Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek van playmobil játék (konyha, nappali, étkező ) otthon? Nem olyan kicsik a hozzávalók, hogy egy 4 éves ne tudjon vele játszani? fórum

Kinek van playmobil játék (konyha, nappali, étkező ) otthon? Nem olyan kicsik a hozzávalók, hogy egy 4 éves ne tudjon vele játszani? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. nov. 19. 12:33
Nekem kislányom van. Meg tudja fogni ügyesen. Nagyon szereti. Nekünk van babaházunk, amit már teljesen felszereltünk. Konyha, mosókonyha, babakocsi..... Most az élménymedencével szemezgetek neki karácsonyra a nagyi nevében. Az én lányom kedvenc játéka. Jobban szereti a legónál. Iszonyat bele tudja magát élni.
2014. nov. 19. 12:25
épp most néztem az erdei állatos adventi kalendárt. nem tudom elképzelni a kalendárt. mindennap kiveszel egyet belőle s azt a részt kidobod, de ugyanúgy tudod játaszani azzal, amit kiveszel?
2014. nov. 19. 12:19

Egy 4 éves el tud vele már játszani...Vannak pici részek is, de azokat is meg lehet fogni....

Hátránya a playmobilnak: ugye nem "rögzíthetők" a dolgok, mint a legónál, hogy ott rányomod az alaplapra akár az emberkéket, vagy az asztalt, ágyat, stb...Playmobilnál ugye mozdítható minden, emberkék is eldőlnek gyakran játék közben, ha megbökjük, tehát jobban oda kell figyelni játék közben, hogy ne döntsél fel ezt meg azt;D, de fiamnak szívesen játszik ezzel is, azzal is, most 5 és fél évesen már inkább a legóval...

Playmobilból nekünk (kisfiam van) erdész ház van meg, meg orvosi autó, a lakóautó, adventi kalendárium is van (császári lovagi torna), meg egyéb kis figurák is, amiket egyenként lehet venni, ja meg raktárépület & targonca.

2014. nov. 19. 12:14
Köszönöm Agnik, igen, erre gondoltam!
5. Agnik1 (válaszként erre: 1. - Mamika79)
2014. nov. 19. 12:05
Kisfiamnak playmobil állatkórháza volt, 3,5évesen kapta, simán meg tudta fogni az apróbb dolgokat is, mint például cicatál, injekciós tű, krém, ezek mind voltak a szettben :)
2014. nov. 19. 11:21
megmondod milyeneket van s mi előnye hátránya? én most találtam rá erre, s nagyon tetszik, de hatalmas a választék.
2014. nov. 19. 11:20
Köszönöm. Nem is a szájba vevős részre gondoltam, hanem, hogy meg tudja fogni az apróbb részeket? kispoharat, stb. olyan picinek tűnik. Gondolom boltokban sincs kicsomagolva a dobozból, de interneten szeretnék majd venni. Csak félek, hogy olyan aprók, hogy lehetetlen játszani, vagyis hogy nem kényelmes.
2014. nov. 19. 11:16

Nekünk van. Az én 3,5 éves lányom már egy éve játszik vele. De ő sosem volt "szájba vevős" típus. Mi nagyon szeretjük. Az elején féltettem és kivettem a készletből a lenyelhető darabokat, de fölösleges volt.

Nézd meg élőben a játékot. Egy-egy boltban nagyon nagy választékban kapható. Viszont a játékboltokban nagyon kevés van belőle, vagy inkább nincs is.

2014. nov. 19. 11:13
Kinek van playmobil játék (konyha, nappali, étkező ) otthon? Nem olyan kicsik a hozzávalók, hogy egy 4 éves ne tudjon vele játszani?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook