Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinél mikor hatott a Dalacin? (Gyulladt bölcsességfogra) fórum

Kinél mikor hatott a Dalacin? (Gyulladt bölcsességfogra) (tudásbázis kérdés)


2018. jan. 20. 12:44
Semmi gond:D nem bántottál meg :)
19. bolysza1955 (válaszként erre: 18. - Aggodomatesomert)
2018. jan. 19. 09:59
Bocsi csak viccnek szántam.
2018. jan. 17. 05:41
:D van párom, de egészen biztosan nem örül most :D azért egy sebbel a számban, nem biztos h egészséges lenne.... én legalábbis kihagyom :)
17. bolysza1955 (válaszként erre: 15. - Aggodomatesomert)
2018. jan. 16. 19:49
Erre szokták mondani ha van párod,hogy az ember most örül/szájzár/
2018. jan. 16. 19:47
Hú jobbulás kívánok
2018. jan. 16. 05:25
Kint van a bűnös fog! Nem mondom, hogy nem fájt, de hálás vagyok a dokinak, hogy írtó gyorsan dolgozott. Kb 6 percet töltöttem a székbe :) van 2 varratom, egyelőre nem elviselhetetlen a fájdalom, szájzáram persze az lett, de remélem pár nap és rendbe leszek.
14. bolysza1955 (válaszként erre: 13. - Aggodomatesomert)
2018. jan. 12. 18:33
Bocsi de nekem annak idején azt mondta a doki,hogy fájdalom csillapító is.És Én csak azt szedtem.
13. Aggodomatesomert (válaszként erre: 12. - Bolysza1955)
2018. jan. 12. 09:33
A dalacin nem fájdalomcsillapító hanem antibiotikum, semmilyen fájdalomcsillapító hatása nincs... esetleg úgy hogy lemegy tőle a gyulladás. A fogorvos ajánlott mellé Flectort, de nem váltottam ki.
12. bolysza1955 (válaszként erre: 10. - Aggodomatesomert)
2018. jan. 12. 08:17
A Dalacin erős fájdalom és gyulladás csökkentő. Az mellé nem szabad más fájdalom csillapítót szedni.
11. Aggodomatesomert (válaszként erre: 7. - Trapiti)
2018. jan. 11. 14:46
Igen olvastam már erről az érzéstelenítés módszerről, remélem azt fogja alkalmazni. Magán orvos.... a szájsebre soha többet nem teszem be a lábam.
2018. jan. 11. 14:33
Rendesen szedtem a dalacint, mind a 16 db elfogyott. 6 éve nem vettem be antibiotikumot, de tudtam, hogy ez most kell! Fájdalom csillapítót minimálisat szedtem, mert 1. nem használ, 2. nem akartam még azzal is kínozni a szervezetem.
2018. jan. 11. 11:33

A Dalacin nagyon jó gyulladásgátló, de ha gennyes a fogad, akkor sajnos nehezebben hat.A fiamnak is augusztusban volt ilyen gondja. Neki a doki először megnyitotta, valamivel beecsetelte és amikor menni kellett neki újból, azt mondta a doki, hogy kint van teljesen, nincs vele semmi baj és nem is húzta ki. Persze kapta a Dalacint közben. Pedig nagyon megszenvedett vele, mert 40 fokra fölment a láza és éjjelente többször kellett cserélni a hálóruhát is, mert úgy leizzadt.

Azóta is minden rendben. Az is igaz, hogy nagyon szép és egészségesek a fogai egyébként is. Örültünk is, hogy nem kellett kihúzni. Azt mondta a doki, hogy kihúzni esetleg akkor kell, ha rendellenesen nőne, de úgy néz ki, teljesen a helyén van. Azt javaslom szedd a gyógyszert, mossad a fogad alaposan és nagyon hasznos a Listerine szájvíz is, a Cool mint. Megakadályozza a lepedékképződést.

2018. jan. 11. 10:49

A Dalacin nekem, és feleségemnek is nagyon csúnya gyulladást szüntetett meg hidat tartó, leköszörült fogunkról, ami a duzzanaton kívül már elviselhetetlen fájdalommal is járt.

Estemben a híd, és ezzel alsó megmaradt fogaim eltávolítása is felmerült, több éve panaszmentes vagyok. Igaz,ez szemfog.

A gyógyszert teljes mennyiségben, az orvos utasítása szerint kell bevenni, pontosan betartva azt.

A bölcsességfog megtartása már nem olyan egyértelmű...

7. trapiti (válaszként erre: 4. - Aggodomatesomert)
2018. jan. 11. 10:46
Vezeteses erzestelenitest alkalmaznak, az hatni fog ha jol csinaljak.
2018. jan. 11. 10:42
Ha talyogos vagy fogbel gyulladas alakult ki, akkor nem lesz jo amig ki nem veszik. Max. kicsit csokkenti a gyulladast de megoldani nem fogja. Erdemes melle rendszeresen szedni valamilyen fajdalomcsillapitot, Diclofenacot vagy Ibuprofen Paracetamollal kombinalva.
2018. jan. 11. 10:05
Szia. Azért nem hat olyan hamar mert gyulladásba van Kb egy hét az ajánlott szedése.
2018. jan. 11. 08:45
Köszi a választ. Teljesen elmúlt neki a fájdalom? Mert nekem nem fáj folyamatosan, de ha hozzáérek nagyon érzékeny. Gyanítom ez már csak akkor lesz jobb, ha kint lesz... Csak félek, hogy így majd nem hat az érzéstelenítő injekció.
2018. jan. 11. 06:38
Szia. Kisfiam tavaly kapott dalacint, fogeltávolító műtét elött, neki kb.2-3nap alatt hatott.
2018. jan. 11. 03:05
Pénteken voltam fogorvosnál, írt ki Dalacint és beírt 15.-re bölcsességfog eltávolításra, ma reggel veszem be az utolsó szem gyógyszert, változást alig érzek :( Szerintetek kiszedi így? Vagy ír másik antibiotikumot?
2018. jan. 11. 03:02
Kinél mikor hatott a Dalacin? (Gyulladt bölcsességfogra)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook