Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kisgyermekes Anyukák! Titeket is szoktak hívni a Mester Kiadótól? fórum

Kisgyermekes Anyukák! Titeket is szoktak hívni a Mester Kiadótól? (tudásbázis kérdés)

9. BettyBoop Again (válaszként erre: 7. - Baby0309)
2012. ápr. 2. 11:52
Nem tudom, szerintem megvannak a módszereik.
2012. ápr. 2. 11:45

Nekem is kiskorom óta küldözgetnek mindenféle vackot!A legviccesebb az vot,amikor felhívtak és mondja,hogy kihagyhatatlan ajánlat most előszőr a régi ügyfeleknek.... egy ezüst bogár autómaketet lehet kapni,aztán én közöltem vele,hogy egy évvel ezelőtt ezt én már megkaptam!! :)

kicsit meg volt lepődve!! :)

7. Baby0309 (válaszként erre: 6. - BettyBoop Again)
2012. ápr. 2. 11:39

Pontosan..ugyan ezt csinálta :)

Mondtam neki,hogy ne haragudjon...nekem jelen pillanatban 990 ft is luxus...erre ő:pedig nagyon sokan kihasználták ezt és ki is fogják.

Egészségükre.

Remélem nem küldeti ki mégis a csomagot,azt is kinézem belőlük.

De honnan tudják a címet és a számot?

Talán a kórház adta ki,ahol szültünk?

6. BettyBoop Again (válaszként erre: 5. - Baby0309)
2012. ápr. 2. 11:36
Én hagytam elregélni a mondókáját, és a végén közöltem, hogy most nem szeretnék élni a lehetőséggel. Erre ő, hogy de hát ez egy milyen jó lehetőség, mennyire megéri...stb. Mondtam, akkor sem kérem, köszönöm. Ő meg tovább folytatta, hogy legalább a kezdő csomagot, kipróbálásra rendeljem meg, mennyire hasznos, és célzott rá, milyen szar anya vagyok, ha nem teszem meg...
5. Baby0309 (válaszként erre: 2. - BettyBoop Again)
2012. ápr. 2. 11:33
Na tessék,lehet,hogy Téged is ez a nő talált meg :)))
2012. ápr. 2. 11:32

Az előbb felhívott egy "nagyon kedves hölgy" a titkos telefonszámunkon(vezetékes),hogy elregélje a mondókáját....hogy rendeljem meg ezt meg azt nagyon olcsón....közbevágtam,mert meglepődtem,hogy honnan tudja a számunkat,de közölte,hogy erre Ő nem tud válaszolni,majd egyből folytatta tovább a rábeszélős dumát....amivel nem lett volna baj,de olyan erőszakos volt,hogy zavart. Ezért megkértem,hogy hagyjuk abba a beszélgetést,mert 1000%,hogy nem fogok semmit rendelni...erre nem túlzok,rám förmedt,hogy hagyjam már végigbeszélni és segítsem a munkáját.....na itt elszakadt a cérna.....főleg úgy,hogy az elején közöltem,hogy nem igen van időm sok percekre,mert a Pici gyerekem kimászott épp a konyhába és inkább utána mennék....persze nem érdekelte(nem tudom,hogy épp mit mondott,amíg kimentem a gyerekért.

Tudom ez a munkája,de akkor is.......nekem ez sok volt ebben a stílusban....elnézést mindenkitől,aki ebben dolgozik,de ez kicsit kiborított,mármint ez a nő.

2012. ápr. 2. 11:30

én rendeltem tőlük ezt meg azt,de csak az első csomagot,mert ahoz van ajándék,utána mindig lemondom

:D

2012. ápr. 2. 11:28
Igen, szoktak... És marhára erőszakosak, fel vannak háborodva, ha nem rendelek semmit.
2012. ápr. 2. 11:27
Kisgyermekes Anyukák! Titeket is szoktak hívni a Mester Kiadótól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook