Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfius anyukák tanácsára lenne szükségem fórum

Kisfius anyukák tanácsára lenne szükségem (beszélgetős fórum)


2015. máj. 3. 15:25
sziasztok. voltunk a dokihoz, felirt FTORCORT kenöcsöt. 1 cm-es fityma szükülete van. hát remélem segit. 2 hetet adott hogy hasson a krém, ha nem váll be akkor vája.
18. tavaszihóvirág (válaszként erre: 17. - Bowie)
2015. ápr. 26. 10:13
köszi, majd megirom hogy hogy sikerült és mi volt, de a krém lesz az bisztos az elsö, és a végsö eset lesz a vágás.
17. bowie
2015. ápr. 26. 07:33

aha, de én mindkét gyereknél még 2 éves kora előtt csinaltam ezt. :)

drukkolok, hogy jó legyen.:)

16. tavaszihóvirág (válaszként erre: 15. - Bowie)
2015. ápr. 25. 21:51
ó köszi :) mindenképp azon leszek hogy egyszer krémezzük . és akkor ti is igy voltatok?
15. bowie (válaszként erre: 12. - Tavaszihóvirág)
2015. ápr. 25. 21:44

arra tökéletes a cutivate is. :)

Én úgy csináltam, h miután feljött is neki, olyan egy kéthetente még kentem rá picit, h ne tapadjon vissza. de csak kb másfél hónapig.

nagyon picike fogy belőle, ne dobd ki, hanem ha később úgy látod, hogy nehezen mozdul, hívd segítségül. :)

Nagyon nagyon picike elég belőle. Megfogod, egész picikét a hegyére kensz és ezt minden este. pár nap után már látszódik a javulás, és utána még pár nap és egyszercsak ott vigyorog a makkja. :D

14. bowie (válaszként erre: 7. - Tavaszihóvirág)
2015. ápr. 25. 21:40

nem lehet. nekem ide sem akarták adni, mert most az az új módi, h nem piszkálják 3 éves korig, aztán inkább vágják vagy rántják.

Másfél éves volt, mikor szóltam a gyerekorvosnak, h ez bizony teljesen le van tapadva és nem pisil olyan sugárban, ahogy kellene (ez jó indok arra, h odaadják a krémet). egy hét alatt megoldotta a dolgot a krém. teljesen le volt tapadva neki.

13. tavaszihóvirág (válaszként erre: 11. - Fishyke)
2015. ápr. 25. 21:34
erre is segit a krém? hát én azon leszek hogy elösször csak krémezzük hát ha segit.
12. tavaszihóvirág (válaszként erre: 11. - Fishyke)
2015. ápr. 25. 21:32
nálunk semmit nem jön fel a bör.mikor pisil akkor mindenhol megemeledik a bör, de elöl van a probléma, ott nem nyil széjjel a bör.
2015. ápr. 24. 23:11

Mi Ftorocortot hasznàltunk, sebèsz írta fel, èrt valamit, de neki viszzaszűkült 1-2 hèt alatt. Ezèrt is mondta a doki, hogy nem csak rèszlegesen, hanem le kène nyisszantani az egèsz bőrt.

Meg az se mindegy, hogy szűkület vagy letapadàs van. Ha jól èrtem, nàlatok letapadàs, azon sokat tud segíteni a krèm.

2015. ápr. 24. 21:49
köszönöm mindenkinek, valamennyire megnyugtatatok, mert már nem tudtam hova lenni, annyi ilyesztö dolgot hallottam már.
9. AViki (válaszként erre: 7. - Tavaszihóvirág)
2015. ápr. 24. 19:08

Cutivate használt nekünk is, de recept köteles!

Gyerek orvos írta fel a 3 éves státusz után

2015. ápr. 24. 18:50
Fiamnak is vágták... pillanatok alatt megvolt, semmi gond nem volt utána, és azóta se. :)
7. tavaszihóvirág (válaszként erre: 5. - Bowie)
2015. ápr. 24. 18:38
és ezt lehet kapni recept nélkül?
6. tavaszihóvirág (válaszként erre: 2. - Pammy)
2015. ápr. 24. 18:37
voltam orvoshoz is és a sógornöm ápoló ö is megnézte, de mind a ketten aztmodták vágni kell. nekünk az a helyzet hogy semmit nem jön fel, ugyvettem észre hogy a hegyén van valami neki ami nem engedi feljönni a bört és tovább minden renben volna ha ott az a hátya engedné.mi már 4 évesek vagyunk,magam hibásztatom mert mindenkire halgattam hogy várjak vele mert még engethet neki és nem kell vágni. mostmeg ugy féltem.
2015. ápr. 24. 15:50
Nálunk a Cutivate kenőcs megoldotta a dolgot! Mindkét fiamnál.
2015. ápr. 24. 14:33
Kisfiamnak annyira szűk volt, hogy nem használt a krém se. Visszatartotta inkább a pisit, kirepedt neki, fájt...Nem akartam tovább kínozni, megműtötték 2 évesen, meggyógyult és azóta kutya baja:)
3. manó2000 (válaszként erre: 1. - Tavaszihóvirág)
2015. ápr. 24. 14:23
Nálunk is volt hasonló gond, de végül nem vágtak. Nem írtad, hogy mi is van pontosan.
2015. ápr. 24. 14:21
szia! menj el mindenképp legalább egy másik dokihoz is, mert már léteznek krémek,amivel a részleges letapadás vágás nélkül is feloldható. A teljes elzáródás persze más tészta jobban tudnánk segíteni,ha pontosan leírnád mi is a gond.Üdv!
2015. ápr. 24. 14:07
A kisfiam kukiával van baj. Fel kell vágni. szertnék egy kis tapasztalatot kérni azoktól,aki ebben a cipöben jártak, mire számoljak? hasznos tanácsokra lenne szükségem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook