Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisgyermekeknek és szüleiknek, kikapcsolódási lehetőség Hatvanban fórum

Kisgyermekeknek és szüleiknek, kikapcsolódási lehetőség Hatvanban (beszélgetős fórum)


18. Highlander73 (válaszként erre: 15. - Gigszi)
2014. szept. 2. 07:23

Nekem Gizus a kedvencem.

Kár hogy már nincs klub.De a ringató foglalkozások sztem még vannak.Vagy a könyvtárban,vagy a műv.házban.Már nem emlékszem.De ha lesz őszi programfüzet,abban benne lesz!

17. Gigszi (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2014. szept. 1. 15:03
Igen, gondoltam, hogy jobbra ;D
16. Gigszi (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2014. szept. 1. 15:01
Köszi :-)
15. Gigszi (válaszként erre: 8. - Highlander73)
2014. szept. 1. 14:54
Gizus védőnénihez tartozunk :-) Sajnos már nincs baba-mama klub :-(
2014. szept. 1. 14:54
JAJJJ NEM BALRA!!!! Jobbra,csak még most is keverem!!! :D
13. Guruljka (válaszként erre: 12. - Gigszi)
2014. szept. 1. 14:53

Az a kis keresztutca az Adidas-üzlet sarkánál, balra befordulsz.

Ahogy a Grassalkovich úton a Postától a Zagyva felé mégy, a posta oldalán.

12. Gigszi (válaszként erre: 7. - Fildus)
2014. szept. 1. 14:50

Szerintem elmegyünk arra valamelyik nap a gyerekekkel, biztos tetszene a fiamnak, bár babakocsival leszünk, remélem nem lehetetlen a bejutás azzal sem.

A kórház hátsó bejáratát honnan lehet megközelíteni?

11. Guruljka (válaszként erre: 10. - Fildus)
2014. aug. 31. 23:12

Köszi, akkor azért nem találom a neten.


No de mindegy, láttam már állatot, Hatvan megtarthatja magának. :(


(Ahogy a jó rendezvényeket is, ahonnan busszal nem lehet visszajutni a lakóhelyre, mert hazának ezt nem nevezném.)

10. fildus (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2014. aug. 31. 21:11
Elvileg még nem hirdetik, mert még nem teljes az állat állomány. Több volt Hatvani ismerősöm se hallott róla. Én is egyszer egy anyukától hallottam a játszótéren még májusban!
9. Guruljka (válaszként erre: 7. - Fildus)
2014. aug. 31. 20:03

Huszonéve élek az egyik közeli faluban, de még nem hallottam a vadasparkról! :D Ilyet!


Mindjárt rákeresek!

2014. aug. 31. 18:42

Ha Ó-Hatvan,az jobb! :)

Gizus védőnéni szokott tartani baba-masszázst is,baba-mama klubot is szerveztek-nem tudom van-e még-de ha megkérdezed biztosan elmondják.(Tök aranyos védőnők vannak.)

2014. aug. 31. 18:19

Tényleg a Zagyva parton az állat simogató. Kórház hátsó bejáratánál van ingyenes parkoló, ha kocsival mész. Ott is van egy klassz játszótér és onnan át lehet menni gyalogosan a vadasparkba. Babakocsival viszonylag nehezen megközelíthető.


Facebookon, a Grassalkovich kastély szokott feltenni programokat!

6. Gigszi (válaszként erre: 4. - Highlander73)
2014. aug. 31. 18:12
Húú! Ezek jól hangzanak, köszi! Akkor figyelem majd ezt a programfüzetet, remélem dobnak be hozzánk is.
5. Gigszi (válaszként erre: 3. - Fildus)
2014. aug. 31. 18:08

Óhatvan :-)


Az amelyik mellett szökőkút is van? Ki még nem próbáltuk, de az tényleg jónak tűnik!

2014. aug. 31. 18:03

Szia!

Én ugyan már elköltöztem Hatvanból,de sokat járunk oda,jól ismerem.Vannak programok a könyvtárban-a pog.mesteri hivatal mellett-ringató babáknak stb...A védőnők is tudnak ebben segíteni!

Az előttem említett Kossuth téri játszótér is jó!A Zagyva melletti szigeten épül most kalandpark,de van már ott állatsimogató kicsiknek!Sok ingyenes program van.Mindig jelenik meg kis füzetecske minden évszakra a programokkal!Ezt sok helyen bedobják a postaládákba,de számos helyen ki is van plakátolva.Nekem még csak a nyári programfüzet van meg,de hamarosan várható az őszi is!

2014. aug. 31. 17:48

Melyik része ez attól is függ, új vagy óhatvan?


Óhatvanban a legjobb játszótér, ami a Kossuth térrel szemben van, a templom közelében.

2014. aug. 31. 15:02

Sziasztok!


Nemrég költöztünk Hatvanba, van egy két éves kisfiam és egy 7 hetes kislányom. Azt szeretném megkérdezni, hogy hova érdemes menni a kicsikkel, milyen lehetőségek vannak? Van pl. baba-mama klub, vagy játszóház, hol vannak jó játszóterek, ilyesmik? Köszönöm a segítséget! :)

2014. aug. 31. 15:01
Hatvani anyukák!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook