Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek vették már le egynapos műtéttel a kalapácsujját és a bütykét mi várható? fórum

Kinek vették már le egynapos műtéttel a kalapácsujját és a bütykét mi várható? (tudásbázis kérdés)

1 2
12. syria (válaszként erre: 11. - Ildikó29)
2013. febr. 25. 20:25

Ettől félek én is. Évek óta kacérkodom a műtéttel, de nem merek belevágni. Nekem mindkét lábamat helyre kéne hozni, de rettenetesen gyáva vagyok.

Jobbulást anyukádnak!

11. Ildikó29 (válaszként erre: 9. - Syria)
2013. febr. 24. 21:20
Most a balt éppen de elég nyüglődős lázas is volt fáj is neki és valami miatt kiveri a viz és a műtét fölött megfeketedett a vér.
2013. febr. 24. 21:17
most a bal van épp javulóba holnap megy az első konrolra de a mütét felett megfeketedet a vér és lázas is volt nagyon fáj neki és valamotől ikiveri a viz
9. syria (válaszként erre: 8. - Ildikó29)
2013. febr. 22. 18:37
Egyik lábán csinálták, vagy mindkettőn?
8. Ildikó29 (válaszként erre: 6. - Eva_55)
2013. febr. 21. 21:48
Szia és volt esetleg hőemelkedésed az első napokban utána. Mert anyunak volt igaz orvos nyugtázts hohy természetes dolog csak tart tőle Na máris okosabbak lettünk mert azt például az orvos nem említette hogy a csavart kiszedik e valaha.
2013. febr. 21. 21:23
nagon szépen köszönöm rmélem meglesz és hamar ismét a régi lesz
6. eva_55 (válaszként erre: 2. - Ildikó29)
2013. febr. 21. 08:19

Szia Ildikó!

Hasonló műtétem volt közel 10 éve. Azért hasonló, mert a bütyök egy törés után keletkezett, de melóztam (mezítláb) csak a rtg állapította meg. Mindegy. Nekem nem egy napos volt, 4 napig voltam bent a kórházban. Nem altattak, gerinc érzéstelenítésben végezték. Amikor kiment a hatása, iszonyatosan fájt. A csövet harmadnap vették ki. De ami a fontos, csak kb két órát fájt olyan rettenetesen. Ez persze gyógyszerrel orvosolható lehet. A varratokat itthon vették ki az ortopéd szakrendelésen, az már nem volt érezhető. Javaslom, ha csavart tesznek be anyudnak, az első időben kímélje a lábát, én ugyanis jól eljárkáltam, nehezebb lett a kivétele fél év múlva. Ennyi az egész. Sok sikert és jó egészséget anyudnak.

5. syria (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2013. febr. 21. 06:57
Ez nagyon jó link! Engem is érdekel a téma; köszönöm.
4. kitrákotty (válaszként erre: 2. - Ildikó29)
2013. febr. 21. 05:27

ezeket mind az orvosnak el kell mondania.

ha már elő van jegyezve a műtétre, meg kellett kapnia a megfelelő tájékoztatást.

ha nem kapta meg, ott kérdezzen, a saját orvosánál!

2013. febr. 21. 05:14

[link]


itt találsz egy animációs filmet is.

Gyors felépülést kívánok édesanyádnak!

2013. febr. 20. 23:08
Anyunak péntekem beszik le egynapos műtéttel a bütykét és s kalapácsujját mi várható volt már ilyenen csak akkor nem ugyanannál az orvosnál Állítólag lefürészelik biztos hogy így van ? mert ez az amitől tart Igaz mindezt altatásban csinálják neki minden vizsgálata megban már mik a tapasztalataitok akinek már volt ilyen jegelni kell gondolom.
2013. febr. 20. 23:03
Kinek vették már le egynapos műtéttel a kalapácsujját és a bütykét mi várható?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook