Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisgyereknél elhúzódó száraz, ugató köhögés betegség után tényleg normális? fórum

Kisgyereknél elhúzódó száraz, ugató köhögés betegség után tényleg normális? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 1. 11:44
Gondolom megírom,hátha még egyszer valaki idetéved akinek hasonló problémája van.Elvittük egy teljes kivizsgálásra a kislányomat.Sem a pulmonológus,sem a fül-orr-gégész nem talált semmit,a vérvétel eredménye is tökéletes volt,szóval ez tényleg normális ahogy a gyerekorvos mondta,még ha kellemetlen és zavaró is.Azóta pedig meg is szűnt a probléma.Majd 2 hónap után.
9. Cippora (válaszként erre: 8. - Birkill)
2013. máj. 28. 13:28
Ezen már túl vagyunk.Nem utal semmi asztmára,az kellene még csak :S
2013. máj. 28. 12:04
Beszélj gyermekorvossal, hogy nem -e kellene asztma irányába izsgálatot indítani...
2013. máj. 28. 08:35
Egyébként már valamivel jobb.Még mindig köhög,de már kevesebb a száraz,több a hurutos.Inkább éjszaka köhög csúnyán,ugatva.
2013. máj. 28. 08:34

Köszönöm a válaszokat!


veraesbalu: kruppos lett decemberben,így az általad említetteket mind kipróbáltuk,alkalmazzuk,kivéve a sólámpa,mert volt,de elkezdett olvadni :S

2013. máj. 27. 23:40

sziasztok

- ? fok van a szobájában, hútsd le a szobát 20 fok köré

- hidegpárásíts, ha nincs géped teregess a szobájában

- ne hagyd a fürdőben sokáig fürödni, a meleg pára nem jó, ilyenkor gyors zuhany kell

- minden este öblítsd le vízzel a haját is

- ha teheted vegyél sólámpát - éjjel világítson amíg alszik - kb. 2 óra míg elkezd hatni 10-12 kg-os 3 méteres hatósugarú (6000 Ft)

Nálunk ezek váltak be.

Jobbulást

2013. máj. 27. 15:15

[link]


[link]


Egy kis segítség hogy megértsétek és ne féljetek . A fiam nem volt beteg amig a bölcsibe nem került - azóta hasmenés ,láz ,taknyoskodás , köhögés már előfordult , gyógyszert nem kap-ott eddig - homeopátiás Beladonna LM 1 szert 1-2 alkalommal ha felerősödik a tünete ,idővel ez elmulik majd egy újabb streszre kiújúl.

2013. máj. 27. 11:53
A fiam szintén friss bölcsis, gyakorlatilag már egy hónapja köhög. Én is mindent megpróbáltam, ami nála talán egy kicsit csillapította a dolgokat, a calcim musc.
2013. máj. 27. 11:49
Kislányom nemrég lett bölcsis.Egy egyszerű vírusból lett légcsőhurutja,két fajta antibiotikumot is kapott.Orvosunk szerint meggyógyult,már bölcsibe is engedtem,de nagyon csúnyán köhög,szárazon,ugatva,főképpen éjjel nagyon csúnyán (de ez nem krupp).Sem köhögéscsillapító,sem köptető nem használ.A dokink szerint ez a taknyolás-köhögés akár hetekig is el tarthat,pláne frissen közösségbe került gyermeknél,de én aggódom tényleg normális-e?
2013. máj. 27. 11:49
Kisgyereknél elhúzódó száraz, ugató köhögés betegség után tényleg normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook