Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam születése fórum

Kisfiam születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kisfiam születése

2008. okt. 21. 14:21

az,egy olyan pillanat,amit nem felejtek ell!

nekem17év útán,sikerült,de megérte!

sokk boldogságot mindenkinek!

gratulálok !

5. Andy28 (válaszként erre: 2. - Agneske84)
2008. jan. 8. 10:34
Ne aggódj,nekem 5 év után lett babám."Levike világrajövetele"Olvasd el!Már én is azt hittem,reménytelen,és akkor bekövetkezett a csoda!
4. kismackó77 (válaszként erre: 2. - Agneske84)
2008. jan. 4. 13:40

Szia!


A lényeg,hogy ne add fel. És ne szomorkodj emiatt,ne stresszelj rajta,mert nem tesz jót. Nekem is volt 12 éve egy abortuszom,áprilisban lesz két éve hogy 9 hetes voltam amikor a baba elhalt. Akkor azt mondták,hogy fél évet kell várni a következő babával. Megvártuk a félévet, és azóta próbálkoztunk, és most sikerült. 5 hetes kismama vok. :) Ne add fel. Drukkolok nektek.

2008. jan. 4. 04:50

Szia!

Igazándiból elöször nekem is 9 hónap után sikerült csak teherbe esnem. Két petefészek mütéten estem át, és a második után a nögyógyászom azt mondta, hogy nem biztos, hogy majd teherbe tudok esni, mert annyi összenövésem van a 2 mütét miatt. Aztán ö is nagyon meglepödött, amikor megjelentem terhesen a rendelöben.

Szóval szerintem ne add fel! Próbálj meg ne stresszelni rajta!

A második babánknál pedig szinte egyböl terhes lettem, de persze ez sem törvényszerü, hogy igy van másnál is.

Nagyon sok sikert kivánok Nektek! Szoritok, hogy minél hamarabb teljesüljön a vágyatok!

2008. jan. 3. 19:27

Szia mi agusztus óta babát szeretnénk de még semmi!

Igaz nekem volt egy abortuszom de a doki se engedte hogy megtarcsam a picit.Rendszeresen járok orvoshoz is!Mit csináljak?????

2007. dec. 9. 02:59
Ezt a történetet 2 év, 8 hónap, 3 hét és 5 nap távlatából írtam meg. Egyetlen egy perc sem halványult el bennem, minden pillanatra emlékszek, mert annyira gyönyörű pillanatok voltak. Ennek a cikknek a megírása lehetővé tette, hogy újraéljem ezeket a pillanatokat. Akkor még nem tartottam fontosnak, hogy megörökítsem a történetet, de örülök, hogy most megtettem.

Ugrás a teljes írásra: Kisfiam születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook