Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kis öleb kutyának milyen kinti wc-t javasoltok? fórum

Kis öleb kutyának milyen kinti wc-t javasoltok? (tudásbázis kérdés)

2022. máj. 21. 12:43
Kinti wc? 😅 bokor, fu, barmi....🙈 mindig ugyanoda fogja csinalni nagyjabol a kertben is. Meszbes osszeszeded. Attol még h oleb, akkor is kutya, nem plussallat v barmi mas :)
11. trapiti (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2022. máj. 20. 11:14
De nalatok nemcsak betonozott udvar van, nem? Arra gondolok hogy akkor is kell nekik valami termeszetesebb kornyezet ha alapvetoen lakasban vannak es kicsik. De lehet hogy nem, nekunk nincs es lakasban nem is lesz se kicsi se nagy :)
10. andi6020 (válaszként erre: 6. - Trapiti)
2022. máj. 20. 11:02
Mindhárom kutyám "öleb", és kijárnak elvégezni a dolgukat.
9. trapiti (válaszként erre: 8. - Bichi)
2022. máj. 20. 10:42
Hat akkor jol gondolom vegulis :) Bar nekunk csak gyerekkoromban volt kutyank, az meg egy vizsla volt akivel nagyapam vadaszni jart, szoval nem oleb, de en is azt hiszem, hogy ha valaki kutyat tart akkor vigye setalni. A szomszedunkban van ket kistestu kutya, kertes haz (nem nagy kert) naluk a kutyak ki-be jarnak, es bar nincs lezarva teljesen a kert sosem mennek ki az utcara egyedul. Ok ahogy latom a fuves reszen vegzik a dolgukat, a gazdajuk azonnal megy es felszedi. Setalni keveset viszik oket, vagy ha igen akkor egesz napos turara mennek, viszont a kertben rengeteget szaladgalnak es jatszanak veluk. Tehat gondolom ez valahogy igy mukodik. Azert egy betonozott udvar szerintem nem olyan vidam egy kutyanak sem...
8. Bichi (válaszként erre: 6. - Trapiti)
2022. máj. 20. 10:01
Egyik ölebemnek sem volt benti wc-je, és bár kertes házban lakom, a normális kutyatartó sétál a kutyájával...
7. Sziszi69 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 19. 14:46

Szerintem a betonról a legegyszerűbb felszedni a kakát. Inkább azt tanítsd meg neki,hogy nagyjából egy helyre piszkítson.


A mi házban tartott kutyusunk az udvaron csak játszani szeret így marad a sétáltatás.

6. trapiti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 19. 14:27
Oleb kutya szerintem nem fog kijarni wc-re. Meg ha mar oleb akkor legyen egy wc-je is bent. De gondolom aki kutyat tart az talan setalni is viheti, attol meg hogy kicsi gondolom ugyanugy igenye van ra hogy ne a lakas meg a betonozott udvar legyen az alternativa...
5. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 19. 14:23
Tudva lévő,hogy a kutyusok szemrebbenés nélkül elvégzik a dolgukat az utcán járdán is. Nem hiszem, hogy gond lenne neki a betonozott udvar. Könnyebb is lenne takarítani, fertőtleníteni a területet.
4. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 19. 08:31

Napi 3 hosszú séta füves területen.


Ja és, aki nem képes megfelelően állatot tartani, annak plüss kutyát javaslok. Felelős állattartás!

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 19. 08:24

A betont miért nem lehet? Én felszedem a kaksit, oszt kész.

Sosem láttam még kinti wc-t semmilyen állatnak

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 18. 17:21
Homokot valami alacsony edényben, mint pl. tepsi.
2022. máj. 18. 17:19

Betonozott az udvar, de kijárna wc-re.

Milyen lehetőségeket ismertek, amit könnyen rendben lehet tartani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook