Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisiskolás korúak fitymaszűkülete fórum

Kisiskolás korúak fitymaszűkülete (beszélgetős fórum)


3. 282567962d (válaszként erre: 1. - Kicsi Andi)
2010. jan. 19. 15:33
szia nekünk is volt ilyen problémán az én fiam már 9 éves és fürdésnél mindég hátra húztam neki( de ő mindég anya nagy vagyok)és ami alatta van kis váladék szépen kifolyt! Mindég húzd neki hátra a bőrt,
2010. jan. 19. 15:20
Szia!Ha a házi orvos szerint nem igényel beavatkozást,akkor húzogassa hátra egy nap többször ha lehet,de fürdéskor mindenképpen,ameddig csak lejön a bőr.Nem árt ott bekenni egy kis Sudocremmel,megakadályozza a kórokozók elszaporodását a fityma alatt.Így szépen le fog válni az a kis rész,ami még le van tapadva.
2010. jan. 19. 15:10
Sziasztok!Kicsi fiamnak(8 éves) van egy pici lenövése amivel nem kell semmit csinálnunk.(legalábbis a háziorvos szerint)Viszont elég gyakran begyullad neki és sebésszel kell megnézetnünk.Volt már valakinek ilyen vagy ehhez hasonló baja?Mire számíthatunk?Kicsit félek ettől az egésztől!Előre is köszönöm a válaszokat,segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook