Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kirándulás esős időben: hova érdemes egy napra menni? fórum

Kirándulás esős időben: hova érdemes egy napra menni? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 24. 14:21

[link]

Gyopáros fürdő:

kinti-benti medencék, szauna + amit akarsz. Ha szép idő van, lehet csónakozásni a nagy tavon, de lehet hatalmasakat sétálni is.



[link]

Ha Gyula,

akkor a várfürdő. Mellette a vár, a város megtekintése. Egy napra az is jó kis program.


vagy éppen:

[link]

Cserkeszőlő....

egy hétvégét ott is kellemesen el lehet tölteni, wellnes és egyebek...

22. mmacus (válaszként erre: 19. - "Trudi")
2014. okt. 24. 11:21

Szép napot Nektek!


Az itt említettek közül nekem Eger a szívem csücske, onnan csak 5 km Demjén. Egy kis fürdőzés és a városnézés, egy fonom ebéd, várlátogatás simán belefér egy napba.

21. b4b1d52444 (válaszként erre: 7. - "Trudi")
2014. okt. 24. 10:05
Martfűi Termál Spa!!! Nagyon jó!
20. "Trudi" (válaszként erre: 18. - Nordlys)
2014. okt. 24. 09:52
köszi,megnézem
2014. okt. 24. 09:52
Köszönöm a tanácsokat és ötleteket.Csak két felnőttről van szó.Szívem szerint valami kirándulós-városnézős programot szerettem volna,de ugye az időjárás közbe szólt.Szerintem megnézzük Gyulát a fürdővel együtt,ha a férjem is rámondja az Ámen-t.Fürdőzni nagyon szeretünk csak a Mikulást nem akartam magammal vinni....hátha addigra eltűnik.
2014. okt. 24. 09:48
Vásárosnaményban van egy élményfürdő. Nem jártam ott, de ha érdekel titeket, érdemes utánanézni.
17. mmacus (válaszként erre: 13. - "Trudi")
2014. okt. 24. 09:42

Annyira nem meleg vizűek, olyat azért nem is tudnék ajánlani, mert én meg azt nem szeretem.


Demjénben csak kisebb benti wellness rész van, viszont a kintiek között nagyon meleg vizű medence is van. Mórahalom Szent Erzsébet Fürdőre ha rákeresel, meg tudod nézni. A benti részén is sok medence van, csúszdás is, ha gyerekkel mentek. Kint pedig több nagyon meleg vizű termálmedence.

2014. okt. 24. 09:31
Gyulán két éve voltunk nyáron, akkor kezdték el a fürdő felújítását, ahogy láttam a neten nagyon szuper lett, de maga a város is olyan varázslatos, hogy oda nekem nem lett volna elég egy nap, jól el lehet két-három napot is tölteni, vár, kiállítások, maga a csatorna is szép a szökőkutakkal, a hangulatos belváros, Békéscsaba is épp akkor volt feltúrva, az egész belváros, gondolom azóta készen van már az is.
2014. okt. 24. 09:29

Gyerekek, felnőttek? Ha gyerekek milyen idősek?


Debrecen környékén éltek?


Nyíregyháza Zoo (mivel sok fedett rész van, meg egyébként is végig járda van, tehát ha épp nem esik sem kell dagonyázni), Tisza-tavi Ökocentrum Poroszlón, Gyöngyös Mátra Múzeum. Eger, maga a város, de jó a strandja és a Török fürdője is.


Egerszalókot, Demjént én is tudom ajánlani. Miskolc-Tapolcával kapcsolatban igazad van, tényleg nem túl meleg a víz, de ugye vannak olyan ásványi anyagok (lásd pl. Parádon is a víz), amelyek kifejezetten hidegebb vízben érvényesülnek, nem mindegyik gyógyvíz meleg, vagy forró.


Miskolcon egyébként most adták át a Diósgyőri várat, szerintem nagyon szuper lett, és tárlatvezetéssel, ha mindent végignéz az ember, mert érdekli, a gyerekek is bírják már simán két-három órás program. Ha nem esett már az előző napokban, és általános iskolás alsósok már a gyerekek a Népkertben most adtak át egy hattornyú játszótéri kastélyt, ott van a Pannon-tenger Múzeum is a Népkerttel szemben, nagyon interaktív, az általános iskolás korú gyerekek szeretik. Ez így már egynapos program pl.

14. "Trudi" (válaszként erre: 11. - Mmacus)
2014. okt. 24. 09:21
Mórahalom milyen?
13. "Trudi" (válaszként erre: 11. - Mmacus)
2014. okt. 24. 09:21
mert ezek is csak langyos vizűek?Demjénben voltam,az nagyon tetszett,de évekkel ezelőtt nyáron.Azóta nem tudom változott -e?Van fedett része?Úgy emlékszem ott volt jó meleg vizű medence is.Egerszalók is tetszett,csak az meg szerintem irreálisan drága.Bár lehet az marad.Vagy Gyula,ott még nem voltam soha.
12. "Trudi" (válaszként erre: 10. - A3e69fc1e5)
2014. okt. 24. 09:19
éppen Debrecenből szeretnék menni valahova
11. mmacus (válaszként erre: 9. - "Trudi")
2014. okt. 24. 09:00

Akkor passz, mert amiket még írtam volna, azok sem tetszenének szerintem. (Demjén, Egerszalók, Mórahalom)

Remélem, azért találsz valami jót.

10. a3e69fc1e5 (válaszként erre: 7. - "Trudi")
2014. okt. 24. 08:58
Debrecen? Most újították fel és nem csak a fürdőt a környékét is!
9. "Trudi" (válaszként erre: 8. - Mmacus)
2014. okt. 24. 08:48
Idén voltunk ott és lehet csak mi vagyunk válogatósak,de nekünk nagyon hideg volt a víz mindegyik medencében.Olyan medence nem volt amiben el tudtunk volna ücsörögni hosszabb ideig.Egyébként tetszett.
8. mmacus (válaszként erre: 7. - "Trudi")
2014. okt. 24. 08:45
Miskolctapolca Barlangfürdő.
7. "Trudi" (válaszként erre: 6. - A3e69fc1e5)
2014. okt. 24. 08:44
a fürdő az szóba jött,na de hova?Hol van egy jó fürdő?(Szoboszló nem érdekel,mert akkor csak a szomszédig jutok)
2014. okt. 24. 08:41
Fürdőbe!
2014. okt. 24. 08:40

Fürdő, kaja valahol, mozi.


Vagy a Nagyiékhoz. :)

2014. okt. 24. 08:39
Jövő héten szabadságon leszünk és egy napra szeretnénk elmenni a közelbe (Kelet-Magyarország).Mivel valószínűleg az eső az szakadni fog továbbra is,ezért inkább fedett program lenne jó.Valami javaslata van valakinek?
2014. okt. 24. 08:38
Egyiptomba
2014. okt. 24. 08:38
Be a jó meleg ágyikóba! :)
2014. okt. 24. 08:37
Kirándulás esős időben:hova érdemes egy napra menni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook