Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam mozgása visszafejlődött fórum

Kisfiam mozgása visszafejlődött (beszélgetős fórum)


1 2
50. zebracsikó (válaszként erre: 49. - Betti.csoka)
2014. dec. 8. 12:49

ezt már nem tudjuk meg, törlését kérte a fórumindító


pedig engem is érdekelt volna

2014. dec. 8. 09:38
Szia! Mi lett a kisgyerekkel? Mit állapítottak meg a kivizsgáláson? Mióta kiírtad a fórumot, gyakran eszembe jut, mi lehet a gyermekkel. Én gyógytornász vagyok, nagyon érdekelne, mi az eredmény.
48. angelic smile (válaszként erre: 47. - 9a60ea7308)
2014. nov. 15. 18:27

Látod, alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában. Én nem magyarázkodom, miért tenném? :D Én egyszerűen csak elítéllek.

Maximum elmagyarázom szépen, hogy vannak, akik tanultak veled ellentétben (ez a soraidról maximálisan lerí), és talán azért vannak valamivel jobb helyzetben.

A magyarázat viszont nem egyenlő a magyarázkodással. Éééééérted? :D


Ahogy először nekem estél, az volt az első hibád és akkor még le sem írtam, mit gondolok rólad, egyszerűen csak azt írtam meg, hogy én mit tennék. Már akkor bunkó módon nekem estél.

Felháborított, de jobban felháborít, hogy magadat, a kinézetedet előrébb sorolod a rangsorban, mint a gyermeked egészségét. Előttem leszerepeltél, mint anya.


Nem érdekel, hogy neked kik írtak, én csak egy jót mosolyogtam magamban ezen, mert egy felelősségtudó anya biztos nem biztat hülyeségre, max. olyanok, akik egy kismamát (nem engem) másik fórumon leszóltak jogtalanul. Alapvetően védelmező típus vagyok, ezért mellé álltam, de itt most nem te szorulsz védelemre.


Mindezek mellett nagyon örülök, hogy a kisfiad felépül, igazán ez az egy számít, de megjegyzem, egy ilyen anyával járhatott volna rosszabbul is. Az a felfogás, amit te képviselsz ideig óráig működik, ha pedig megkapod az élettől az első nagy pofont, akkor majd csak nézel ki a fejedből. Reméljük, nem a gyermekeddel kapcsolatos lesz. Mert pofon az van dögivel!


Hogy téged kik vesznek körül abszolút nem érdekel. Majd ha észreveszik, mennyire önző vagy, milyen értékrenddel rendelkezel reméljük nem szólnak egy szót sem, hanem csak csendesen odébb állnak, mert különben nyilván leordítod a fejükről a hajukat.


Tanulj meg kérlek viselkedni! Ezt jó tanácsként írom! :)

2014. nov. 15. 14:31
Nem tudom h ugyanazok irtak e mindkettőnknek .sejted h nem is érdekel olyanok irtak akikkel ugyan igy nagy ráérésedben leálltál vitázni és okoskodni,mivel irtam is meg javasolták is h ellened csak 1 ellenszer van h nem irok többet igy ez az utolso bármit is irsz ,meg ha én nem érdekellek minek magyarázkodsz nekem....én nem magyarázkodok irtam már h azt hiszel rolam amit akarsz kit érdekel lényeg h akik körül vesznek tudják milyen vagyok s pont azért szeretnek.
46. angelic smile (válaszként erre: 45. - 9a60ea7308)
2014. nov. 14. 11:38

Örülök, ha megmosolyogtattalak, remélem, jó napod lesz és ez hatással lesz a családodra is! :)


Tudod, én azért járok fel ide, mert érdekelnek dolgok, magam is szoktam kérdezni. Ezen kívül babát várok, otthon vagyok, az ikreink suliba járnak, a férjem dolgozik, ráérek, tehát miért ne tenném? Reggel megfőzök, minden nap más kaját, mert még mindig képes vagyok egy kétfogásos ebédet/vacsorát egyedül megfőzni. :D Minden nap meleg ételt kap a családom vacsorára és ebédre is azt eszünk.


Nem tartom magam f.szának, viszont ez egy fórum, ha eddig még nem tudtad volna, ide azért járunk fel, hogy elmondjuk a véleményünket. Ki intelligensen, ki másképpen, pl. a te "kifinomult" stílusodban. Reagálni minden egyes hozzám intézett hsz-edre fogok, viszont a privátodra nem, ha nem gond. Itt tennék annyi megjegyzést hozzá, hogy nem alaptalanul írtam az előző hsz-emben a következőt: "A megbotránkozásommal pedig nem vagyok egyedül." Nekem 6 ember írt arról, hogy mit gondol a hozzáállásodról. Anyukák, akik felelőtlennek tartanak. Lehet, hogy aki neked írt, azok nekem is? :D


Tudod, mi a gond? Ismét csak fröcsögni tudsz. Ezt az energiát -csak ismételni tudom önmagam- fordíthatnád a gyermekedre. :) Nem járok szakadtan természetesen, de szerencsés alkat vagyok, nem őszülök. Most pedig, hogy állapotos vagyok, amúgy sem festeném a hajam. :) De ha arról lenne szó, hogy pénzszűkében lennék, akkor bizony nem érdekelne, hogy nézek ki. Egy hajfestékkel nem a gyereked szájából veszed ki a pénzt? Jobban sajnálod egy orvosra???????? Te egyébként olvasod magad? Nem találod hajmeresztőnek, amiket írsz? A hajat bizony havonta, 1,5 havonta festeni kell és az nem kevés pénzbe kerül.


Hogy én hogy kerestem meg pénzt? Hogy én mit raktam le az asztalra? Úgy kedves, hogy tanultam. 2 diplomám van. Már egy pár éve nem dolgozom (csaknem 6 évig külföldön éltünk, nemrég jöttünk haza, majd állapotos lettem és úgy döntöttünk, hogy nem veszem el senki helyét arra a pár hónapra, amíg dolgozni tudnék). A páromnak (akinek 3 diplomája van), van egy saját cége, amelynek külföldön is vannak "kirendeltségei". Mind a ketten tanultunk, dolgoztunk és dolgozunk is. Vagy úgy gondolod, hogy nekünk a felhőkből potyog a pénzeső vagy a kertünkben terem? Ahogy te itt fikázod a másikat az nem normális.


Az, hogy valakit ismeretlenül leidiótázol, már mutatja, hogy mennyire intelligens vagy. És miért? Mert aggódtam a gyermekedért? Úgy látszik jobban, mint te! És hogy ez mi? Majd mindenki eldönti maga! :)

Amikor pedig kiírsz egy fórumot, nem csak olyan válaszokkal fogsz szembesülni, amik neked tetszőek. Sajnálom, hogy ezzel nem vagy tisztában.

2014. nov. 14. 10:00
Nagyon mosolyogtam amit irtál ,számomra te vagy az ostoba hál istennek hogy nem is tudod milyen vagyok ,s nincs is hozzá közöd az intelligenciád pedig ne itt fitogtasd egy ilyen forumon ,az energia a gyerekekre pedig annyi hogy én nem járkálok ide fel csak azért hogy másnak irogassam le az okos gondolataimat meg hogy én milyen fasza vagyok (ÉRDEKES NEM CSAK NEKEM EZ A VÉLEMÉNYEM).éN MINDENÉRT LERAKTAM AZ ASZTALRA,NEM VOLT HELYETTEM SOSEM SEMMI MEGCSINÁLVA ÉS IMÁD MINENKI ENGEM PONT EZÉRT AMI VAGYOK ,KÖRÜLÖTTEM SO SINCS OKOSTOJÁS ,NEM IS ÉRTEM ILYEN BUTÁRA MINT ÉN:)TE MINT OKOS ÉS INTELLIGENS MIÉRT FECSÉRLED AZ IDŐD?ÉN NEM IROK IDE TÖBBET,JA AZT HOGY SZÁMOLJAM KI H A HAJFESTÉKKEL MENNYI PÉNZT VESZEK EL A GYEREKTŐL NA EZ IS IGEN NAGY IQ-RA VALL GONDOLOM TE SZAKADTAN JÁRSZ MERT TE VAGY A NAGY FELÁLDOZO ANYUKÁK GYÖNGYE ,JÉZUSOM EKKORA IDIOTÁVAL SE HOZOTT MÉG ÖSSZE A SORS JA ÉS TUDOK HELYESEN IRNI CSAK VEZETÉK NÉLKÜLI A BILLENTYÜZETEM ÉS GYORSIRÁSNÁL KIHAGY AZ ELEMGYENGÜLÉS VÉGETTT DE ÉNTŐLEM EGYEDÜLI BUTASÁG AZ HOGY LEÁLLTAM VELED VITÁZNI MÁSIK BUTÁVAL:)SZIA.
44. angelic smile (válaszként erre: 42. - 9a60ea7308)
2014. nov. 13. 21:53

Drága! Én nem vitázok veled, megválaszolok, hogy nehogy ne tudj aludni. Bár annyi energiát fektetnél a gyerekedbe, mint amennyit az ide írt fröcsögésbe. Azt már látom az értelmi szinted alapján, hogy nem nagyon érdemes ide írni, de nem vagyok egy feladós típus! :) Bízom benne, hogy az emberek tudnak pozitív irányba változni.


Bár a szőkítés az nem segít! Mit szólnál, ha arra nem költenél? :) Csak egy javaslat! Ki ne borulj! :D A hajfestékkel nem a gyereked szájából veszed el a pénzt? Számold ki, mennyit megspórolnál egy évben! :) Meg talán az agyadat sem roncsolnál tovább...

43. angelic smile (válaszként erre: 41. - 9a60ea7308)
2014. nov. 13. 21:42

Az még csak hagyján, hogy értelmesen sem tudsz írni. Nincs olyan mondatod, amiben ne lenne hiba. Ja, hogy az egész egy mondat! :DDD

De hogy a szememben szülőként is leszerepeltél, az fix. Aki toporzékol anyaként, az megy és intézi, hogy a gyermeke a lehető legjobb ellátást kapja, nem vár heteket, hónapokat. Anyám, inkább le se írnád! A megbotránkozásommal pedig nem vagyok egyedül. Lehet, hogy ez bántja az egódat, de még ki sem írtam, amit gondolok.


Már maga az a tény, hogy azért hibáztatsz, mert fizetek, hogy a legjobb ellátást kapja a gyerekem felháborít. Arról ne is beszéljünk, hogy engem okolsz a következőkért: "és pont ilyen sznobok tették azzá az országot mint te angelic smile orrba szájba fizetik a dokikat olyanok AKIK SEMMIT NEM TESZNEK A PÉNZÉRT"??? Ekkora hülyeséggel egy intelligens ember nem járatná le magát. No, de mit is várok? :D Már magával a szó: "sznob" jelentésével sem vagy tisztában, hiszen már abban az egy mondatban is üti az egyik kijelentésed a másikat. Az emberi butaság bizony határtalan tud lenni, köszönjük az élő példát! :)


Ahelyett, hogy intéznéd a gyereked ügyeit, azon morfondírozol, hogy egy 2 fogásos ételt ugyan meg tudok-e főzni. :D Amikor valaki így terel, olyankor lehetünk biztosak benne, hogy a másik elevenére tapintottunk. Csak hogy ne késztesselek további gondolkodásra (az úgy sem megy neked könnyen) elárulom, hogy már gyerekkoromban meg tudtam főzni egy komplett vasárnapi ebédet, szívesen töltöttem még több időt anyukámmal, még ha főzésről, takarításról is volt szó, mert imádtam vele lenni.

"JA ÉS NINCS ORVOSI ISMERETTSÉGEM MINT NEKED ,NYILVÁM NEM PATTOGNÁL TE SEM HA ANYUKÁD NEM VOLNA ORVOS" Nem pattogtam, szépen elmondtam, én mit tennék. Akkor is ezt tenném, ha édesanyám nem lenne orvos. És tudod miért? Nem tudom, fel fogod-e fogni, de megpróbálom a te szintedre süllyedve, ordítva elmagyarázni egy mondatban: AZÉRT VAZZE, MERT A GYERMEKEINK A LEGDRÁGÁBB KINCSEINK AZ EGÉSZ VILÁGON!!! Ééééééérted? Ennyire egyszerű a válasz. Nem kockáztatnám meg az egészségüket, nem várnék egy ilyen súlyos esetben.


A gyermekednek kívánok mielőbbi gyógyulást és egy normális, kiegyensúlyozott anyát, aki nem mást hibáztat, hanem a tükörbe néz és azt látja, ami a valóság, majd pedig megpróbál változtatni, felelősségtudó anyává válni. Ha belegondolok, milyen lehetsz otthon, ha itt így viselkedsz, beleborzongok.


Már az első alkalommal sem értettem a felháborodásodat, de ezt a második két csodálatos hozzászólást (ami tanúskodik észbeli képességeidről) már biztos nem írtam volna le. Ha "hallgattál" volna, bölcs maradtál volna! :)

2014. nov. 13. 16:59
Szerintem csak az ostobák keverednek bele ilyen vitába ,irtad h ne veled foglalkozzak,eszemben sem volna ha unalmadban nem jelentél volna itt meg a forumon .
2014. nov. 13. 16:51
Leirtam már h folyamat tartva van a kapcsolat egy gyogypedagogussal de te minek irsz ide ,kiirtam azt is h okoskodokat nem kérek ide ja és Anya4005 neked irom ,te legalább értelmesen látod átmeneti gyulládás az izületében ahogy kijött a bárányhimlö és annak utohatása visszájára fordult egyedül csinál megint mindent ,természetesen dec-ben kivizsgáltatjuk mostmár ,nagyon örülünk orvosa szerint valami átmeneti virus támadta meg az izületi gyököket és a himlő virussal ez kiteljesedett ,szo szerint először képzeld nem mertem otthon mondani hezt észleltem h kottára visszafordul szépen minden ,de párom mondta h ezt észlelte és akkor mondom neki én is h igen ,de a kivizsgálás mindenképp meg lesz nagyon kiáncsak vagyunk mi volt ez ,tem ha nem irnak elö semmi gyogytornát ,akkor is le van már beszélve az uszás neki ,ja angelic én a gyerekemért toporzékolok nem néztem végig ülve tett kézzel semmit ,te annyira nyomatod itt magad azt állitom még egy normális 2 fogásos ételt sem tudsz megfözni missis.
40. angelic smile (válaszként erre: 39. - Anya4005)
2014. nov. 7. 08:23

"de.." De megoldanád, mert a gyerekedről van szó! Amióta nekünk a fiúk vannak olyan nincs, hogy lehetetlen.


Senki sem szeretne a fórumindító helyében lenni, de állítom, hogy 100 anyukából 98 nem csak ülne ölbe tett kézzel, hanem utána járna, ki az az orvos, akinek nem csak odaadom a pénzt, hanem valóban tesz is érte, aki tud segíteni. Mert nincsenek kétségeim afelől, hogy van ilyen orvos.

De -erre mondaná édesanyám,- nem vagyunk egyformák!

39. anya4005 (válaszként erre: 38. - Angelic smile)
2014. nov. 6. 21:53
Nem tudom,hogyan oldanék meg egy ilyen helyzetet (kell a lé,de nincs),és nem is szeretném megismerni azt az érzést,mikor kéne,de...
38. angelic smile (válaszként erre: 37. - Anya4005)
2014. nov. 6. 21:13

Szinte mindennel egyetértek, amit írsz, egy dolgot kivéve. Ha lenne valami probléma bármelyik gyerkőcöddel, és maszekul kellene menned (most hagyjuk figyelmen kívül, hogy miért), de nem lenne pénzed, mibe, hogy megtalálnád a módját, honnan szerez! Tudod, a legszarabb helyzetben tudnak a legtalálékonyabbak lenni az emberek.


Az az igazság, hogy eddig nem szerettem volna semmi csúnyát írni (tök mindegy, mit gondolok anyukáról), mert rosszul vagyok kódolva, inkább mindenkit csak védenék. De az, hogy valaki hetekig-hónapokig végignézi, ahogy a gyermeke mozgása visszafejlődik, és nem tesz semmit, az mélyen felháborít. Annak tudatában pedig ami a másod-unokatestvérem fiával történt megkockáztatom, hogy anyuka nem áll a helyzet magaslatán, elbagatellizálta a dolgot, az anyai felelősségérzete pedig egyenlő a nullával.


Az, hogy sznobnak nevez, nem menti fel a felelősség alól. Nem velem kell foglalkozni, hogy én mit és kinek fizetek, hanem a saját gyerekével. Attól, ha te vagy én nem vinnénk maszekul el orvoshoz a gyermekünket, a várakozási idő nem csökkenne. Mondjuk ennek felfogásához ész kell, és talán kevesebb szőkítés! :) És mert ő nem törődik úgy a gyermekével, ahogy -véleményem szerint- minden gyermek megérdemelné, azért ugye nekünk nem kell kevésbé odafigyelni a srácainkra?

37. anya4005 (válaszként erre: 36. - Angelic smile)
2014. nov. 6. 20:37

Abban egyetértek,hogy én sem várnék heteket! Bármi gyanúsra ugranék!!!

A felsorolt lehetőségekkel csak annyi a baj,hogy ha pl. nálunk a párom nem úgy keresne,ahogy,akkor :

1. én is dolgozhatnék,hogy megéljünk,

2. nem lenne kitől kölcsönkérni még 50 ezret sem, hiába van család,barátok,mindenki él,ahogy tud. És direkt nem írtam nagy összeget,de sajnos van,hogy nem tud kihez fordulni az ember,ha pénz kell.

Egyébként nem tudom,hol lakik a fórumindító,de nekem eddig nem volt gondom az állami orvosi ellátással,sem gyorsaság,sem egyéb terén (persze,néha bunkók). Pedig 3 eset kivételével még a protekciónkat sem használtam ki.

Most is úgy járok a kórházba,hogy nem tudják,ki fia-borja vagyok,mégis kedvesek,gyorsak,bár a papírokra napi 3-4 órát várok,de azt kibírom. Mivel rólam van szó,pénzt sem adok,sőt. Eddig kizárólag a fiam fülésze kapott pénzt,de azért,mert műtét után is 3szor ránézett,igaz,csak 1 napot voltunk bent,és azóta is a kontrollt ügyeletben intézi,hogy emiatt ne kelljen hiányozni az oviból. Még a terhességeimnél és a szüléseknél sem adtam pénzt,bár megtehettük volna,de nekem mindegy volt,ki áll a másik végemen!

36. angelic smile (válaszként erre: 34. - Anya4005)
2014. nov. 6. 19:27

"Nem feltétlenűl az a jó szülő,aki képes pénzt adni a dokinak! Bár mindenki megtehetné!!!"

Persze, hogy nem, teljesen igazad van! De pont ezért írtam, hogy akkor milyen lehetőségeket vennék igénybe. Olvass vissza kérlek!

Azért lennék sznob, mert egy ilyen esetben nem csak lesnék ki a fejemből (pláne nem hónapokon keresztül, idézem: "3 éves lesz nov.-be a kisfiam és pár hete-honapja szo szerint visszafejlődtt a mozgása"), hanem lépnék??? Jól van ez a nő? Nem akartam anyukát megijeszteni, de ez nagyon nem normális, és úgy gondolom, lépni kellene minél hamarabb.

De hát én vagyok a sznob! Viszont akkor most megfogom a kezedet ("de mi simán kifizetnénk bármikor nagyobb összegeket is akár") és ha szemétláda sznobként is, de nyugodtan hajtom álomra a fejemet.

35. anya4005 (válaszként erre: 32. - 9a60ea7308)
2014. nov. 6. 19:19
Remélem,hogy decemberben azt írhatod majd,hogy csak ellustúlt a gyerek,és nincs semmi baja! Addig is sok-sok erőt és kitartást mindannyiotoknak!
34. anya4005 (válaszként erre: 33. - Angelic smile)
2014. nov. 6. 19:17

Ez szerintem nem a felelősségtudatról szól! A nincsből nehéz dokit fizetni! Ahogy írtam,én sem várnék,ha a gyerekről lenne szó (magam miatt nem sietnék annyira),de mi simán kifizetnénk bármikor nagyobb összegeket is akár. Valószínűleg,ha nem lenne miből,akkor várnom kéne,és reménykedni,hogy nem lesz nagyobb baj!

Nem feltétlenűl az a jó szülő,aki képes pénzt adni a dokinak! Bár mindenki megtehetné!!!

33. angelic smile (válaszként erre: 32. - 9a60ea7308)
2014. nov. 6. 19:10

Kedves buborka0904!


Nagyon jó háziorvosunk van, és a gyerekorvosunk is szuper. Viszont úgy, ahogy mondod, inkább fizetek orvosnak és maszekul megyek el, pláne, ha A GYEREKEMRŐL VAN SZÓ és kiváltképpen, ha 2-3 hónappal későbbre kapok időpontot a kórházba. Én nem várok a sült galambra kedves, mert volt már olyan a távolabbi családban, hogy várt és ha 2-3 héttel hamarabb ment volna orvoshoz, a kisfiú tudna járni, nem lenne egy tolószékhez láncolva és kiváltképpen kedves látnál értelmet a szemében. :(


"pont ilyen sznobok tették azzá az országot mint te angelic smile orrba szájba fizetik a dokikat olyanok AKIK SEMMIT NEM TESZNEK A PÉNZÉRT"

Szerintem jobban tennéd, ha vigyáznál, mit írsz le! Azt hiszem nagyon elszálltál, jobb lenne, ha leereszkednél a földre! :) Én nem tettem azért semmit drága, hogy a kórházban 2-3 hónappal későbbre kapjak időpontot vagy szerinted igen? Ha ezt gondolod, akkor neked elmentek otthonról. Megválogatom, kinek adom oda a pénzem, mert veszem a fáradtságot és utána járok. Éppen ebből következően soha nem adtam még úgy oda pénzt orvosnak, hogy megbántam volna.

Bocsánat, hogy azt mertem javasolni, amit én tennék, de igazad, minket egy napon sem lehet említeni, mert én nem várnék hónapokat te szerencsétlen, ha ilyen tünetei lennének a gyerekemnek, hanem rögtön rohannék vele az orvoshoz. Ez nem egy egyszerű kis nátha, amit majd kikezelsz! Ha van egy kis eszed, akkor tudhatnád, hogy nem kis dologról van szó. Inkább soroljanak a sznobok közé, de szeretném, ha soha nem motoszkálna ott a fejemben, hogy valamit nem tettem meg a családomért.


Mindazok ellenére, amiket -legnagyobb megdöbbenésemre- itt firkáltál, áh, inkább fröcsögtél, kívánok a gyermekednek jobbulást, jó egészséget és végül, de nem utolsósorban egy felelősségtudóbb anyát!

2014. nov. 6. 17:15
Sziasztok urr isten,johogy nem ölitek meg egymást.Dec 1.jén kell befeküdnünk a korházba teljes kivizsgálásra nem engedtek most ,mivel bárányhimlös lett és ennek szövödményeként még 1 tüdögyulladást is kapott mai napig avval kezelem,igy sajnos nem engedik csak dec-ben ha teljesen meggyogyult a bölcsib se fogo, már inni ebbe a honapba nehogy 1-jig elkapjon valamit megint ha esetleg meggyogyul a üdögyulladásbol addig.16orákat dolgozunk az édesapjával ,,én napi váltásban párom 2 müszak plusz maszek állattartás édesanyám az egyetlen segítségünk igy tudom itthon tartani egész honapra a törpét is hogy ő segít.A rendes dokinak is az a dolga mint a magándokinak és pont ilyen sznobok tették azzá az országot mint te angelic smile orrba szájba fizetik a dokikat olyanok AKIK SEMMIT NEM TESZNEK A PÉNZÉRT,AZOK AKIK MEG MEGGEBEDNEK ÉPPEG AKKOR SEM TUDJÁK KIFIZETNI MERT MÉRLEGELNI KELL ÉS ,NEM ARROL VAN SZO HOGY ÉN MIT ESZEK HANEM H A GYEREKEM MIT ESZIK ÉS NEM SAJNÁLOM RÁ A PÉNZT,JA ÉS NINCS ORVOSI ISMERETTSÉGEM MINT NEKED ,NYILVÁM NEM PATTOGNÁL TE SEM HA ANYUKÁD NEM VOLNA ORVOS,OLYAN KÖNNYEN POFÁZIK NÉMELYIK ,EGYÉBKÉNT HA A DEC KIVIZSGÁLÁSON SEMMI NORMÁLIS NEM DERÜL KI ELVISSZÜK MAGÁNHOZ MÁR BESZÉLTÜK DE HA NEM MUSZÁLY A GYEREKEM SZÁJÁBOL A KOSZTPÉNZT NEM VESZEM KI ,ARRA VALO AZ ORVOSOK CSAK NE LENNÉNEK ÁLLANDOAN LEFIZETVE ,NA NEKEM AZ ILYENTÖL VAN KI A TÖKÖM
2014. okt. 24. 07:57
Házidoki csináltatott vérképet vizelet mintát?orr -nyálkahártya és hónalj -verejték mintát?Nem pöttyös a kis szája körül?
30. Fiúsmami (válaszként erre: 8. - Cimoka)
2014. okt. 24. 07:55
jjajjj :(
29. Fiúsmami (válaszként erre: 1. - 9a60ea7308)
2014. okt. 24. 07:53
Ne várj rá.Nekünk volt ilyen megtámadta egy vírus a gyerkőcöt.Eleinte a járás majd az ülés is nehéz volt neki.Én tuti nem várnék.Akár lime kor is lehet ,kullancs enkefalitis,stb...
28. angelic smile (válaszként erre: 24. - Mazsinka)
2014. okt. 24. 07:51
Egyébként ezt a történetet inkább le se írtad volna! Nem tudom, van-e gyereked, de nem tartom valószínűnek. Az ilyen történet az ember szívét megüti és felháborodva írja le, te pedig...
27. angelic smile (válaszként erre: 26. - Mazsinka)
2014. okt. 24. 07:48
26. Mazsinka (válaszként erre: 25. - Angelic smile)
2014. okt. 23. 22:32
Igen, ezt így könnyű leírni.
25. angelic smile (válaszként erre: 24. - Mazsinka)
2014. okt. 21. 19:30

De könyörgöm, hol vagyon az leírva, hogy a fórumindítónak nincs pénze arra, hogy elmenjen maszekba?

A másik dolog, vannak szülők, testvérek, vannak barátok, nem igaz, hogy nem lehet kölcsönkérni. Vannak alapítványok.

2014. okt. 21. 13:54
Pici baba, nagy tumor. Felfedezik. Sürgősen műteni kell. 3! hónap múlva kerül sorra államilag. Nem műttették meg magán. Miből? Honnan? Már jól van. De nem ítélem el őket. Akinek van, az sosem tudja, milyen az, amikor a másiknak meg nincs, csak beleteszi az életét az állami doki kezébe, s vár. Ennyi. És neki is a gyerek az első. De ha arra sincs pénze, hogy leutazzon hozzá a kórházba, akkor talán 50 000 eurós műtétre majd lesz? Honnan? A 200 eurós fizetéséből?
23. anya4005 (válaszként erre: 22. - Angelic smile)
2014. okt. 21. 13:19

Nyilván nekem is a gyerekek az elsők,és a két kezemet összeteszem,hogy nem lenne gond egy magándoki-nekik semmiképp,más kérdés,hogy én inkább várok,minthogy kifizessek caros 16ezret egy UH-ért (aminek az lett a vége,hogy anyós körbetelefonált,és másnapra lett időpontom,nem mentem magánhoz).

De hidd el,nem mindenki ilyen szerencsés.

Gyerekként azt láttam,hogy anyám meggebed a melótól,mégsem mindig volt mit enni,nemhogy magándokihoz vitt volna! Igaz,mázli,hogy a fórumban szereplő problémák nem is merűltek fel,de ha mégis,hát kivárta volna anyám is a kapott időpontot. És a legcarabb,hogy még csak nem is az ő hibája volt!

Most anyám beteg,pénz van,de nem megy dokihoz...

Fura az élet! (De ez már nagyon messze van a fórum témájától)

22. angelic smile (válaszként erre: 21. - Anya4005)
2014. okt. 21. 12:49

Eszem ágában sincs senkivel magasabb lóról beszélni. Nálunk mindig úgy volt, amikor elmentünk magándokihoz, akkor átrágtuk, mik a teendők, és igen, a legtöbb vizsgálatot a kórházban tudta elvégezni, de így azt mondta, jöjjenek be holnap ekkor és ekkor. Nem kértek el 100 ezret, sőt 20-at sem, de volt olyan, aki még 10-et sem.

Javasoltam a maszek rendelést, mert én magam is ezt tenném. És a pénz ilyenkor ne haragudj meg, de nem lehet indok. Kérek kölcsön, ha nincs és majd megadom vagy olyan ételeket készítek ebben a hónapban, ami kevesebb pénzből kijön. DE A GYEREK MINDIG AZ ELSŐ!

Az a probléma, amit a fórumindító leírt össze sem hasonlítható a mi piti kis dolgainkkal, amik az ikrekkel történtek. Természetesen nem vagyunk egyformánk, más a habitusunk, de a gyerekeimért mindent!

Még annyit, hogy teljesen más leírva és a másik szemébe nézve mondva, amikről itt beszélünk. Ha a barátnőm lenne az illető, már ott lennék nála, ültetném be őket a kocsimba és mennék az orvoshoz. Nincsenek napok! Hetek pedig pláne nincsenek!

21. anya4005 (válaszként erre: 20. - Angelic smile)
2014. okt. 21. 12:33

Hála az égnek fogalmam sincs,hogy egy teljes neurológiai kivizsgálás mennyibe kerül,de ha be is kell feküdni egy kórházba hozzá,tuti nem 2 fillér.

Amúgy nekem kicsit úgy jött le,hogy magasabb lórol szóltál,mikor felhívtad az anyuka figyelmét a magándokira,csak ezért írtam,amit. Nekem carul esne,ha úgy kapnék ilyen hsz-t,hogy egyébként minden tőlem telhetőt megtettem,de sajnos nincs keret a magánra. Szerintem,ha lenne,ő sem várná meg az 5.-ét...

Persze,ha van rá pénz,csak nem jutott eddig eszébe ez a megoldás,akkor lehet,hogy jó tippet adtál...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook