Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kira születése fórum

Kira születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kira születése

2009. júl. 17. 15:42
Gratulálok és sok egésséget kívánok nektek :)
2009. júl. 17. 14:30
Köszönöm szépen a jókivánságokat!Ez a január akkor a korábban jött babák hónapja volt!Szeleburdi neked is ilyen szülést kivánok teljes szívből!Nekem életem legjobb élménye volt!remélem te is leírod a történeted majd!
2009. júl. 17. 12:49
Gratulálok,jó egészséget kívánok nektek!!!
2009. júl. 17. 12:35
szia! Először is GRATULÁLOK a picidhez! Én valentín naapra voltam kiírva, és én is januárban 21.-én szültem meg a kincsem ,és annyi különbséggel hogy én este 10:30-kor te meg nappal :D És nekem semmi fájásom nem volt. leírtam én is egy cikkben. És mégegyszer Gratulálok és sok boldogságot kívánok nektek!!!!!!!!
2009. júl. 17. 11:14
Gratulálok a Picurhoz, szép szüléstörténet. Még én előtte állok, de ez inkább pozitív olvasmány volt számomra, jó lenne egy hasonló szülés nekem is :) Ja, amiért végülis írtam: én is jan. 31.-én születtem, csak ugye jóval öregebb kiadás vagyok, mint a babád :))
2009. júl. 17. 10:03
Fiatalok voltunk mikor terhes lettem, én 21, a párom 22 éves, de a sors így akarta. Persze mi nagyon örültünk neki. 2009. február 10-re voltam kiírva, de tíz nappal előbb jött. Kezdjük az elejéről.
2008-ban éppen a szakmai vizsgám előtt álltam. Május végére vártam a mensesem, de nem jött meg. Mondtam a páromnak, itt valami van, persze ő azt mondta, nyugi csak az idegesség miatt nem jön meg, mivel vizsgázom.

Ugrás a teljes írásra: Kira születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook