Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam 11 hónapos lesz és az alvása egyre rosszabb, milyen praktikákat módszereket ajánlanátok? fórum

Kisfiam 11 hónapos lesz és az alvása egyre rosszabb, milyen praktikákat módszereket ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 22. 08:50

Mi is egy szobában alszunk.6 hónapos koráig 4!! óránként evett éjjel nappal.Tápszeres volt.Miután abbahagyta akkor is felébredt inni.Egy éjszaka vagy5-6 alkalommal.Majd jött a szobatisztaság és akkor már felkelt inni,egy óra múlva pislni,pár óra múlva inni majd megint bili...

4 éves lesz májusban és még mindig tart az iszi bili iszi bili...De legalább már csak a villanyt kell neki felkapcsolni,már egyedül intézi a dolgait.

Minden gyerek más!

2015. febr. 22. 08:04
Az én kislányom 18 hós, de az én tapasztalatom az, hogy mindig vannak rosszul, majd jól alvó (nálunk igaz ez az evésre is) időszakok. Pl. 6 hetes korától átaludta az éjszakákat, majd 6 hónapos korától többször kelt, ilyenkor csak szopizva aludt vissza. Majd ismét átaludta az éjszakát. 1 éves kora körül horror éjszakáink voltak, volt hogy éjfélig el sem aludt, többször kelt (ekkor jöttek a hátsó örlők), szopizva aludt csak vissza. Majd megint pár hónap múlva egyszer csak átaludta az éjszakát (szoptatás abbahagyása után). Dec. végétöl megint többször kel, sírva, engem keresve (most nagyon anyás), csak mellettem alszik tovább. Kb. 3 napja változás ált be, megint alszik 9-6-ig, ébredés nélkül. Szóval én megfejteni sosem tudtam az okát, akármit próbáltam semmi nem változott... Ezeken az időszakokon túl kell esni. Persze vannak jó alvó babák, akikkel ilyen gond nincs, de ismerek olyat is, aki 2 éves koráig 5x 6x is kelt éjszaka, aztán csak átaludta. De hátha tud neked v.ki tanácsot adni. Ja és mi is 1 szobában vagyunk.
2015. febr. 22. 07:18
5 hónapos kora körül szinte átaludta az éjszakát de csak pár napig ,aztán 1 szer kelt szopizni aztán 2x, későőbb már cicin sem aludt el, volt hogy fennt volt órákig. Mostanában felsír és elkezd mászni.Nálunk 1 szoba van csak így mellettünk alszik a kiságyában de az oldala le van engedve így majdnemhogy 1 ágyban van velünk.
2015. febr. 22. 07:15
Kisfiam 11 hónapos lesz és az alvása egyre rosszabb? Milyen praktikákat módszereket ajánéanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook