Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek van szemöldöktetoválása? Akinek van, nem bánta meg? fórum

Kinek van szemöldöktetoválása? Akinek van, nem bánta meg? (tudásbázis kérdés)


2020. szept. 17. 10:47
Nekem kedden csinálták, már kb 1 éve filóztam rajta meg a férjem sem engedte eddig. Addig győzködtem őt is meg magamat is, hogy bevállaltam. Életem egyik legjobb döntése volt. :D
13. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2020. jún. 29. 14:11
Egyébként Zala megyêben található. :)
12. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Dare)
2020. jún. 29. 14:10
Az enyém nincsen fent a neten, nem is érne rá annyian vannak nála így csak telefonon lehet elêrni. Munkája sincs fent a neten, de ez nem jelent semmit. Közel 20 évig volt a kozmetikusom, és nagyon jól ismeri az arcomat, nem mellesleg valóban profi, szakszerű munkát végez. Sajnos elköltöztem a közeléből, de ha újból hazalâtogatok (nemsokára) akkor felkeresem, és ősszel szeretném megcsinãltatni vele.
2020. jún. 29. 14:02
Nekem van és imádom.
10. NomNom (válaszként erre: 9. - Dare)
2020. jún. 29. 13:25
Én is gondolkodom rajta, ősszel szeretném.;))
9. Dare (válaszként erre: 8. - NomNom)
2020. jún. 29. 13:18
Köszönöm! Huu utána néztem annak a technikának! Tényleg csodás!💟
8. NomNom (válaszként erre: 3. - Dare)
2020. jún. 29. 12:13

Akkor a microblading való neked. Az kimondottan természetes szemöldök készítésére való és tartós.:)

De sztem amit OKinga írt is az lehet.

7. Dare (válaszként erre: 6. - Idhikai)
2020. jún. 29. 12:11

Köszönöm! 😊

Akkor augusztusra-szeptemberre tervezem be inkább, bár lehet forróság lesz még...

6. Idhikai (válaszként erre: 1. - Dare)
2020. jún. 29. 11:36

Kb. 3-4 éve csináltattam szemöldök tetoválást. Őszre újra beterveztem. (Nyáron nem ajánlatos, mivel ki van téve a napnak.) Szerettem. Szépen megcsinálta a tetováló. A szemöldök összerendezte az arcomat! :)

A számon is volt. Nah, az piszkosul fájt, arra még alszom egyet-kettőt, ha bevállalom-e újra. De mindenképp nagyon szép volt.

5. Dare (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2020. jún. 29. 10:57

És ha kérdezhetem, kit választottál és merre?

Én Pécsen találtam valakit, egyelőre az internetes munkái alapján húz felé a választásom.

Méhn Tünde.

4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Dare)
2020. jún. 29. 10:46
Nekem ugyan rengeteg szemöldököm van, csak az egyik oldalon hiányzik belőle egy fél centis darab és már unom is szedegetni, gyantázni, szóval én is szeretnêk. Kozmetikussal csináltatom majd.
3. Dare (válaszként erre: 2. - OKinga79)
2020. jún. 29. 10:32

Köszönöm szépen a hozzászólást! Természetes szemöldököt szeretnék, ezért semmiképp nem szedem ki a meglévőt, ami van.

Én is találtam valakit, igaz, utaznom kell érte, de nagyon szépen dolgozik és sminktetováló. Csak félek, hogy nem tetszik majd az eredmény...

2020. jún. 29. 10:23

Én talán 2001-ben készítettem egy ismerős lánnyal, aki egy sima tetkó szalonban dolgozott. Keverte a színeket még anno. 2017-ben kerestem meg újra, hogy már üsse át, mert kicsit kopott. Legközelebb is vele fogom csináltatni, még ha utána is kell utaznom.

Semmi különleges modern sminktetoválós technika, a meglévő szemöldökszálaimra ütve.


Normálisan kell megrajzolni, a meglévőhöz igazodva. Azokat tarts meg, le ne borotváld.

1. Dare
2020. jún. 29. 10:01

Kedves Fórumozók!


Pár éve gondolkodom a szemöldöktetováláson, hogy merjek-e csináltatni. A szemöldököm fakó, kissé hiányos is... ezért minden reggel "rajzolgatnom" kell és már fárasztó, főleg ha nem úgy sikerül, ahogy szeretném.

Aki volt olyan bátor és csináltatott sminktetoválást, nem bánta meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook