Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kínlódik valaki a helycobacter pylorival? fórum

Kínlódik valaki a helycobacter pylorival? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 22. 05:56
Anyukám most küzd vele! Nyombélfekélye és gyomorvérzése volt, most kap rá gyógyszereket, de egy már gyógyulttól kaptam azt a tippet, hogy negyedévente egy kúra Normaflore őt tünetmentessé tette már évek óta, pedig a gyógyszeres kezelés után 2 évig még mindig előjöttek a rosszullétei. Ne várj vele, hiszen ha meg tudják szüntetni a tüneteidet, miért kellene szenvedned?!
11. adri25 (válaszként erre: 10. - Drnéni)
2008. szept. 1. 07:40
Köszi,eddig még csak term.gyógyásznál voltam,most jön a doki,hát remélem rendbejövök,mert sokat vacakol a gyomrom. Már utánanéztem itt a neten,mik lehetnek a következmények.
2008. aug. 31. 21:05
Nem szabad annyiban hagyni a dolgot, keress fel egy jó gastroenterológiai magánrendelést. A Helicobacter kiirtására több módszer is van, amelyek magas hatékonysággal alkalmazhatók, mellékhatásuk kevés, és egy életre megoldhatja a gondot. A Helicobacter fertőzés hajlamosít gyomorfekélyre és gyomorrákra is, ha nem is nagy mértékben, úgyhogy ne add fel!
9. adri25 (válaszként erre: 8. - C42a13b98c)
2008. aug. 31. 20:26
Én maajd 6-a után megyek orvoshoz gyomor tükrözésre. Addig nem,mert melóból nem engednek el.
8. c42a13b98c (válaszként erre: 7. - Adri25)
2008. aug. 31. 19:31

nekem nem(hálistennek), de ismerek olyat akinek igen és ez használt...de csakis szakemberrel történő egyeztetés után!

Én amúgyis ha az orvos nem tudna mit tenni, akkor elmennék az Ormos Intézetbe...

7. adri25 (válaszként erre: 6. - C42a13b98c)
2008. aug. 31. 19:22
Neked is volt pylorid? Ezeket használtad rá?
2008. aug. 31. 18:39
colonix, coloncleanse és hasonlók...orvos-természetgyógyásszal megbeszélve
2008. aug. 31. 18:09
Én pár napja voltam természetgyógyásznál,mert állandóan,lassan már mindentől puffad a hasam,és fáj. Véleménye szerint,gyulladás van a gyomorszájam körül és elszaporodott a gyomromban a pylori baktérium. Gyomortükrözésre kell majd mennem.
2008. aug. 31. 18:07
Valaki küzd ezzel?
2008. aug. 5. 13:29
Szia! Nálam pár éve találtak.Lekopogom sikerült megoldani a problémát. Szedtem cuccokat rá és a gyomrom is sokat fájt.
2008. júl. 3. 14:26

Mostanában elég gyakran hallani erről a baktériumról, mely az ember gyomrában "él". És van, akinek panaszokat okoz. Nekem már sajnos pár éve okoz gondot. Az orvosom kétszer is megpróbálta "kiírtani" erős antibiotikumokkal. Nem sikerült, többször pedig nem lehet, vagyis nincs értelme. Úgyhogy "együtt kell" élnem vele. Ez a kis "élősködő" nagyon szereti a savas közeget, ezért ha kicsivel több a gyomromban a sav, már érzem azt a kellemetlen, nyomó, görcsös fájdalmat a jobb bordám alatt. Állandó savcsökkentőn még nem akarok "élni", ezért próbálkozom mindenféle taktikával. Év elején pl. segített, hogy folyamatosan ittam aloe verát (1 hónapig). Egy darabig jó is volt, de szombaton újra kezdődött a "kálváriám" annak ellenére, hogy ismét iszom az aloe verát. Ma reggel bevettem savcsökkentőt is.

Van valakinek ezzel kapcsolatban jó ötlete, tapasztalata? Megoszthatnánk:-)

2008. júl. 3. 14:26
Kínlódik valaki a helycobacter pylorival?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook