonta mentem a magánrendelőjébe. Aztán, amikor nst-re kellett járnom Félegyházára, akkor már nem is mentem a magánrendelőjébe.

Igen, az udvarban van a rendelője. Kedden (kora délután) és pénteken rendel (késő délután).

Emlékszem, a második gyermekemnél könyörögtem neki (én balga!), hogy indítsa be a szülést, mert már unom a túlhordást. De nem nagyon tetszett neki az ötlet. Szóval nem egy beindítós típus.

23. Tündi7 (válaszként erre: 22. - Hugika75)
2010. márc. 22. 17:47

Olyan nehéz választani pedig azért elég komoly feladat de a dokik néha csak lazán veszik:(

Azt is megértem hogy ha a vasárnapi ebéd asztaltól kel fel mert valaki szül de ö válalta és a végén a boriték is ott a zsebben.

22. Hugika75 (válaszként erre: 18. - Juca80)
2010. márc. 22. 17:45
Gondolhatod,főleg hogy én egy biztos helyet cseréltem le egy ismeretlenért.A nagyfiam Szentesen szültem ahol előtte dolgoztam is.Ismerős szülésznők ismerős dokik csak hát a kórház felszereltségével voltak bajok,ami miatt más kórházat kerestem.
21. Juca80 (válaszként erre: 16. - Vkatka)
2010. márc. 22. 17:44

Nem minden doki ilyen.

Én szóltam egyik este a dokimnak, hogy szülünk. Egyszerre értünk be a kórházba. Vaklárma volt... Nem szültem. Másnap délután hazaengedett.

De aznap este megint hívtam (mindkét este 11 körül szóltam neki) és ő megint bejött. Azt hittük, akkor sem szülök, de nem ment el a kórházból. Még szerencse, mert aztán hajnalra megszületett a fiam (csak megvárta a szülésznő váltást... legközelebb szülésznőt is fogadok).

20. Tündi7 (válaszként erre: 7. - Juca80)
2010. márc. 22. 17:43

Az Altorjayról én is halottam már jot:)

A kápolna utcánál van a magán rendelője ugye ott bent az udvarban??És ö ott mennyit kér??

VAlahogy az utolsó dokimban nagyott csalodtam:((

Kéthetente jártam magán rendelésre 6000ft ér és a végén akkor inditotta meg a szülést mikor ügyelt mondván tulhortam már két nappal hát a szülésnél se volt kutya!Mikor megkérdi a szülnö hogy fogadott orvosom??és monodm igen ö azt mondta jajj hát ennyi elég volt:((

Kapkodott a szülésznő ugy vette ki a kezéből a telefont meg volt egy két ugyes huzása.Arról nem beszélve hogy kijelentette hogy mennyi pénzt kér a boritékban varatszedéskor:( Ugyhogy most valami nem pénzéhes normális dokit szeretnék!!ilyen van??

19. Hugika75 (válaszként erre: 17. - Tündi7)
2010. márc. 22. 17:42
De fiatal és azt hiszem fekete hajú.Van magánrendelése Kecskeméten is és Kkfházán is meg még valahol de az most nem ugrik be.
18. Juca80 (válaszként erre: 15. - Hugika75)
2010. márc. 22. 17:40

Nem semmi ez az orvos!

Akkor gondolom, jó kis idegállapotban indultál a szülésnek... :)

17. Tündi7 (válaszként erre: 14. - Hugika75)
2010. márc. 22. 17:37

Valami rémlik minha láttam volna ö kecskeméte nem egy fiatal fekete rövid hajú??

MOndjuk abból is van egy pár:)

16. vkatka (válaszként erre: 12. - Hugika75)
2010. márc. 22. 17:35

Szia!

Én még nem vagyok várandós, így ez még annyira nem érint. De elhiszem, amit írtál, és ki is nézem az összes dokiból... Előre félek, hogy mi lesz, ha szülni fogok, egyébként is rettegek a kórháztól, de még ez a félegyházi :S

15. Hugika75 (válaszként erre: 13. - Juca80)
2010. márc. 22. 17:35
Igen,mondtam persze!Végül is az ügyeletes kapta meg a amit neki szántam.Az volt a poén,hogy még a kórház kapuba össze is futottunk és ő közölte,hogy bocs de megy az anyósához.Előtte is mindig szólt hogy most itt lesz meg ott lesz,most mehetek szülni mert ügyel,hát bocs de a gyerek az nem akkor jön éppen ha ügyel a doki.
14. Hugika75 (válaszként erre: 11. - Tündi7)
2010. márc. 22. 17:32
Személy szerint én Csuka doktort tudnám ajánlani végül nála szültem és le a kalappal,nagyon rendes ő is kecskeméti.
13. Juca80 (válaszként erre: 10. - Hugika75)
2010. márc. 22. 17:31

Mondtad neki, hogy szeretnéd, ha ő lenne az orvosod? És nem ment be a szülésre?

Ennek is van jó oldala... Ha kap is ilyenkor az ügyeletes orvos pénzt, nem annyit, amennyit egy fogadott orvos kapna.

12. Hugika75 (válaszként erre: 6. - Vkatka)
2010. márc. 22. 17:30
Szia Katka!Most már csak elárulom ne hogy te is így járj mint én súgom Balogh volt az orvosom.És nem csak én jártam így vele!!!
11. Tündi7 (válaszként erre: 6. - Vkatka)
2010. márc. 22. 17:28

Szioka

Megnéztem Kedden délután szokott rendelni a nögyógyászaton.

De holnap egy ismerőssel megyek ö fel hívta és azt mondta hogy reggel mehetünk.

MOst megyek először nem tudom milyen lesz majd kiderül!

10. Hugika75 (válaszként erre: 5. - Tündi7)
2010. márc. 22. 17:27
Szia!Azért gratulálok,nem hiszem,hogy probléma lenne.Én is Félegyházán szültem és hát.....Azért is írok mivel én úgy jártam,hogy én is akartam az elején adni pénzt de lebeszéltek róla .Végül úgy jártam,hogy nem jött be a szülésemre a drága doktor bácsi.Így az ügyeletesnél szültem.Szóval szerintem ráérsz akkor is vele majd a vége fele megkínálnod,főleg ha végig ülöd a rendeléseket.Én jó pár órát ücsörögtem mire bejutottam.(nem Franciához jártam)
2010. márc. 22. 17:25
Szia Juca :)
8. Juca80 (válaszként erre: 7. - Juca80)
2010. márc. 22. 17:25
:) A Tündi a tetejére akart kerülni. :) Mókás így visszaolvasni.
2010. márc. 22. 17:24

Szerintem se adj neki pénzt. Nem fogadhatja el. Ha felfogadod, akkor szülés után esetleg.

Tündi!

Nem ismerem azt a dokit, mert az én dokimnak itt van magánrendelője Kecskeméten, de Félegyházán dolgozik a kórházban (Altorjay, egyszerűen imádni való doki!).

Az én tapasztalatom az, hogy a nem tervezett babák a legédesebbek (na, meg a tervezettek is). :)


Szia Katka! :)

2010. márc. 22. 17:20

Szia!

Én is gratulálok a pozitív teszthez!

Én mindig oda járok, nem kell fizetni, szerintem meg se kérdezd.

Most hirtelen nem ugrik be, hogy mikor szokott rendelni, azt hiszem szerdán, de nem vagyok benne biztos. Van délelőtti és délutáni rendelés is, 10-12-ig van terhesgondozás.

Voltam már sokszor Franciánál, de nekem annyira nem jött be, már inkább Balog dokikoz járok.

2010. márc. 22. 17:17

Annyira nem tudom el dönteni pedig már két gyerköcöm van:))

Öket kecseméten szültem két külömböző dokinál de eggyikel se voltam meg elégedve vagyis az eggyikkel talán.

Most meg igen félek gyógyszer melett lettem terhes és remélem nem lessz baja a bébinek!

A drága nem volt betervezve:))

4. Tündi7 (válaszként erre: 3. - Juca80)
2010. márc. 22. 17:15

Szioka

Köszike a gratulát:))

Csak az a furi nem tudom ismered e DR Francia főórvosról lenne szó:)

Öneki nincs magánrendelöje.

És nem tudom megkérdezni megkérdezem de azt mondja semmivel akkor adjak neki valamit??

2010. márc. 22. 17:10

Szia Tündi!

Ha én a kórházba mentem (tehát nem a magánrendelőjébe), akkor sosem fogadott el pénzt a dokim (én is Félegyházán szültem). Egy idő után nem is kérdeztem.

Én úgy tudom, hogy a kórházban nem kérhet egy nőgyógyász pénzt.

Gratulálok a babádhoz!

2010. márc. 22. 17:07

Sziasztok holnap megyek reggel be a korházba a dokihoz először fogalmam sincs mennyi pénzt illik neki ilyenor adni:(

Azt szeretném hogy ö legyen a dokim ha minden rendem van uyganis reggel csináltam egy pozitiv tesztet:))

2010. márc. 22. 17:05
Kiskunfélegyházán a kórházba mikor vizsgál a nődoki mennyi pénzt illik adni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook