Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisbabám lesz? fórum

Kisbabám lesz? (beszélgetős fórum)


2018. júl. 9. 14:38

Szia.

Teszteltėl?

13. lapbarna (válaszként erre: 11. - Fincsi5)
2018. júl. 2. 17:34

Dehogy egyet.

Hisz tudod, hogy megy itt...

2018. júl. 2. 17:20

Nem baj, jobb is, ha a lényegnél maradunk.


Emlékeztek? volt az a "megtartani-nem megtartani" fórum, ott 40 feletti anyuka az első babát várja boldogan.

2018. júl. 2. 17:15
Miért kellett kivenni 1 hozzászólást?!:(
10. Piroska52 (válaszként erre: 9. - 18e07f228e)
2018. júl. 2. 17:03

az baj,

az én unokám az egyik enyhén autista ,

néha bekattan,6-éves de már egy éve tud irni olvasni,

9. 18e07f228e (válaszként erre: 5. - Bannabi)
2018. júl. 2. 16:19
Szerintem meg betegség, persze csak egy bizonyos súlyossági foktól tűnik tényleg annak. A testvérem mindent megért,hallott kérdést elismétel, de semmire nem válaszol és sosem kérdez, így képezhetetlen is ami az írást ,olvasást illeti. Önálló életvitelre képtelen.
8. Guruljka (válaszként erre: 1. - Bannabi)
2018. júl. 2. 15:35

Ami az "öreg" kérdésed illeti: aligha számítasz öregnek szerintem.

Van itt a Hoxán olyan fórum is, ahol 40 fölöttiek a lombikprogramban reménykednek, egyiküknél sem merült fel az egészségi oldal.

Pláne, Nálad a harmadik baba lenne. Nem lesz semmi baj, ha valóban van valaki odabent! Nagyon vigyáznak az orvosok is a 35 fölötti kismamákra.

7. Piroska52 (válaszként erre: 5. - Bannabi)
2018. júl. 2. 15:09

igazad van ird ki magadból,

csinálj tesztet minél hamarabb,

és ,igen az autizmus nem betegség,

6. Bannabi (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2018. júl. 2. 14:42
Köszönöm 😘
2018. júl. 2. 14:38
Köszi a véleményedet. ☺️ Az autizmus nem betegség, hanem egy másféle idegrendszeri huzalozás. Nézetemmel ellentétes az abortusz, véleményem szerint mindenkinek joga van élni és célja is van életének (ezoterikus megközelítés nélkül). Pusztán ki szerettem volna írni magamból az érzéseimet, aggodalmakat. ☺️
2018. júl. 2. 14:18

Én mindenképp Ónanó véleményéhez csatlakozom.


Ha az a baba jönni akar, hadd jöjjön.

A kamaszok imádni fogják a kistesót.

2018. júl. 2. 14:18
Köszönöm. ☺️ Én is megmosolygom magam... Szerencsére nincs gond az alapokkal,bár még nem közöltem a kételyemet a párommal, mert igen stresszes ez a hét neki a munkában.
2. 18e07f228e (válaszként erre: 1. - Bannabi)
2018. júl. 2. 13:31
A mi családunkban hárman vagyunk testvérek, közülünk egy testvérünk autista. Nem feltétlenül kell, hogy beteg legyen a születendő gyereked.
2018. júl. 2. 11:51

Sziasztok!


40es anyuka vagyok, két kamasz lurkóval (nagyobbik lányom autista). Több mint 10 éve nem védekezünk a párommal, mert bár nem zárták ki, de nem adtak túl nagy esélyt a kismamaságra. (PCOS) Ezért ezt el is engedtük, és persze úgy lett volna helyes, hogy ennek ellenére is védekezünk, de mégsem tettük. Gyermekeim apukájával majdnem 20 éve ismerjük egymást.

Jelenleg ott tartok, hogy kb. 28 napos ciklusaim vannak. A tényállás szerint 4. napja késik (csütörtökön kellett volna megjönnie). Jelenleg hasogat reggelente a derekam (de mensi előtt is szokott), kicsit a hasam görcsöl időnként és puffadt, és a melleim is fájnak. Kaját sem tudok mindent megenni, időnként hányingerem is van, de igazából bármelyik a menzesz miatt is lehet.


Lehet klimax? Ha nem, és pocaklakó, nem vagyok túl öreg? Mi lesz, ha autista lesz a kicsi? Mi lesz, ha az idős kor miatt probléma lesz vele? Egyre csak a "mi lesz" - eken gondolkodom.

Ami csak fokozza az aggodalmam, hogy pár napja pokoli fejgörcsöm és rosszullétem volt, ezért ittam Flector port. Valamint az utóbbi időben sokat ünnepeltük, ezért néhány pohárral koccintottam is...


Tudom, tesztelni kellene, és orvoshoz menni, de nem tudok jelenleg boltba eljutni egy tesztért, leghamarabb csak szerda-csütörtök környékén, és FOLYAMATOSAN ez zakatol a fejemben és tök furán érzem magam lelkileg... És bevallom, már nem is tudom, hogy minek örülnék, ha negatív lenne vagy pozitív. ❤️


Van valaki hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook