Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kipattogott bőrre mi a legjobb? fórum

Kipattogott bőrre mi a legjobb? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 8. 19:04
Próbáld ki a perilla krémet. Az mindenféle kiütésre jó.
8. Lilibeth (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2015. márc. 2. 19:34

Az öblítő, az öblítő, ráírják, hogy érzékeny bőrre, de olvasd el az apró betűs leírást, hogy mégis miket tartalmaz.

Öblítő, mosószer, mosogatószer, testápoló, különböző tisztítószerek stb. A bőrön át minden felszívódik. Nézz rá az an.alv.li.hu oldalra, sok mindenre találsz választ...

2015. márc. 2. 12:16
Ha száraz a bőröd, akkor dehidratált vagy, többet kellene innod. Én cinket és e-vitamint szednék a helyedben, az csodákat művel a bőrrel (is).
2015. márc. 2. 11:44
rossz megoldás a testápolo mivel az csak puhábbá teszi a bört ezáltal pedig jobban ki patogsz de viszont lehet a melegtöl is ki patogni inkább ojan ruhát hordj amibe szellözik a tested tehát nem szük ruhákat
5. anya4005 (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2015. márc. 2. 00:27

Shea vaj?

Én már mindenre azt kenem,bevált.

4. 3a5c305959 (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2015. márc. 1. 15:48
Nem lehet hogy szuk farmer kidorszoli es azert pattog ki? Nekem volt egy farmerom amitol mindig kipattogott a fenekem. Aztan nem hordtam tobbet es elmult a problema.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Gaiha)
2015. márc. 1. 14:11
Szerintem olvas el az okat a fórumokat itt, amelyek az ekcémás bőrrel foglalkoznak, hátha valamelyik gyógymód neked is beválik.
2015. márc. 1. 12:38
körömvirágkrémmel meg niveás popsikrémmmel próbálkoztam de semmi :/
2015. márc. 1. 12:37

Nem az arcomon, inkább fenéken és combon van a gond. Nagyon szárad a bőröm a lábamon és a combomon is és sokszor kipattog. A viszketésről már ne is beszéljek. Érzékeny bőrre való öblítőt használok, de pl pamut ruhákat kevésbé tudok mindig hordani, mert hiába keresem a pamutbugyit is boltban , már szinte mindenben van műszál. Sokat segített a zuhanyzás közbeni testápoló és a testvaj meg a radírozás de a fenekemen és a combomnál még mindig ki vagyok pattogva. Mit lehetne vele kezdeni vagy használni rá ? ( nem is biztos hogy ruhától van mert a karomon, hátamon nem tapasztalok ilyesmit)

Előre is köszi a válaszokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook