Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiúk és kislányok az anyaméhben fórum

Kisfiúk és kislányok az anyaméhben (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

8. panna77 (válaszként erre: 5. - Brigesz)
2007. júl. 19. 11:26

Szia,


nekem kétszer azt mondták, hogy fiúcska,kétszer meg azt, hogy lány. Hááát, majd csak kiderül. A tegnapi uh szerint kislányom lesz. Majd a 4D-n remélem jobban látszik.

7. 92ba3c78f9 (válaszként erre: 6. - 104bdd8c43)
2007. jún. 30. 11:11
Ez abszurd! Kétesélyes a dolog...
2007. jún. 20. 23:54
Az első terhességem 2 hónap után megszakadt, akkor nem éreztem semmit, fiú vagy lány lesz-e a baba. A másodiknál már első perctől tudtam, hogy fiam lesz, és az is lett!!!!
5. brigesz (válaszként erre: 4. - Beee2ff937)
2007. jún. 18. 22:54
nekem 15hetesen mondták lány higgyek benne?
2007. márc. 9. 18:59
Én még csak 11 hetes terhes voltam, mikor az ultrahangos nővérke azt mondta, hogy szinte biztosan fiam lesz. És igaza is lett:)
2007. márc. 9. 18:47
Igen találó a cikk.Igen én is ezeket olvastam könyvekben.Az is igen érdekes,hogy 6 hetes terhességben azt irták,hogy érez az embrio fájdalmat.Mi 28 hetesek voltunk a kislányommal aki most 8 éves,mikor megmutatta hogy ő bizony leányka akar lenni.
2006. aug. 26. 16:39
Nagyon érdekes cikk, éremes elolvasni.Mi az előző terhességemnél 14 hetes korban voltunk leghamarabb 4D ultrahangon.Akkor ikreket vártunk.Már teljesen tökéletesen láthattuk mindkét babát és persze a nemüket is rögtön meg tudták mondani.Persze még nagyon kis csontosak voltak, de jó volt látni őket.
1. Rhea
2006. aug. 23. 18:43
A fejlődő magzat kromoszómális - és normális fejlődés esetén láthatóvá váló - neme mindjárt a fogantatáskor eldől. Vajon a kislurkó miért nem mutatja meg a nemét az ultrahangon sokkal előbb? Mikorra "készül el" a kisfiú és a kislány?

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook