Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiunk, Gáborka születése fórum

Kisfiunk, Gáborka születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kisfiunk, Gáborka születése

2011. aug. 28. 13:43

Szia Móni!


Nagy nagy Grtaula a kisfiadhoz.:-)


És örülök , hogy a kezdeti nehézségek után most minden rendben. Szörnyű érzés lehetett:-(

9. 518e60a7e6 (válaszként erre: 1. - Moni1978)
2011. aug. 28. 13:42
Szia, Barátnőm! :))) Én is nagyon örülök nektek és már alig várom, hogy láthassalak mindhármótokat! B.
2011. aug. 28. 13:00
Köszönöm Mindenkinek, tényleg nagyon boldogok vagyunk. Minden perc öröm. Párom is imádja a kicsi fiát, rengeteget foglalkozik vele. És Gáborka is úgy néz az apjára, hogy néha féltékeny vagyok.:)))
7. moni1978 (válaszként erre: 2. - Dittti)
2011. aug. 28. 12:58
Köszönöm!
2011. aug. 28. 10:52
Húúúú, hát nagyon örülök, hogy minden rendbejött a végén! Tényleg nagyon erős babátok van, sok boldogságot leljetek benne! :)))))))))
2011. aug. 28. 10:50

Őszintén gratulálok, boldogságot, egészséget s sok sárga kakis pelust kívánok!!!

A sok rosszban öröm az ilyesmit olvasni!

2011. aug. 28. 10:47

Gratulálok!Sok boldogságot!Annyi mindenen végig mentetek,és mégis sikerült!!!

Sote 2 jó hely,és igazán jó kezekben van ott az ember...

2011. aug. 28. 10:35
Örülök, hogy minden jóra fordult, kívánok Nektek jó egészséget és sok boldog pillanatot a picurkával együtt!Igazi kis stram baba!Gratulálok!
2011. aug. 28. 10:23

Első hozzászóló vagyok, de biztos nem utolsó :) Először is gratulálok Nektek. neked és a párodnak, hogy szülők letettek és a pici Fiadnak, hogy ilyen ügyes volt akkor és meggyógyult. az én fiam április 24-én született, szóval majdnem egykorúak, mi az a 2-3 hét?! :) Mire végigolvastam könnyes lett a szemem, egyrészt mert rossz volt olvasni, ami történt, másrészt mert nekünk is volt a születés után némi gubanc. De lényeg, hogy mindkét baba szép, erős és növekszenek :) Sok örömöt és boldogságot kívánok Nektek!

üdv:ditti

2011. aug. 28. 10:08
Sokat olvastam a születéstörténeteket az oldalon, reménykedtem, hogy egyszer én is leírhatom ezt a csodát. Íme eljött a pillanat. Megosztom veletek, bár leírni nem tudom úgy, ahogy és amit érzek, semmihez nem fogható érzés az anyaság.
Sok küzdelem után 2011. május 18-án megszületett, 3440 gramm súllyal és 53 cm-rel. Utána következett még a neheze, amire nem is számítottunk, de túl vagyunk rajta.

Ugrás a teljes írásra: Kisfiunk, Gáborka születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook