Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinél meddig tartott a bukós korszak, mikor nőtték ki? fórum

Kinél meddig tartott a bukós korszak, mikor nőtték ki? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 30. 18:02
Az én gyerekem refluxos volt ezért hányt tulajdonképpen ki mindent.Lehet azt kéne csinálnod, hogy több részletben eteted meg, hogy ne legyen egyszerre annyi tejjel megterhelve a gyomra.Az ő gyomruk még olyan parányi, lehet az ő gyomra nem tudja tolerálni a mohóságot, és ezért löki ki.De az is lehet bármit csinálsz így is úgy is ki fog jönni a felesleg.De én megpróbálnám a fokozozatos gyomormegtöltést.
2011. jan. 30. 15:44
Ez nálunk is így volt, a szopizás közben is többször büfiztettem, ez is segített kicsit, a teát meg kanalaztuk, de azt is nagyon apránként, mindig pici volt a kanálban. 20 percig tartott a teázás, de nem jött vissza annyi.
5. Kata 1977 (válaszként erre: 4. - Ec2a8deb7c)
2011. jan. 30. 15:27

Már 6 hónapos lesz.

Azt mondta a doki,kinövi,de eddig nem vettem észre javulást:-((

Tápszeres és speciális tápszert eszik ami sűrű,az nem jön ki vagy csak minimális.

Már eszünk zöldséget,gyümölcsöt is de azok is néha vissza köszönnek.

De inni semmit nem akar és ha 20-30ml teát bele is erőltetek egyből vissza bukja.

2011. jan. 30. 15:25

Szia!

Az én kisfiam most 1 éves, talán már elmondhatom, hogy nem bukik vissza semmit. Ő is nagyon sokat bukott vissza az anyatejből, de a hozzátáplálás elkezdésével ez valamennyire csökkenni fog. Csak akkor majd a sok színes kaja lesz rajta. Nálunk sem volt semmi egészségügyi gond, csupán csak mohón evett. Milyen idős a babád?

3. Kata 1977 (válaszként erre: 2. - 3265084553)
2011. jan. 30. 15:23
Ha a büfiztetésre gondolsz,az megvan minden evés után!
2. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Kata 1977)
2011. jan. 30. 15:21
Kaja után le kell légteleníteni a gyereket!
2011. jan. 30. 15:20

Kinél meddig tartott a bukós korszak,mikor nőtték ki?

Nálunk nincs semmi egészségügyi gond a háttérbe se össze növés,se reflux.Az uh szerint.

Mégis még mindig nagyon sokat bukik a babám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook