Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kis fém formákat kaptam, amibe csokit lehet önteni; csak nekem nem jöttek ki belőle szépen a csoki figurák. fórum

Kis fém formákat kaptam, amibe csokit lehet önteni; csak nekem nem jöttek ki belőle szépen a csoki figurák. (tudásbázis kérdés)


10. user09 (válaszként erre: 8. - Gonoszdi)
2009. ápr. 9. 12:46
Ebbe csoki kell. Rá van írva a papírjára a hátán. Kb 2-3 cm átmérőjűek, kb 1 cm magasak és 12 db van egy "lapon", különböző formák (harang, hóember, fenyőfa, mikulásfej ...)
2009. ápr. 9. 11:46
miután beleöntötted el kell kezdeni ütögetni ,h a buborékok a felszínre jöjjenek mert attól nem marad egyben ,én így tudom :D
2009. ápr. 9. 11:23
Ami fémből van abba nem csoki kell. Müanyag formákba szokták a csokit önteni. Fémbe olyan forma sütiket lehet sütni. Nekem van mindkettő. Nemrég vettem csoki kiöntöt formákkal,és müanyagból van a formázó. Szépen kilehet szedni belőlük.
2009. ápr. 9. 11:15
előbb hűljön, aztán beteheted a hűtőbe, ne fagyóba
2009. ápr. 9. 11:13
és csak simán hagynátok lehűlni, vagy tegyem hűtőbe, vagy fagyasztóba?
2009. ápr. 9. 11:12
nem kentem be. A csokit olajjal olvasztottam gőz fölött, és úgy öntöttem bele.
2009. ápr. 9. 11:11
Én kikenném olivaolajjal.
2009. ápr. 9. 11:10
Van valami ötletetek, hogy mit lehetne csinálni vele, hogy szépen kijöjjenek a csoki-figurák a formákból? (olyanok a formák, mint pl. amandula- vagy kifli-formák, csak sokkal kisebbek) Vagy valami spéci recept kell hozzá, nemcsak egyszerű olvasztott csoki?
2009. ápr. 9. 11:09
bekented valamivel?
2009. ápr. 9. 11:08
Kis fém formákat kaptam, amibe csokit lehet önteni; csak nekem nem jöttek ki belőle szépen a csoki figurák.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook