Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam arcán már több hónapja apró, piros kiütések vannak.Mitől lehet? fórum

Kisfiam arcán már több hónapja apró, piros kiütések vannak.Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
22. mongi (válaszként erre: 21. - Dee)
2007. máj. 26. 21:34

Tudom,hogy hosszú folyamat,de kezdem úgy érezni,hogy lehetetlen szinte egy mindent evő,mindent csináló gyerkőcnél.

Már nem adok neki tejtermékeket,csak napi 2x tápszert,de azóta még csúnyább az arca.

21. dee (válaszként erre: 8. - Mongi)
2007. máj. 25. 09:47

Régen nem volt baja tőle,de most telítődött a szervezetében.

Igenis váltani kell!

Mosópor,öblítő????????----ezek mind allergizálnak.


Hosszú folyamat mire rájön az ember a ludas dologra.Ez lehet a tojás pl.Légy türelmes és próbáld megkeresni a kiváltó okot.


Szteroidos krémet orvos tudta nélkül nem szabad használni!

20. dee (válaszként erre: 19. - Gizmóka)
2007. máj. 25. 09:41
NEM!!!!!!
19. gizmóka (válaszként erre: 13. - 884c2e1598)
2007. máj. 25. 09:33
én az elocom kenőcsöt az ekcémámra kaptam,és úgy tudom,hogy az szteroidot tartalmaz.jó ez egy másfél éves babának?
18. anyafül (válaszként erre: 17. - Mongi)
2007. máj. 25. 09:10
Szerintem adhatsz neki, csak jóval kevesebbet, mint eddig és ne mindennap.
17. mongi (válaszként erre: 14. - 884c2e1598)
2007. máj. 23. 22:01

Szia!

Akkor ne adjak sajtot,túrót,tejfölt,joghurtot stb. egyáltalán?Pedig nagyon szereti őket,és minden nap szokott kapni.Tehéntejet még nem kap.

16. mongi
2007. máj. 23. 21:59

Sziasztok!

Ma voltunk bőrgyógyásznál,aki azt mondta,hogy szerinte valószínűleg tejkiütés és ha már elég érett lesz az immunrendszere,akkor elmúlik.

Kicsit kételkedem,de mindegy.Azt hittem,csak akkor van tejkiütés,ha szopizik.

2007. máj. 23. 21:58

Tehéntejre szavazok én is, nálunk az okozta.

Egy próbát mindenképpen megér!

2007. máj. 23. 11:56
Most olvastam végig az egészet!Előfordulhat hogy a tejfehérje okozza!Próbáld kihagyni egy ideig a tejtermékeket és a marhahúsos dolgokat!
2007. máj. 23. 11:52
Ha szoptatod,akkor lehet anyai hormon miatt.Elocom kenőcs segít letisztítani.
2007. máj. 23. 10:32

Az én fiamnak is van az arcán kiütés,meg állandóan folyik az orra és köhög is.Semmilyen gyógyszer nem használt.Kértem a doktornőt küldjön el bennünket allergiavizsgálatra.De azt mondta hogy ilyen pici korban nem csinálnak/1.5 éves/.

Már a gyógyszertárban is rákérdeztem hogy van-e allergiára való homeopátiás készítmény,de ott is azt a választ kaptam hogy ilyen picinek nincs:(

Ő a 3-ik gyemekem,de fogalmam sincs hogy mit csináljak:(

11. algea
2007. máj. 23. 09:28
Szia Mongi! Bőrgyágyászati vizsgálat nem árthat semmiképp, megnyugszol, vagy kiderül, hogy mire kell jobban figyelni:) Ne idegeskedj semmiképp, ha nem fáj és nem viszket a Kicsinek, ha nem vakargatja, akkor ez - bízunk benne - ártatlan figyelmeztető tünet, de nem maga a baj:) Nyugalom!
10. mongi (válaszként erre: 5. - Csacsa)
2007. máj. 22. 22:41

Igen,ha minden igaz,és ráér a doki,akkor elviszem bőrgyógyászhoz még holnap.

Írtad,hogy biz. szobanövényekre voltál érzékeny egy évesen.Azóta is és egy éves korod előtt nem?

Ha meg tényleg allergia,akkor nem az egész testén kellene,hogy kijöjjön?

Már a védőnőt is kérdeztem,de azt mondta fogalma nincs,hogy mi lehet!Szép kilátások.Azóta egyre jobban ideges vagyok.

9. mongi (válaszként erre: 6. - Algea)
2007. máj. 22. 22:36

Lehet benne valami,csak azt nem értem,hogy miért pont az arca?

Amikor sokat izzad egy nap(amúgy NAGYON izzadós),akkor a vállán,nyakán lesznek kis piros pöttyök,de azok teljesen mások,mint az arcán,amilyenek vannak.+Elmúlnak!

8. mongi (válaszként erre: 7. - Tinendo)
2007. máj. 22. 22:34
Gabit.Nem hinném,hogy attól van,mert régen pl.nem volt tőle semmi baja.
2007. máj. 22. 22:29

Lehet pl. tusfürdőtől is.

Mit használtok?

2007. máj. 22. 21:48
Remélem, nem írok butsaágot, ha igen, akkor kéretik figyelmen kívül hagyni: szóval úgy tudom, a kisgyerekeknél akkor is előfordulnak ilyesmi piros foltok, kiütések, ha túlöltöztetik őket. Mivel nem izzadnak, ahogy a felnőttek izzadnak, amikor melegük van, a verejték nem tud távozni az izzadtságmirigyek kivezetőcsatornáin.
5. csacsa (válaszként erre: 4. - Mongi)
2007. máj. 22. 21:45
Mondom, vidd el egy alergiavizsgalatra es mindent tudni fogsz. Lehet nem is a kajara hanem valamire a kornyezeteben alergias. A szuleim azt mondtak hogy nekem egyfajta szobaviraktol volt ilyen egy eves koromban!
2007. máj. 22. 21:18

Mindjárt másfél éves.Először azt hittem,hogy kajától van.Kipróbáltam különböző ételeket kihagyni az étrendjéből,de semmi.Kentem popsikrémmel,semmi.Többször megmosdatom naponta,semmi.Sensitiv törlőkendőt használunk már,semmi.

Ja,és olyan,hogy nem mindig pirosak a kiütések,de azért látszódnak akkor is.Van amikor csökken a számuk,de soha nem múlik el.

Tényleg mindenre gondoltam már,de nem tudok rájönni!

2007. máj. 22. 21:16

Mennyi idos?"lattam 16 honapos" Mert ha meg nagyon kicsi lehet a tejcitol is!!


Lehet hogy valami alergia , valamit nem bir. szerintem nezesd meg dokival . O elkuldi alergiavizsgalatra es minden kiderul :o)

2007. máj. 22. 21:12
Mennyi idős a fiad?
2007. máj. 22. 21:10
Kisfiam arcán már több hónapja apró, piros kiütések vannak.Mitől lehet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook