Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam 9 éves múlt, fél éves korában vettük észre, ha távolra néz, kifelé kancsalít.Volt már szemüveg, ragasztás. Ez már így marad? fórum

Kisfiam 9 éves múlt, fél éves korában vettük észre, ha távolra néz, kifelé kancsalít.Volt már szemüveg, ragasztás. Ez már így marad? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 6. 20:31
Hogyne látta volna,azóta cipeljük minden hová,Pest,Pécs,és helyileg is több orvosnál voltunk.Volt már szemüvge,ragasztani kellett a jó szemét,stb..Jelenleg "csak" szemtornát javasoltak,mivel dioptria hiba nincs.De nem vagyok nyugodt,mert nem szép látvány amikor "kimegy" a szeme..Szépen korrigálja,nyilván megtanult vele együtt élni,de amint belefeledkezik újból pl a tévé nézésbe,ismét előjön.Azt mondták ilyent csak akkor műtenek,ha ott marad a szem,tehát a szemizom elszakad.Feleslegesen én sem műtetném,de félek,nagyobb korában már jobban fogja zavarni.
2014. ápr. 6. 19:47
Szemész látta már?
4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Garnier)
2014. ápr. 6. 18:34
kérd ki szakorvos véleményét
3. garnier (válaszként erre: 2. - Free)
2014. ápr. 6. 17:59
Nekem is ezt mondta egy doktornő még pár éve,hogy ha nagyobb lesz tudom mikor lesz berúgva :) Köszi hogy írtál!
2. Free
2014. ápr. 6. 17:27
Öcsém is pont ilyen kisfiú volt. Most 29 éves, elnőtte a kifelé kancsalítást. Illetve csak akkor állnak szét a szemei, ha részeg...
2014. ápr. 6. 17:15
Kisfiam 9 éves múlt, fél éves korában vettük észre, ha távolra néz, kifelé kancsalít.Volt már szemüveg, ragasztás..Ez már így marad?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook