Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiúnak hol tudok venni elegáns öltözetet Budapesten, reális áron? fórum

Kisfiúnak hol tudok venni elegáns öltözetet Budapesten, reális áron? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 13. 08:04
Esetleg a kőbányai piacon is találhatsz. A Sibrik utca torkollik a piachoz, és a Venyige utcai börtön mellett van. A börtön oldalán lévő soron van egy török árusnő akinél szép ruhák vannak, találsz alkalmit is.
2014. aug. 9. 20:09
Ha nem akarsz sok pénzt költeni rá, én próbálkoznék turkálókban, vagy használt gyerekruha boltokban. Én nem pesti, hanem miskolci vagyok, de a kislányom keresztelőjére egy használt gyerekruha boltban vettem egy brendonos ruhát kalappal 1200 ft-ért. Amikor én keresgéltem ilyesmit turikban is olyan szép alkalmi ruhák voltak. Mondjuk én kislány ruhát néztem, de biztos akad fiúra való is. És ezeket a kisruhákat nagy átlagban egyszer veszik fel, mert nagyon hamar kinövik.
2014. aug. 9. 17:40
Brendon
2014. aug. 9. 17:30
Zara. Hátha még leárazott dolgokat is találsz...:)
2014. aug. 9. 17:21
20 hónapos a babó és esküvõre vagyunk hivatalosak. Ahol néztem, c&a , h&m, csak sportos gyerekruhák vannak. Hol lehetne elegáns de nem drága kisfiúruhát kapni, ing/szép nadrág/mellény, 86-92-es méretben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook