Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kísérleti gyógyszer szedés fórum

Kísérleti gyógyszer szedés (beszélgetős fórum)


14. gizus58 (válaszként erre: 13. - 8c40921157)
2014. febr. 18. 18:40

Jó neked, hogy ennyire biztos vagy benne, hogy téged,minden baj elkerül.Úgy legyen, szívből kívánom!

Mindemellett, én nem ítélem el azt, aki végső kétségbeesésében a kísérleti gyógyszert is elfogadja, csak hogy élhetőbb életet tudjon élni ezek után,ha már egyszer megtalálta ez a betegség.!

Hidd el, 27 év egészségügyis.s munka közben, én is vigyáztam az egészségemre, amennyire csak lehetett, mégis eltalált ez a fránya baj!

Köszönöm a jókívánságot! Neked további probléma, és gondmentes életet kívánok!

13. 8c40921157 (válaszként erre: 12. - Gizus58)
2014. febr. 17. 19:49

Nem vagyok nádszál, már más nem is hiányozna!

És igen, 2-6 kiló feleslegem is van. A képek nem adják vissza az alakot. 163 cm-hez 60-62 kiló társul, ami azért nem rossz. De szívesebben lennék 56 kilós, majd egyszer.

De nekem az élet nem tartogat semmi kellemetlen meglepetést, mert én olyan életmódot vezetek, ami kizár bármi egészségügyi kockázatot. De erről valóban többet nem írhatok.

Ha időben sportoltál volna, és tisztán tartottad volna az ereidet, nem lett volna infarktusod. És ez biztos.


!!! De nem kötekedni akarok, hanem azt akarom, hogy mindenki azon gondolkozzon el, hogy minden bajt meg lehet előzni, max. időben felismerni, vagy tenni ellene.

És ez valóban ilyen egyszerű, ahogy ezt írom.


Jobbulást kívánok Neked, Gizus!

12. gizus58 (válaszként erre: 6. - 8c40921157)
2014. febr. 17. 19:41
Bocsáss meg, de te sem vagy egy nádszál alkat, ahogy a képeidről látszik! Nem tudhatod, hogy neked mit tartogat az élet!Szívből kívánom, hogy kerüld el, ezeket a bajokat!40 évesen én sem gondoltam, hogy infarktust kapok!Nem mindenki tud sportolni ,nekem például, tilos!
11. 8c40921157 (válaszként erre: 10. - Szafaripók)
2014. febr. 17. 19:33

7 év óta sok mindent el lehet érni, ami akkor nem volt. Vagy csak kibontakozóban volt. És sok ellenérv volt, mondjuk, azok most is.

Alternatív gyógyítással mindenkit a világon meg lehet gyógyítani, én testközelből tudom, de erről többet nem fogok írni.

10. szafaripók (válaszként erre: 8. - 8c40921157)
2014. febr. 17. 19:26
7 éve????? miért ne lettek volna ismertek alternatív megoldások? hidd el, próbálkozott ő mindennel... Alternatív megoldásokkal is, nem eggyel, de azok nem hoztak javulást...
2014. febr. 17. 19:23

Ovistárs anyukájának sclerozis multiplexe van. tizensok éve kísérleti gyógyszert szed, tünetmentes. Közben egyszer váltottak is, mikor lett újabb, az is bejött neki:)


Viszont a fiamnak akartak adni más jellegű betegségre(autizmus spektrum), durva mellékhatásai voltak(öngyilkossági gondolatok előidézése stb...)

Nem egyeztünk bele!!!

8. 8c40921157 (válaszként erre: 7. - Szafaripók)
2014. febr. 17. 19:22
De akkor még nem voltak ismertek, és nem is engedték volna az "alternatív" megoldásokat! Ma már más a helyzet. Elérhetőek információk, gyógymódok, amik valóban meg is gyógyítanak, csak hinni kell bennük. És végig csinálni. Igen, akkor az kisebb kockázatot jelentett. De ma már biztos, hogy nem így van!
2014. febr. 17. 19:16

Nem vagyok híve annak, hogy mindenre azonnal gyógyszert kell bevenni.

DE! Fogadott nagymamámnál 7 véve nyirokmirigy-rákot diagnosztizáltak (akkor volt 68 éves). Megműtötték, azt mondták, hagyományos kezeléssel még egy évig élhet. Van viszont egy kísérleti gyógyszer, ha beleegyezik, azzal is kezelhetik. Jó eséllyel több jutna, mint "csak" 1 év, de mivel kísérleti a gyógyszer, lehet, hogy nem hat, stb. Ennek 7 éve, ugyan még kell gyógyszereket szednie, de tünetmentes. Mondhatjuk, hogy megérte?

6. 8c40921157 (válaszként erre: 5. - Murva)
2014. febr. 17. 19:04

Ha valaki hajlamos rá, még inkább kell törődnie magával. Preventíve!!!

Nem dohányozni, nem elhízni, mozogni, egészségesen táplálkozni, tisztán tartani az ereit. Nem olyan nehéz ez, de egyszerűbb orvoshoz fordulni, amikor már baj van.

2014. febr. 17. 18:52
Amikor szívinfarktussal visz a mentő szívkoszorúér elzáródás miatt,nem gondolom,hogy citromfűért kiáltotok,ezek addig nagyon jók amíg nincs semmi baj,sőt még megelőzésre is annak aki nem örökölte a betegséget.
2014. febr. 17. 18:21

Az a baj ezzel, hogy az nem gyógyszer, hanem orvosság!

A gyógyszer az, amit Cicaanya felsorolt!


Ezt sugallják felénk a reklámok, meg a kampányok, meg megtévesztő (nyilván szándékosan) a gyógyszeripar, gyógyszertár... megnevezés!

Elutasítom!

Orvosságot soha! Abba belehalsz! Kísérletit meg már végkép nem!

3. cicaanya (válaszként erre: 1. - Murva)
2014. febr. 17. 17:53

már rosszul hangzik KÍSÉRLETI... és ha rá megy szervezet??


akkor annyi!!!

2. cicaanya (válaszként erre: 1. - Murva)
2014. febr. 17. 17:52

az állandósult angina pectoris (a szívizom oxigénhiánya okozta mellkasi fájdalom) tüneti kezelésére szolgáló gyógyszer.


INKÁBB Orbáncfű tea +galagonya és+ citromfűtea! MÉZZEL!!!

elhagyni a rossz dolgokat és egészséges ételeket enni ;)

2014. febr. 17. 17:42
Ivabradine nevű kisérleti gyógyszert szedi valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook